Party Stories
Ida Nowakowska
EastNews
Newsy

"Pytanie na śniadanie" zostanie zawieszone przez koronawirusa? Ida Nowakowska zdradziła plany TVP

"Pytanie na śniadanie" podzieli los programów rozrywkowych i zostanie zawieszone przez koronawirusa? Ida Nowakowska opowiedziała, jak wygląda praca na planie w okresie pandemii

Koronawirus, który dotarł do Polski spowodował, że stacje telewizyjne zawiesiły większość programów rozrywkowych. Jednak programy śniadaniowe są w dalszym ciągu nagrywane. Ida Nowakowska w rozmowie z Plejadą wyjawiła, jak obecnie wygląda praca na planie "Pytania na śniadanie". Czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się decyzji o zniknięciu śniadaniówki z anteny. Zobaczcie!

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Rząd czasowo zawiesza zakaz handlu w niedzielę! 

"Dance, Dance, Dance": Ida Nowakowska będzie faworyzowała swoich przyjaciół z "PnŚ"?!

Ida Nowakowska wyjawiła, jak wygląda praca na planie "Pytania na śniadanie" w okresie pandemii

Przez pandemię koronawirusa, w Polsce już od przeszło tygodnia zamknięte są wszystkie placówki oświatowe i kulturalne. Organizacja imprez masowych została zakazana. Co więcej ze względu na wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego w naszym kraju, obowiązuje również zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób. W obawie o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz publiczności, stacje telewizyjne zawiesiły emisję programów takich jak "Taniec z gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo" czy "Star Voice".

Co w takim razie z programami śniadaniowymi? W rozmowie z Plejadą Ida Nowakowska wyjawiła jak aktualnie wygląda praca na planie.

W redakcji prawie wszyscy pracują już zdalnie. Na miejscu jest tylko producent i kierownicy całej produkcji. Natomiast na planie znajdują się tylko ci, którzy mają danego dnia dyżur. Cała reszta, czyli np. redakcja i większość innych pracowników pracuje zdalnie. Budynki są opustoszałe... - wyjawiła w rozmowie z Plejadą Ida Nowakowska.

Prezenterka zdradziła, że rozmowy z gośćmi coraz częściej są przeprowadzane za pomocą wideokonferencji.

Przestawiamy się na rozmowy online za pomocą Skype'a. Przeprowadzamy też mnóstwo wzruszających rozmów telefonicznych z naszymi widzami, co emitujemy w trakcie programu "Pytanie na śniadanie".

Co więcej prezenterzy występują głównie we własnych ubraniach, a makijażystki jedynie poprawiają prowadzących jednorazowymi przyborami.

Nasze makijażystki nie malują już gości, prezenterzy są natomiast tylko poprawiani. Wszystkie przybory, których używają wizażystki, to rzeczy jednorazowego użytku. [...] Każdy pracuje w gumowych rękawiczkach. Prezenterzy występują już głównie we własnych ubraniach, albo w takich, które już wcześniej były zgromadzone w naszej garderobie. Wszystkie pokoje w budynku są dokładnie odkażane. Dezynfekujemy nie tylko klamki, nie tylko drzwi, nie tylko przedmioty, ale także całe pomieszczenia. Nasze służby sanitarne chodzą ze specjalnymi urządzeniami do dezynfekcji, rozpylają je w całym gmachu: w studiach, garderobach, na korytarzach, w łazienkach.

Czy możemy się zatem spodziewać, że program już wkrótce zostanie jednak zawieszony? Ida Nowakowska na szczęście uspokaja, że Telewizja Polska nie planuje zdjąć "Pytania na śniadanie" z anteny. 

Nie ma też takiego planu ani pomysłu, by zdjąć z anteny "Pytanie na śniadanie". Nasi widzowie właśnie teraz nas najbardziej potrzebują, co pokazują, dzwoniąc do nas. Ludziom potrzeba otuchy, rozrywki i dobrej energii, co staramy się im przekazywać. Jesteśmy bezpieczni, podczas nagrań mamy zapewnione nawet dyżury ratowników medycznych.

Trzymamy mocno kciuki za całą ekipę programu "Pytanie na Śniadanie". Życzymy wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości w tym trudnym czasie! 

Ida Nowakowska odchodzi z PNS

Telewizja Polska nie przewiduje zdjęcia z anteny "Pytania na śniadanie"! 

Tomasz Wolny i Marzena Rogalska na planie Pytanie na Śniadanie
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny
Instagram
Newsy
"Pytanie na Śniadanie" zmienia pory emisji? Produkcja wydała oficjalne oświadczenie

Przez epidemię koronawirusa TVP podjęła wczoraj zaskakującą decyzję w sprawie "Pytania na Śniadanie"! Wprowadziły zmiany w godzinach emisji uwielbianego przez widzów programu. W ostatnich tygodniach większość stacji telewizyjnych całkowicie zawiesiło programy rozrywkowe oraz prace na planach seriali. Widzowie do tej pory mogą oglądać m.in. "Pytanie na Śniadanie", ale śniadaniowym show wprowadzono środki bezpieczeństwa. Nasze makijażystki nie malują już gości, prezenterzy są natomiast tylko poprawiani. Wszystkie przybory, których używają wizażystki, to rzeczy jednorazowego użytku. [...] Każdy pracuje w gumowych rękawiczkach. Prezenterzy występują już głównie we własnych ubraniach, albo w takich, które już wcześniej były zgromadzone w naszej garderobie. Wszystkie pokoje w budynku są dokładnie odkażane. Dezynfekujemy nie tylko klamki, nie tylko drzwi, nie tylko przedmioty, ale także całe pomieszczenia - w rozmowie z Plejadą przyznała ostatnio Ida Nowakowska. Zmiana pory emisji "Pytania na Śniadanie"? Od jakiegoś czasu program "Pytanie na Śniadanie" był emitowany od od godziny 7:15 i kończył się o godzinie 11:00. Teraz, w związku z epidemią koronawirusa, władze TVP początkowo podjęły decyzję o skróceniu programu. Na Facebooku pojawiła się informacja, że "PnŚ" będzie teraz emitowane w godzinach 8:00- 11:00. Okazuje się, że sytuacja stała się jeszcze bardziej dynamiczna i decyzja z dnia na dzień została zmieniona: (...) Pytanie na Śniadanie jednak nie będzie skrócone od 30.03 do 2 godzin. Zostaje tak jak w tej chwili - PnŚ codziennie od 8:00 do 11:00 -  poinformowała nas produkcja "Pytania na śniadanie". Zobacz także:  "Dzień Dobry TVN" czy "Pytanie na śniadanie"? Wiemy, które show miało...

Ida Nowakowska odchodzi z PNS
Newsy
Ida Nowakowska żegna się z ekipą "Pytania na Śniadanie"! Odchodzi na stałe?

Ida Nowakowska od dawna podbija show-biznes, a wszystko zaczęło się od jej udziału w "You can dance". Od lat jednak współpracuje ze stacją TVP, gdzie mogliśmy ją podziwiać w "Bake Off Junior", a także w roli jurorki w "Dance, Dance, Dance". Gdy taneczny program zakończył swoją emisję, Ida Nowakowska dostała nową propozycję poprowadzenia porannego programu " Pytanie na Śniadanie ", którą oczywiście przyjęła. Ida Nowakowska została partnerką Łukasza Nowickiego i od kilku miesięcy pojawiała się na wizji. Teraz okazuje się jednak, że musi rozstać się ze "śniadaniówką". Wiemy, dlaczego gwiazda odchodzi z "Pytania na Śniadanie"! Ida Nowakowska żegna się z "Pytaniem na Śniadanie" Ida Nowakowska odchodzi z "Pytania na Śniadanie", bo zaangażuje się w nowy projekt! Tancerka poprowadzi całkiem nowy program, jakiego w telewizji jeszcze nie było, o czym napisała w swoim poście na Instagramie. Łukasz Nowicki dziękuję za symbolicznego Niedźwiadka Wojtka. Będę tęsknić za całą ekipą Pytania na Śniadanie, ale wiem, że wrócę z tej przygody jako osoba bogata w wyjątkowe i wartościowe doświadczenia. Jakiej przygody? Będę miała zaszczyt prowadzić nowy projekt, unikatowy w dziejach światowej telewizji. Łączymy historię i teraźniejszość. Pamięć o bohaterach, surwiwal i doskonałą przygodę. Sześcioro śmiałków chce pokonać „szlak nadziei”, czyli trasę, którą 78 lat temu przebyli polscy żołnierze z Armii Andersa. 120 tysięcy osób, ponad 12,5 tysiąca kilometrów, prawie cztery lata morderczej wędrówki. Idąc śladami tamtych bohaterów, zagłębimy się w dziewiczą, syberyjską tajgę. Przemierzymy bezkresne stepy Kazachstanu i bezlitosne pustynie Bliskiego Wschodu. Przeprawimy się przez morza,...

Pytanie na Śniadanie, sesja promo
Mat. prasowe
TV-Show
"Pytanie na śniadanie" ma już 18 lat! Zobacz niezwykłą sesję zdjęciową z gwiazdami programu!
Sesja zdjęciowa z gwiazdami programu "Pytanie na śniadanie".

Choć ciężko w to uwierzyć, „Pytanie na śniadanie” świętuje w tym roku 18. urodziny! Telewizyjna Dwójka niezmiennie od września 2002 roku, każdego poranka, daje widzom potężną dawkę energii, wiedzy, porad i ciekawych informacji z wielu dziedzin życia! W każdym z wydań poruszane i omawiane są tematy bliskie wszystkim nam, oczywiście przy udziale gości, specjalistów i ekspertów z danej tematyki. Całość dopełnia wyjątkowe grono prowadzących. I to właśnie z nimi powstała wyjątkowa sesja zdjęciowa dla „Vivy!" z okazji tzw. „osiemnastki”. Zobaczcie! "Pytanie na śniadanie" ma 18 lat. Wyjątkowa sesja zdjęciowa! Oto oni! Pięć par prowadzących "Pytanie na śniadanie", bez których widzowie nie wyobrażają sobie tego programu. To oni nadają mu rytm, który każdego widza wprawia w dobry nastrój na cały dzień.  Ida Nowakowska, Marcelina Zawadzka, Marzena Rogalska, Małgorzata Tomaszewska i nowa w tym gronie Katarzyna Cichopek - oto piękne prezenterki "Pytania na śniadanie". Towarzyszą prawdziwi dżentelmeni: Łukasz Nowicki, Tomasz Kammel, Aleksander Sikora, Tomasz Wolny i Maciej Kurzajewski! Co łączy wszystkie pary? Wszystkie doskonale uzupełniają się na ekranie, wspierają oraz... mają swobodę, niezbędną do prowadzenia programu na żywo, w którym dzieje się naprawdę wiele!  Tomasz Wolny i Marcelina Zawadzka z "Pytaniem na śniadanie" są związani od 2015 roku. Ta para wprowadza do show mnóstwo uśmiechu i radości!  Jeśli można byłoby zamknąć energię wulkanu, w jednej osobie, do tego ciepło tropiku, piękno, spontaniczność, dobroć - to to jest Marcelina Zawadzka. To dziewczyna do tańca i do różańca! - tak o Zawadzkiej mówił Wolny w rozmowie z plejadą.pl. ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner