Party Stories
Koronawirus
EastNews
Newsy

Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało, co było przyczyną śmierci 37-letniej kobiety! 

Ministsterstwo Zdrowia za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowało o przyczynach śmierci 37-letniej kobiety, pacjentki szpitala w Poznaniu.

Ministsterstwo Zdrowia za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowało o przyczynach śmierci 37-letniej kobiety, pacjentki szpitala w Poznaniu. Dziś rano media obiegła bardzo smutna informacja o śmierci młodej kobiety, która w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Ministerstwo Zdrowia na Twitterze przyznało, że zmarła kobieta miała choroby współistniejące dlatego lekarze nie mogli od razu zdiagnozować przyczyny jej śmierci. Teraz jednak Ministerstwo Zdrowia przyznało, że kobieta zmarła w wyniku zakażenia koronawirusem!

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Nie żyje 37-letnia kobieta zakażona koronawirusem

Ministerstwo Zdrowia na Twitterze opublikowało nowy wpis dotyczący śmierci 37-letniej kobiety. Okazuje się, że pacjentka ze szpitala w Poznaniu zmarła z powodu koronawirusa i chorób, które pojawiły się w następstwie zakażenia.

 

Oznacza to, że kobieta jest szóstą ofiarą koronawirusa w Polsce. 

Pacjentka przyjechała do nas w skrajnie ciężkim stanie, została przyjęta do odcinka intensywnej terapii szpitala zakaźnego. Poddana została procedurom intensywnej terapii, stan krytyczny niestety się utrzymywał. Chora zmarła - "Super Express cytuje rzecznika szpitala zakaźnego w Poznaniu Jacka Górnego.

Bliskim kobiety składamy kondolencje. 

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę na walkę z koronawirusem! Piękny gest pary

W szpitalu w Poznaniu zmarła 37-letnia kobieta zakażona koronawirusem.

Koronawirus
EastNews

W Polsce do tej pory zdiagnozowano 547 przypadków zakażenia koronawirusem (22 marca). 

Koronawirus lekarz
East News


 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jak skutecznie chronić się przed koronawirusem
East News
Newsy
Mycie rąk to nie wszystko. Jak skutecznie chronić się przed koronawirusem?

Pandemia koronawirusa sparaliżowała świat. Decyzją polskiego rządu zamknięte zostały granice, wszystkie placówki oświatowe, galerie handlowe, teatry, muzea i wiele firm. Odwołano międzynarodowe loty oraz połączenia kolejowe. Mnóstwo osób udało się na przymusowy urlop, a Ministerstwo Zdrowia apeluje o pozostanie w domach. Jednak jak ochronić się przed rozprzestrzeniającym się koronawirusem, jeżeli będziemy zmuszeni opuścić swoje bezpieczne mieszkania?  Należy nie zapomnieć o częstym myciu rąk, a jeżdżąc komunikacją publiczną warto mieć na dłoniach rękawiczki. Obejrzyj nasze wideo, aby dowiedzieć się jak prawidłowo należy ściągać rękawiczki, aby nie doszło do potencjalnego zakażenia. Dowiesz się również, kiedy konieczne jest użycie maseczki oraz jak prawidłowo jej używać.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Dramatyczny wpis ratowników medycznych z Warszawy! "Przyjęli zgłoszenie, z którego nie wynikało..." Jak bezpiecznie chronić się bez koronawirusem? Poznaj sposoby.   

Badania na koronawirusa
East News
Newsy
Zmarła na koronawirusa 37-latka była przedszkolanką! Miała zataić informację o kontakcie z osobą z Włoch

Jak potwierdziło ministerstwo zdrowia, w niedzielę zmarła 37-letnia kobieta zarażona koronawirusem. Zgodnie z diagnozą lekarzy, powodem śmierci zmarłej dziś 37-letniej pacjentki z Poznania było zakażenie #koronawirus i choroby, które pojawiły się w następstwie zakażenia - potwierdziło ministerstwo. Teraz okazuje się, że kobieta pracowała jako przedszkolanka. RMF FM, powołując się na Powiatowego Inspektora Sanitarnego, informuje że w związku ze zgonem kobiety sto osób w powiecie kaliskim objęto kwarantanną. Są wśród nich dzieci. Zobacz także:  Czy wszyscy powinniśmy nosić maseczki? W Czechach już są obowiązkowe! Zmarła na koronawirusa kobieta była przedszkolanką Jak już pisaliśmy , kobieta zarażona koronawirusem najpierw trafiła do szpitala w Wolicy koło Kalisza. Przebywała tam kilka dni. Gdy jej stan się pogorszył, 37-letnią pacjentkę przewieziono do szpitala w Poznaniu. W niedzielę rano zmarła.. Pacjentka przyjechała do nas w skrajnie ciężkim stanie, została przyjęta do odcinka intensywnej terapii szpitala zakaźnego. Poddana została procedurom intensywnej terapii, stan krytyczny niestety się utrzymywał, chora zmarła - powiedział w RMF FM Tomasz Stube z Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu. Decyzją władz sanitarnych 14-dniową kwarantanną objęto sto osób, które miały kontakt ze zmarłą. W tym również dzieci z jej przedszkola. Szpital w Wolicy został zamknięty. Miała kontakt z osobą z Włoch Jak podała TVP3 Poznań, kobieta miała kontakt z osobą przebywającą we Włoszech. Ale rodzina miała zataić tę informację. Miała kontakt z kuzynem, który jest kierowcą TIR-a. Jeździł on do Włoch i prawdopodobnie on jest źródłem zakażenia - TVP3 cytuje Sławomira Wysockiego, dyrektora Wojewódzkiego Specjalistycznego ZZOZ...

Koronawirus
EastNews
Newsy
Koronawirus w Polsce. Nie żyje 37-letnia kobieta z Poznania! 

Ministerstwo Zdrowia przekazało bardzo smutne informacje. W szpitalu w Poznaniu zmarła 27-letnia kobieta zakażona koronawirusem. Według informacji opublikowanych na Twitterze zmarła pacjentka do szpitala trafiła w ciężkim stanie i miała choroby współistniejące.   Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Poznaniu zmarła 37-letnia kobieta, która trafiła do szpitala w stanie ciężkim ze współistniejacymi chorobami. Czekamy na diagnozę lekarzy co do przyczyn śmierci. — Ministerstwo Zdrowia (@MZ_GOV_PL) March 22, 2020   Ministerstwo Zdrowia poinformowało również, że w Polsce jest już 547 przypadków zakażeń koronawirusem-niestety, pięć osób zmarło. Przypominamy, że kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o śmierci 27-letniej kobiety z woj. podkarpackiego- pacjentka była zakażona koronawirusem jednak przyczyną jej śmierci była sepsa.   Z przykrością informujemy, że dziś rano w szpitalu jednoimiennym w Poznaniu zmarła 37-letnia kobieta, która trafiła do szpitala w stanie ciężkim ze współistniejącymi chorobami. Pacjentka została przetransportowana ze szpitala w Wolicy k. Kalisza - portal epoznan.pl cytuje Tomasza Stube z urzędu wojewódzkiego. Badania potwierdziły, że kobieta była zakażona koronawirusem. - Czekamy na diagnozę lekarzy co do przyczyn śmierci - dodał Stube. Szpital w Wolicy,  z którego w piątek przetransportowano kobietę, został zamknięty- nikt nie może go opuścić, ani do niego wejść.  Zobacz także:   Anna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę na walkę z koronawirusem! Piękny gest pary Koronawirus rozprzestrzenia się po całym świecie.   

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner