Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Puste półki w sklepach
East News
Newsy

Koronawirus w Polsce. Puste półki i ogromne kolejki w supermarketach. Jest apel ministra zdrowia! 

Polacy ruszyli na zakupy!

Polacy ruszyli na zakupy! Po tym, jak władze zdecydowały o zamknięciu szkół, teatrów i kin Polacy zaczęli szturmować sklepy z żywnością oraz ze środkami czystości. Wczoraj w wielu sklepach można było zauważyć naprawdę duże kolejki i puste półki, z których w ekspresowym tempie zniknęły takie produkty jak: ryż, mąka, mleko, mydło czy papier toaletowy. Zdjęcia z niektórych sklepów zaskakują! Spójrzcie tylko na te puste półki i chłodnie! 

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Minister zdrowia apeluje do Polaków w sprawie zakupów

Jak już wiemy, do tej pory w Polsce zdiagnozowano 68 przypadków zarażenia koronawirusem. Niestety, 12 marca w naszym kraju pojawiła się pierwsza ofiara śmiertelna- zmarła 57-letnia pacjentka ze szpitala w Poznaniu. W związku z niepokojącymi doniesieniami Polacy ruszyli do sklepów, w których utworzyły się ogromne kolejki. W związku z tym minister zdrowia apelował do wszystkich, żeby nie wychodzić do sklepów bez potrzeby. 

To jest czas na pozostanie w domu, to jest czas na to, żeby nie wychodzić bez potrzeby do miejsc choćby takich jak supermarkety, sklepy. Naprawdę nie ma powodu do wykupywania produktów na zapas, a w kolajce i w tłumie w sklepie mamy szansę zarazić siebie i innych-podczas konferencji prasowej apelował Łukasz Szumowski. 

Przypominamy, że już wczoraj minister rozwoju, Jadwiga Emilewicz zapewniała, że sklepy  będą działać , a władze nie planują zamykania placówek handlowych.

Stanowczo dementuję pojawiające się #fakenews.y Wszystkie sklepy działają i będą działać normalnie! Nie ma mowy o zamykaniu żadnych placówek handlowych! Nie jest rozważame wprowadzenia nakazu dotyczącego zamykania obiektów handlowych. Zarówno pracownicy takich sklepów, jak ich klienci, proszeni są o przestrzeganie wytycznych dotyczących przestrzegania zasad higieny o których informuje Główny Inspektorat Sanitarny

Zobaczcie, jak wczoraj wyglądały niektóre sklepy w Polsce!

Zobacz także: Zmarła pacjentka zarażona koronawirusem. Miała 57 lat. Jak zachorowała? Jakie miała objawy?

Polacy ruszyli na zakupy.

Puste półki w sklepach
East News

W niektórych sklepach można było zauważyć puste półki. 

Puste półki w sklepach
East News

Minister zdrowia apelowal, żeby nie wychodzić do sklepów bez potrzeby.

Puste półki w sklepach
East News

 

Księżna Kate i królowa Elżbieta razem
EastNews
Newsy
Księżna Kate i królowa Elżbieta II cierpią na tę samą chorobę! O co chodzi?
Księżna Kate i królowa Elżbieta II cierpią na tę samą chorobę! O co chodzi?

Mogłoby się wydawać, że członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej mają bajkowe życie, bowiem mieszkają w pałacach, mają służbę i nie muszą martwić się o pieniądze. Nie do końca tak jest... Zarówno królowa Elżbieta II , jak i jej dzieci i wnukowie muszą przestrzegać zasad protokołu, wykonywać liczne obowiązki, odbywać po kilkanaście podróży w ciągu roku i uważać na każdy swój krok. I przede wszystkim zawsze być do dyspozycji! Księżna Kate przez wszystkie swoje ciąże była bardzo aktywna, choć nie zawsze dobrze się czuła. Teraz też często zdarza się, że Kate źle się poczuje, ale nie rezygnuje ze swoich obowiązków. Ostatnio podczas urodzin królowej Elżbiety II zrobiło jej się słabo i odczuwała mdłości, ale nie zrezygnowała z udziału w uroczystości. Co takiego stało się Kate? Okazuje się, że żona księcia Williama cierpi na tę samą chorobę, co królowa Elżbieta II. O co chodzi? Zobacz także:   Książę William próbował w ostatniej chwili odwołać swój ślub z księżną Kate? Zaskakujące informacje!       Tanie noclegi na całym świecie! Wybierz najlepszą opcję dla Ciebie na stronie Booking.com wyprzedaże .  

Sklepy zostaną zamknięte
Newsy
Koronawirus w Polsce. Czy sklepy zostaną zamknięte?! Czy brakuje towarów? Minister zabrała głos!
Koronawirus w Polsce. Czy sklepy zostaną zamknięte? Czy wyjście do sklepów jest bezpieczne? Gdzie kupować zapasy? Czy zabraknie towarów?

W Polsce, w związku z pojawieniem się koronawirusa, zamknięto szkoły, żłobki, uczelnie, teatry, muzea, kina itd. Odwołano imprezy masowe, a organizatorzy koncertów przenoszą wydarzenia na inne terminy. Co ze sklepami? Czy sklepy, galerie handlowe zostaną zamknięte? Jest zdecydowana odpowiedź minister!  Czy sklepy będą zamknięte?  Coraz mniej produktów na półkach sklepowych. Polacy masowo wykupują żywność oraz środki czystości. Z półek znikają produkty suche, takie jak ryż, makarony i kasze oraz wszelkie mydła. Żele antybakteryjne to już towar luksusowy, ciężki do zdobycia. Jest obawa, że wszelkie sklepy, mniejsze czy większe, zostaną zamknięte. Czy to możliwe? W związku z falą takich newsów minister rozwoju, Jadwiga Emilewicz, napisała w sieci: Stanowczo dementuję pojawiające się #fakenews.y Wszystkie sklepy działają i będą działać normalnie! Nie ma mowy o zamykaniu żadnych placówek handlowych! Nie jest rozważame wprowadzenia nakazu dotyczącego zamykania obiektów handlowych. Zarówno pracownicy takich sklepów, jak ich klienci, proszeni są o przestrzeganie wytycznych dotyczących przestrzegania zasad higieny o których informuje Główny Inspektorat Sanitarny Czy zabraknie żywności w sklepach? Minister Rozwoju sama wybrała się na zakupy i przekonuje, że nie będzie braków w dostawach żywności do sklepu: Sprawdzam sama sytuację w sklepie. Jest nieco więcej klientów, ale towaru nie brakuje. Nie panikujmy. Sklepy będą działać, a producenci żywności mają zapasy i jak zapewniają - mogą zwiększyć produkcję - uspokaja Emilewicz. Jesteście spokojni czy robicie zapasy?   Stanowczo dementuję pojawiające się #fakenews .y Wszystkie sklepy działają i będą działać normalnie! Nie ma mowy o zamykaniu żadnych...

Rossmann wprowadza ograniczenia z powodu koronawirusa
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce. Rossmann wprowadza ograniczenia w zakupach! Co to oznacza?
Koronawirus w Polsce. Rossmann wychodzi na przeciw zapotrzebowaniom klientów i wprowadza ograniczenia w zakupach. Ile sztuk danego produktu będziemy mogli kupić? 

Polacy obawiają się koronawirusa do tego stopnia, że w drogeriach i aptekach zaczyna brakować maseczek, żeli i mydeł antybakteryjnych, a kolejki do kasy są ogromne. Rossmann wychodzi na przeciw zapotrzebowaniom klientów i wprowadza ograniczenia w zakupach. Ile sztuk danego produktu będziemy mogli kupić?  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Lidl wprowadza spore zmiany i apeluje do klientów! Koronawirus w Polsce. Rossman wprowadza ograniczenia na zakup produktów  Premier Mateusz Morawiecki uspokaja, że nie ma powodu ku temu, aby robić nadmierne zakupy. Ze sklepowych półek jednak natychmiastowo znikają produkty pierwszych potrzeb. Oblężone są m. in. drogerie, z których znikają produkty do dezynfekcji rąk oraz ogólnej higieny.  Produkty do dezynfekcji rąk, takie jak żele antybakteryjne, cieszą się ostatnio wyjątkowo dużym zainteresowaniem klientów. Jesteśmy w kontakcie z producentami tych wyrobów, tak by zapewnić w naszych drogeriach pełen asortyment - uspokaja  Agata Nowakowska z biura prasowego drogerii Rossmann. Rossmann postanowił wyjść na przeciw zapotrzebowaniom klientów i wprowadził ograniczenie na kupno jedynie trzech sztuk danego produktu na osobę, co ma umożliwić zaopatrzenie się w daną rzecz większej liczby osób.  W trosce o dobro wszystkich Klientów limit sprzedaży ustalamy na maksymalnie 3 sztuki danego produktu na osobę. Dziękujemy za wyrozumiałość - czytamy na ogłoszeniu wiszącym na drzwiach jednego ze sklepów.  Czy ograniczenie ilości zakupionych produktów jest dobrym rozwiązaniem? Warto podkreślić, że w Polsce nie zostaną zamknięte żadne sklepy i centra handlowe. Minister rozwoju, Jadwiga Emilewicz poinformowała, że nie jest rozważane  wprowadzanie nakazu zamykania sklepów.  Zobacz...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner