Robert Lewandowski wspomina swojego ojca
East News

Koronawirus w Polsce. Robert Lewandowski apeluje do kibiców. Prosi o rozwagę i odpowiedzialność 

Robert Lewandowski wspomina swojego ojca
East News

Robert Lewandowski zaapelował do swoich kibiców o rozwagę i odpowiedzialność w obliczu koronawirusa. 

Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie

Koronawirus staje się coraz większym problemem. Na tę chwilę (12 marca) oficjalnie potwierdzono już 51 zachorowań, z czego jedna osoba nie żyje. Decyzją rządu zamknięto szkoły i inne placówki oświatowe na okres dwóch tygodni. Apeluje się do Polaków o rozwagę i nie udawanie się w miejsca, w których zbierają się tłumy. 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Dramatyczny wpis lekarki ze Śląska! "Chorych w Polsce jest więcej, po prostu ich nie diagnozujemy"

Robert Lewandowski apeluje do kibiców w sprawie koronawirusa 

Robert Lewandowski zwrócił się do swoich fanów i zaapelował o odpowiedzialność i rozwagę. 

Moi drodzy, przez ostatnie dni docierają do nas różne informacje, także prośby byśmy zostali w domach. Dotyczy to każdego z nas. Proszę wszystkich naszych kibiców i fanów: Szanujmy zalecenia jakie wszyscy dostajemy, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych.

Zwrócił się szczególnie do młodszej części swojej publiczności. Zaapelował również o nie gromadzenie się pod stadionami w czasie najbliższych meczów reprezentacji Polski, które zgodnie z informacją dyrektora TVP Sport, Marka Szkolnikowskiego odbędą się najpewniej bez udziału kibiców. 

Szczególnie o taką uwagę proszę naszych młodych kibiców. Zamknięte szkoły potraktujcie proszę jako wyraz odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Tym razem nie gromadźmy się na razie w miejscach publicznych, w tym pod stadionami, jeśli nie jest to konieczne. Przyjdzie na to czas. Sport jest bardzo ważny, ale ważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo.
Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie. W spokoju i w domach🙏

Robert Lewandowski w swoim apelu nawiązał m. in. do wczorajszej sytuacji, która miała miejsce we Francji, gdzie kilka tysięcy kibiców zebrało się pod stadionem Paris Saint Germain, nie przestrzegając zakazu przyjścia na mecz z powodu koronawirusa. 

Zobacz także: Zmarła pacjentka zarażona koronawirusem. Miała 57 lat. Jak zachorowała? Jakie miała objawy?

Kilka tysięcy kibiców Paris Saint Germain zebrało się pod stadionem Parc des Princes, aby przywitać sportowców przed meczem z Borussią Dortmund w Lidze Mistrzów. Fani nie przestrzegli zakazu przyjścia na spotkanie ze względu na zagrożenie koronawirusem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Robert Lewandowski apeluje do kibiców aby przestrzegali zasad bezpieczeństwa o obliczu zagrożenia koronawirusa. 

Robert Lewandowski w czerwonej koszulce
East News

 

Więcej na temat Robert Lewandowski koronawirus
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06