Jakub z Rolnik Szuka Żony
Instagram

Jakub z "Rolnik szuka żony" opublikował pierwszy wpis po rozstaniu z Anią! Zobaczcie, co napisał! 

Jakub z Rolnik Szuka Żony
Instagram

Jakub z programu "Rolnik szuka żony" przerwał milczenie po rozstaniu z Anią i opublikował nowy wpis na portalu społecznościowym! Co napisał jeden z najpopularniejszych i najsympatyczniejszych uczestników show TVP?

Jakub wystąpił w szóstej odsłonie hitu o poszukujących miłości rolnikach. I chociaż początkowo nie był faworytem widzów, to w ekspresowym tempie skradł ich serca. Z kolei serce rolnika skradła Ania. Jakub nie ukrywał, że to właśnie przy niej czuje się naprawdę szczęśliwy. Rolnik i jego kandydatka postanowili dać sobie szansę i stworzyli związek. Niestety, kilka miesięcy po zakończeniu programu okazało się, że para podjęła decyzję o rozstaniu.

Jakub z "Rolnik szuka żony" przerwał milczenie po rozstaniu z Anią

Chociaż wszyscy fani "Rolnik szuka żony" czekali na informacje o ślubie Ani i Jakuba, to pod koniec stycznia zamiast o ślubnych planach usłyszeliśmy o ich rozstaniu. 

(...) Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest dlatego też wolałam milczeć, ale niestety po programie okazało się, że każdy z nas inaczej rozumie słowo ,,rodzina,", a że każdy doskonale wie, czego chce i szuka, to nasze drogi się rozeszły - przyznała Ania. 

Rozstanie z Anią skomentował wtedy również sam Jakub. W swoim wpisie na Facebooku przyznał, że nie żałuje nawet chwili spędzonej z byłą partnerką.

Życie pisze różne scenariusze, raz lepsze, raz gorsze. Niestety mój związek z Anią zakończył się. Ostatnie tygodnie pokazały nam, że różnimy się w zbyt wielu sprawach, by zaryzykować i iść wspólnie przez życie do końca naszych dni. Nie żałuję żadnej chwili spędzonej razem z Anią i jej synkiem, mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się kiedyś jako znajomi. Życzcie nam powodzenia - pisał kilka miesięcy temu.

Od tamtej chwili Jakub nie publikował nowych wpisów na portalu społecznościowym. Ostatnio wszystko się zmieniło! Na jego profilu na Facebooku zaledwie kilka dni temu pojawił się nowy wpis.

Tak w kwestii przypomnienia. Nie odkładaj siebie na później!!! - napisał rolnik. 

Zobaczcie nowy wpis Jakuba z "Rolnik szuka żony"!

Zobacz także: Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" rozstali się! Jest oświadczenie byłej partnerki rolnika!

Jakub z "Rolnik szuka żony" opublikował nowy wpis

Jakub i Ania rozstali się kilka miesięcy po zakończeniu programu "Rolnik szuka żony"

Marta Manowska, Jakub i Ania na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48