Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Ramówka TVP: Cleo
East News
Newsy

Koronawirus w Polsce. Cleo apeluje do fanów: "Kwarantanna to nie ferie!"

Cleo apeluje do fanów aby dojrzale podeszli do sytuacji wywołanej koronawirusem i podczas przymusowej przerwy w zajęciach dydaktycznych nie narażali swojego zdrowia.

Decyzją rządu zamknięto szkoły, przedszkola oraz żłobki. Szkoły będą nieczynne przynajmniej do 25 marca. Dzieci będą uczyły się zdalnie lub pod opieką rodziców. Cleo postanowiła zaapelować do młodszej części swoich odbiorców aby dojrzale podeszli do sytuacji wywołanej koronawirusem i podczas przymusowej przerwy w zajęciach dydaktycznych nie narażali swojego zdrowia a tym samym zdrowia swoich najbliższych, spędzając czas w klubach czy galeriach handlowych.

Zobacz także: Julia Wieniawa apeluje do fanów w sprawie koronawirusa! "Przeraża mnie myśl, że wielu ludzi bagatelizuje ten problem"

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Cleo apeluje do fanów w sprawie koronawirusa 

Szkoły oraz inne placówki edukacyjne zostały zamknięte na dwa tygodnie, a uczniowie będą uczyć się zdalnie lub pod opieką rodziców. Minister zdrowia zwrócił się do uczniów, aby poważnie podeszli do tej kryzysowej sytuacji i nie chodzili na imprezy i zabawy do klubów. Objawy koronowirusa nie są od razu widoczne i przez to można przenosić go nawet o tym nie wiedząc. Na wirusa szczególnie narażone są osoby starsze. Z apelem do młodych postanowiła zwrócić się także Cleo: 

Hej Załoga ❤🙌 Ważny APEL. Odwołano zajęcie w szkołach, koncerty itd. z konkretnego powodu. KWARANTANNA to PRZYMUSOWE CZASOWE ODOSOBNIENIE a nie FERIE i zabawa na całego. Proszę Was abyście nie wychodzili masowo do zamkniętych pomieszczeń typu KLUBY, KNAJPKI, PUBY i GALERIE HANDLOWE 🙏😔 Włosi w ten sposób doprowadzili się do dramatycznej sytuacji. Uczmy się błagam na cudzych błędach. Bądźmy rozważni w przeciwnym razie dojdzie niebawem do podobnej tragedii.

Piosenkarka zwróciła również uwagę na to, że chodzi nie tylko o zdrowie nas samych ale także naszej rodziny, rodziców czy dziadków: 

Jesteś młody i mówisz - mnie ta sprawa nie dotyczy, młodzi i tak nie chorują.. MYLISZ SIĘ - Was również to dotyczy, nie tylko dlatego że każdy może zachorować, ale również dlatego że jesteś odpowiedzialny za zdrowie swoich rodziców, dziadków i rodzeństwa ⚠️

Cleo nie chce wzbudzać paniki, ale zwrócić uwagę na powagę sytuacji. Dodała również, że ma nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.

Mój Apel nie jest po to żeby wzbudzić panikę. Wszystko się powoli ułoży i będzie dobrze jak będziemy grać w JEDNEJ DRUŻYNIE Jeżeli się nudzicie: idźcie na spacer (naturalna witamina D dobrze Wam zrobi) przeczytajcie książkę, zerknijcie na filmy, a może posłuchajcie jakichś ciekawych wykładów na Youtube. Wierze w Was 🙌❤ Zdrówka i dbajcie o siebie 🍀🌞 Wszystko się ułoży.

Warto być rozważnym! 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce: Martyna Wojciechowska wróciła do kraju. Jest przerażona sytuacją na lotnisku!

Cleo apeluje do młodych fanów, aby poważnie podeszli do kwarantanny z powodu koronawirusa. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

Cleo postanowiła wykorzystać swoją popularność w sieci do uświadamiania swoich młodych odbiorców. Sytuacja związana z koronawirusem w Polsce jest dynamiczna. Na tę chwilę (12 marca tuż po godz. 16:00) potwierdzono już 51 pacjentów zarażonych koronawirusem. Jedna osoba zmarła. 

Gwiazdy w popielatym blond: Cleo
East News

 

Iga Krefft nie może wrócić do Polski z powodu koronawirusa
Newsy
Dramatyczny apel gwiazdy "M jak miłość"! Bliska osoba aktorki walczy z koronawirusem
Dramatyczny apel gwiazdy "M jak miłość"! Bliska osoba aktorki walczy z koronawirusem

Iga Krefft opublikowała w sieci poruszające nagranie w którym zwraca się z apelem do swoich fanów. Niestety, okazuje się, że jej bliska osoba walczy z koronawirusem! Aktorka, która w "M jak miłość" wciela się w serialową Ulę, prosi internautów, żeby nie lekceważyli niebezpieczeństwa i nosili maseczki ochronne. Sprawdźcie, co powiedziała Iga Krefft! Iga Krefft apeluje do fanów Pandemia koronawirusa trwa już od wielu miesięcy. Niestety, w tym czasie z powodu groźnego wirusa w Polsce zmarło aż 1960 osób. W ostatnich tygodniach Ministerstwo Zdrowia informowało o rekordowych przyrostach zakażeń dlatego już teraz wiele osób obawia się, jaka będzie sytuacja kiedy dzieci wrócą do szkół a wraz z jesienią pojawi się grypa i zwykle przeziębienia. Specjaliści apelują, żeby pomieszczeniach zamkniętych i tam gdzie nie można zachować dystansu nosić maski ochronne. Teraz swój apel w tej sprawie wystosowała również gwiazda "M jak miłość"! Iga Krefft podczas relacji na InstaStories zdradziła, że jej bliskie osoby waczą z koronawirusem! Mogę tylko powiedzieć, że w tym momencie bardzo ważne dla mnie osoby walczą z wirusem. Ja trzymam za te osoby bardzo mocne, silne kciuki, na odległość oczywiście. Naprawdę nie ma żartów... Ja wiem, że nie ma teraz obostrzeń, praktycznie żadnych, co jest uważam kompletnym błędem. Zachęcam was, abyście zachowali wszelkie środki ostrożności- mówiła Iga Krefft. Aktorka zwróciła się do swoich fanów z apelem, aby nosili maseczki ochronne. Mam do was ogromną prośbę - noście maseczki, dezynfekujcie dłonie. (...) Unikajcie dużych skupisk. Wiem, że są wakacje, chcecie wszyscy uchwycić ostatnie chwile ciepła, imprez, ale serio!  Bliskim Igi Krefft życzymy dużo zdrowia! A wy nosicie...

Robert Lewandowski wspomina swojego ojca
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce. Robert Lewandowski apeluje do kibiców. Prosi o rozwagę i odpowiedzialność 
Robert Lewandowski zaapelował do swoich kibiców o rozwagę i odpowiedzialność w obliczu koronawirusa.

Robert Lewandowski zaapelował do swoich kibiców o rozwagę i odpowiedzialność w obliczu koronawirusa.  Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie Koronawirus staje się coraz większym problemem. Na tę chwilę (12 marca) oficjalnie potwierdzono już 51 zachorowań, z czego jedna osoba nie żyje. Decyzją rządu zamknięto szkoły i inne placówki oświatowe na okres dwóch tygodni. Apeluje się do Polaków o rozwagę i nie udawanie się w miejsca, w których zbierają się tłumy.  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Dramatyczny wpis lekarki ze Śląska! "Chorych w Polsce jest więcej, po prostu ich nie diagnozujemy" Robert Lewandowski apeluje do kibiców w sprawie koronawirusa  Robert Lewandowski zwrócił się do swoich fanów i zaapelował o odpowiedzialność i rozwagę.  Moi drodzy, przez ostatnie dni docierają do nas różne informacje, także prośby byśmy zostali w domach. Dotyczy to każdego z nas. Proszę wszystkich naszych kibiców i fanów: Szanujmy zalecenia jakie wszyscy dostajemy, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Zwrócił się szczególnie do młodszej części swojej publiczności. Zaapelował również o nie gromadzenie się pod stadionami w czasie najbliższych meczów reprezentacji Polski, które zgodnie z informacją dyrektora TVP Sport, Marka Szkolnikowskiego odbędą się najpewniej bez udziału kibiców.  Szczególnie o taką uwagę proszę naszych młodych kibiców. Zamknięte szkoły potraktujcie proszę jako wyraz odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Tym razem nie gromadźmy się na razie w miejscach publicznych, w tym pod stadionami, jeśli nie jest to konieczne. Przyjdzie na to czas. Sport jest bardzo ważny, ale ważniejsze jest Wasze...

Katarzyna Glinka jest w ciąży
Newsy
Koronawirus w Polsce. Ciężarna Katarzyna Glinka przerażona sytuacją: "Nie bądźmy dla siebie obojętni"
Katarzyna Glinka skomentowała sytuację koronawirusa w Polsce. Co ją najbardziej przeraża?

Koronawirus w Polsce rozprzestrzenia się bardzo szybko. Dziś, 15 marca, mamy już 111 osób zarażonych w tym trzy ofiary śmiertelne. Ciężarna Katarzyna Glinka apeluje o rozsądek i odpowiedzialność. Na temat ryzyka związanego z zarażeniem wirusem COVID-19 dla kobiet w ciąży apelowała także Małgorzata Rozenek: Pytałam lekarza o ryzyko dla ciężarnych i powiedział, że największy kłopot jest taki, że kobiecie w ciąży nie można podawać prawie żadnych leków, więc gdyby doszło do zakażenia, to i pomoc dla niej byłaby ograniczona. Trochę to przytłaczające. A co najbardziej przeraża Katarzynę Glinkę?  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek o ryzyku dla kobiet w ciąży w przypadku zarażenia koronawirusem! Gwiazda wystosowała ważny apel Ciężarna Katarzyna Glinka o koronawirusie  Gwiazdy korzystają ze swoich zasięgów w social mediach, aby przypominać swoim odbiorcom, jak ważne jest, szczególnie teraz w tak zwanej "kwarantannie społeczeństwa" przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Oby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa powinniśmy w najbliższym czasie przebywać w domach. Temat ten postanowiła podjąć również Katarzyna Glinka:   Ależ trudne są informacje na temat rozwoju sytuacji wirusowej w Polsce i na świecie. Myślę sobie, że ważne na dziś jest zachowanie wszelkich możliwych środków ostrożności. Dodała również, że jest przerażona paniką, jaka została wywołana przez koronawirusa.  Jednak coś co mnie przeraża to panika... Nie bądźmy dla siebie obojętni w tym wszystkim. Zachowajmy spokój i rozsądek...  Ważne, aby w tym okresie szczególnie apelować o zachowanie rozsądku. Eksperci wskazują, że lekceważenie wskazań przeciwko rozprzestrzenianiu się koronowirusa było jedną z przyczyn dramatu,...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner