Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Pierwsza ofiara śmiertelna w Polsce
Newsy

Zmarła pacjentka zarażona koronawirusem. Miała 57 lat. Jak zachorowała? Jakie miała objawy?

Zmarła pacjentka zarażona koronawirusem. Pierwsza ofiara śmiertelna koronawirusa w Polsce. Jak zachorowała? Czy była z grupy podwyższonego ryzyka?

Tragiczne wieści z Poznania. Zmarła pacjentka zarażona koronawirusem. Miała 57 lat. Koronawirusa potwierdzono u niej już w poniedziałek. Kobieta przebywała na oddziale zakaźnym Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu. Od początku jej stan określano jako ciężki. Jakie miała objawy? Poznajcie szczegóły!

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Koronawirus w Polsce. Co wiemy o pierwszej ofierze koronawirusa? 

57-letnia kobieta trafiła do szpitala 8 marca, z objawami zapalenia płuc:

Pacjentka ma ostrą niewydolność oddechową i objawy ciężkiego zapalenia płuc. Jest podłączona do respiratora i wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Czyli najwyższy stan powagi - mówił Onetowi Stanisław Rusek, rzecznik prasowy szpitala im. J. Strusia.

W jaki sposób zachorowała? Jak podaje TVN 24 pacjentka kilkanaście dni temu miała kontakt z osobą, która wróciła z Włoch. Sama nie była za granicą i nie miała kontaktu z osobą, u której wykryto koronawirusa. Zakażeni są mąż i córka pacjentki. Mąż kobiety jest pracownikiem miejskiej spółki wodociągowej w Poznaniu. Córka, w wieku 25 lat, ma się dobrze. Wiceprezydent Poznania zaprzeczył, że jest nauczycielką w jednej ze szkół.

Stacja poinformowała również, że 57-letnia pacjentka miała inne, bardzo poważne schorzenia. Nie podano jednak żadnych szczegółów.

Andrzej Duda złożył kondolencje rodzinie:

Stało się to, czego się obawialiśmy. Mamy pierwszą osobę, która zmarła na wskutek zachorowania. Przekazuję wyrazy współczucia dla najbliższych. O godzinie 13. Będzie spotkanie z mediami z ministrem zdrowia, wtedy pan minister przekaże wszystkie informacje - powiedział Andrzej Duda.

Jest pierwsza śmiertelna ofiara koronawirusa w Polsce. Kobieta miała 57 lat.

Pierwsza ofiara koronawirusa w Polsce
EastNews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Pierwsza ofiara koronawirusa w Polsce
EastNews
Newsy
Koronawirus w Polsce. Pierwsza ofiara śmiertelna. Nie żyje pacjentka ze szpitala w Poznaniu!
Nie żyje kobieta zarażona koronawirusem! To pierwsza śmiertelna ofiara grożnego wirusa w Polsce. 

Nie żyje kobieta zarażona koronawirusem! To pierwsza śmiertelna ofiara grożnego wirusa w Polsce. O  śmierci kobiety poinformowali przedstawiciele władz Poznania. Według doniesień mediów kobieta miała 57 lat. Pacjentka trafiła do szpitala w Poznaniu w minioną niedzielę (8 marca) i od samego początku była w krytycznym stanie-  wprowadzono ją w stan śpiączki farmakologicznej. Niestety, jak już wiemy kobiety nie udało się uratować. Podczas konferencji prasowej władze Poznania zdementowały plotki dotyczące córki zmarłej kobiety. Przedstawiciele miasta zapewniają, że córka zmarłej kobiety nie była nauczycielką- takie informacje ponoć pojawiły się wcześniej w sieci.  Pierwsza śmiertelna ofiara koronawirusa w Polsce Według informacji TVN24 zmarła kobieta w ostatnim czasie nie była za granicą i nie miała kontaktu z osobą zarażoną koronawirusem. Zmarła pacjentka miała mieć jednak kontakt z osobą, która wróciła z Włoch. 57-latka miała pracować w poradni psychologiczno- psychiatrycznej w Dębcu.  Przypominamy, że w rodzinie kobiety zdiagnozowano również inne przypadki koronawirusa. Wirus został wykryty również u jej męża i córki. Według doniesień mediów ich stan jest określany jako dobry.  Dotarły do mnie tragiczne wieści z Poznania. Stało się to, czego się obawialiśmy- podczas konferencji prasowej powiedział Andrzej Duda. Mamy pierwszą osobę, która zmarła na skutek zachorowania na koronawirusa. Przekazuję wyrazy współczucia dla najbliższych- dodał prezydent.  Bliskim zmarłej kobiety składamy kondolencje.  Przypominamy, że do tej pory w Polsce zdiagnozowano 47 przypadków zarażenia koronawirusem.  Zobacz także:   Koronawirus w Polsce. Niepokojące słowa prezydenta i ministra zdrowia. Za tydzień będzie już...

Badania na koronawirusa
East News
Newsy
Zmarła na koronawirusa 37-latka była przedszkolanką! Miała zataić informację o kontakcie z osobą z Włoch
Zmarła na koronawirusa 37-latka była przedszkolanką! Miała zataić informację o kontakcie z osobą z Włoch

Jak potwierdziło ministerstwo zdrowia, w niedzielę zmarła 37-letnia kobieta zarażona koronawirusem. Zgodnie z diagnozą lekarzy, powodem śmierci zmarłej dziś 37-letniej pacjentki z Poznania było zakażenie #koronawirus i choroby, które pojawiły się w następstwie zakażenia - potwierdziło ministerstwo. Teraz okazuje się, że kobieta pracowała jako przedszkolanka. RMF FM, powołując się na Powiatowego Inspektora Sanitarnego, informuje że w związku ze zgonem kobiety sto osób w powiecie kaliskim objęto kwarantanną. Są wśród nich dzieci. Zobacz także:  Czy wszyscy powinniśmy nosić maseczki? W Czechach już są obowiązkowe! Zmarła na koronawirusa kobieta była przedszkolanką Jak już pisaliśmy , kobieta zarażona koronawirusem najpierw trafiła do szpitala w Wolicy koło Kalisza. Przebywała tam kilka dni. Gdy jej stan się pogorszył, 37-letnią pacjentkę przewieziono do szpitala w Poznaniu. W niedzielę rano zmarła.. Pacjentka przyjechała do nas w skrajnie ciężkim stanie, została przyjęta do odcinka intensywnej terapii szpitala zakaźnego. Poddana została procedurom intensywnej terapii, stan krytyczny niestety się utrzymywał, chora zmarła - powiedział w RMF FM Tomasz Stube z Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu. Decyzją władz sanitarnych 14-dniową kwarantanną objęto sto osób, które miały kontakt ze zmarłą. W tym również dzieci z jej przedszkola. Szpital w Wolicy został zamknięty. Miała kontakt z osobą z Włoch Jak podała TVP3 Poznań, kobieta miała kontakt z osobą przebywającą we Włoszech. Ale rodzina miała zataić tę informację. Miała kontakt z kuzynem, który jest kierowcą TIR-a. Jeździł on do Włoch i prawdopodobnie on jest źródłem zakażenia - TVP3 cytuje Sławomira Wysockiego, dyrektora Wojewódzkiego Specjalistycznego ZZOZ...

Koronawirus
EastNews
Newsy
Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało, co było przyczyną śmierci 37-letniej kobiety! 
Ministsterstwo Zdrowia za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowało o przyczynach śmierci 37-letniej kobiety, pacjentki szpitala w Poznaniu.

Ministsterstwo Zdrowia za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowało o przyczynach śmierci 37-letniej kobiety, pacjentki szpitala w Poznaniu. Dziś rano media obiegła bardzo smutna informacja o śmierci młodej kobiety, która w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Ministerstwo Zdrowia na Twitterze przyznało, że zmarła kobieta miała choroby współistniejące dlatego lekarze nie mogli od razu zdiagnozować przyczyny jej śmierci. Teraz jednak Ministerstwo Zdrowia przyznało, że kobieta zmarła w wyniku zakażenia koronawirusem! Nie żyje 37-letnia kobieta zakażona koronawirusem Ministerstwo Zdrowia na Twitterze opublikowało nowy wpis dotyczący śmierci 37-letniej kobiety. Okazuje się, że pacjentka ze szpitala w Poznaniu zmarła z powodu koronawirusa i chorób, które pojawiły się w następstwie zakażenia.   Zgodnie z diagnozą lekarzy, powodem śmierci zmarłej dziś 37-letniej pacjentki z Poznania było zakażenie #koronawirus i choroby, które pojawiły się w następstwie zakażenia. — Ministerstwo Zdrowia (@MZ_GOV_PL) March 22, 2020 Oznacza to, że kobieta jest szóstą ofiarą koronawirusa w Polsce.  Pacjentka przyjechała do nas w skrajnie ciężkim stanie, została przyjęta do odcinka intensywnej terapii szpitala zakaźnego. Poddana została procedurom intensywnej terapii, stan krytyczny niestety się utrzymywał. Chora zmarła - "Super Express cytuje rzecznika szpitala zakaźnego w Poznaniu Jacka Górnego. Bliskim kobiety składamy kondolencje.  Zobacz także:  Anna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę na walkę z koronawirusem! Piękny gest pary W szpitalu w Poznaniu zmarła 37-letnia kobieta zakażona koronawirusem. W Polsce do tej pory zdiagnozowano 547 przypadków zakażenia koronawirusem (22 marca).   

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner