Koronawirus w Polsce. Rośnie liczba zachorowań. Ilu jest chorych?
East News
Newsy

Koronawirus w Polsce: 24.03: Potwierdzono kolejne 8 przypadków. Nie żyje dziewiąty pacjent!

Koronawirus w Polsce: 24.03: Potwierdzono kolejne 8 przypadków. Nie żyje dziewiąty pacjent!

Za nami rekordowy poniedziałek, jeżeli chodzi o liczbę zachorowań na koronawirusa w Polsce. Do tamtej pory Ministerstwo Zdrowia potwierdziło aż 749 zarażeń wirusem COVID-19 z czego 8 osób to ofiary śmiertelne. Wczoraj liczba osób wzrosła aż o 115 przypadków. 

Ósma ofiara koronawirusa zmarła w 23 marca w szpitalu w Tychach. Miała choroby współistniejące. Materiał jest aktualizowany na bieżąco. 

24 marca Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zachorowaniach. Aktualnie zakażonych koronawirusem zostało 766 osób, z czego 8 zmarło. 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Zmarła 8 osoba zakażona koronawirusem w Polsce!

Natalia Kukulska szczerze o nauczaniu zdalnym w dobie pandemii koronawirusa "Moja córka marzy o powrocie do szkoły"

Koronawirus w Polsce. Kolejne przypadki zachorowań

W wtorkowy poranek Ministerstwo Zdrowia potwierdziło kolejne 17 przypadków zachorowań na koronawirusa w Polsce. Mowa o: 

- 5 osobach z woj. zachodniopomorskiego
- 5 osobach z woj. śląskiego,
- 3 osobach z woj. lubuskiego,
- 2 osobach z woj. opolskiego,
- 1 osobie z woj. pomorskiego,
- 1 osobie z woj. wielkkopolskiego. 

[AKTUALIZACJA] godz. 10:50 Nie żyje 9 osoba zarażona koronawirusem

Ministerstwo zdrowia potwierdziło kolejnych 8 przypadków zarażenia koronawirusem. Mowa o:

- 7 osobach z woj. podkarpackiego
- 1 osobie z woj. warmińsko-mazurskiego

Potwierdzono również śmierć 9 pacjenta, zakażonego wirusem COVID-19. Był to 68-letni ksiądz, który zmarł w szpitalu w Puławach. Jego stan był ciężki i miał choroby współistniejące. 

Dziś, 24 marca 2020 r. o godz. 5.30 w Szpitalu w Puławach zmarł ks. Henryk Borzęcki - zarażony koronawirusem. Szczegóły pogrzebu w trakcie ustalania - pisze diecezja Zamojsko-Lubaczowska na Twitterze.

 

 

Zobacz także: Lekarze z Wrocławia mają skuteczną metodę walki z koronawirusem. To mieszanka 33 leków

Rośnie bilans osób zakażonych koronawirusem w Polsce. 

Badania na koronawirusa
East News

Do poniedziałku, 23 marca, z powodu koronawirusa w Polsce zmarło 8 osób. 

Koronawirus w Polsce. Sytuacja w szpitalach
East News

Zobacz także
Koronawirus

Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało, co było przyczyną śmierci 37-letniej kobiety! 

Minister Zdrowia o epidemii koronawirusa w naszym kraju: "Robię wszystko, by nie powtórzył się scenariusz włoski"

 

Badania na koronawirusa
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce, 23.03: Właśnie potwierdzono 57 nowych przypadków zarażenia!
Koronawirus w Polsce. Ministerstwo zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach zachorowań.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach zachorowań na koronawirusa w naszym kraju. Liczba zakażonych groźnym wirusem z dnia na dzień niestety rośnie w coraz szybszym tempie. W poniedziałek rano, 23 marca, poinformowano o kolejnych  15 przypadkach zarażeń SARS-COV-2 w naszym kraju. [Materiał jest na bieżąco aktualizowany].  Zobacz także:  Koronawirus w Polsce. Dramatyczny wpis ratowników medycznych z Warszawy! "Przyjęli zgłoszenie, z którego nie wynikało..." Koronawirus w Polsce. Odnotowano kolejne przypadki zachorowań  Ministerstwo zdrowia przekazało informacje o kolejnych zarażonych osobach w Polsce.  Mamy 15 nowych przypadków zakażenia  #koronawirus , potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 8 osób z woj.śląskiego, 3 osób z woj. małopolskiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego oraz po 1 osobie z woj. lubelskiego i świętokrzyskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 649/7 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - czytamy na oficjalnym profilu Ministerstwa Zdrowia. W niedzielę 22 marca z powodu zakażenia koronawirusem zmarły dwie osoby - 37-letnia kobieta ze szpitala w Poznaniu oraz 43-letni mężczyzna z województwa mazowieckiego. W minioną niedzielę przybyło też najwięcej przypadków zakażeń na koronawirusa. Łącznie było to aż 98 osób. Liczba wykrytych w Polsce przypadków zakażenia SARS-COV-2 wzrosła wtedy do 634.  [AKTUALIZACJA], godz. 12:50  Ministerstwo zdrowia poinformowało o 36 kolejnych przypadkach osób zakażonych koronawirusem. Pozytywne przypadki dotyczą: 16 osób z woj. dolnośląskiego, 5 osób z woj. lubuskiego, 5 osób z woj. opolskiego, 4 osób z...

Koronawirus w Polsce. Rośnie liczba zachorowań. Ilu jest chorych?
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce, 25 marca: 14. ofiar śmiertelnych koronawirusa, ponad 1000 zarażonych RAPORT
14. ofiar śmiertelnych koronawirusa w Polsce. Czy kolejni pacjenci chorzy na COVID-19 mieli choroby współistniejące?

Ministerstwo Zdrowia informuje o kolejnych przypadkach zachorowań -   jest już 14 ofiar śmiertelnych ! Koronawirus  przyspiesza, odnotowano już 1031 przypadków! W Cieszynie zmarł 71-letni mężczyzna z powodu koronawirusa, miał też choroby współistniejące. Do szpitala w Poznaniu 71-latek trafił w czwartek w stanie ciężkim. Nadal w szpitalu w Cieszynie przebywa żona zmarłego mężczyzny, która też jest zarażona koronawirusem. Jak informuje Polsat News para zaraziła się od bliskich, którzy jakiś czas temu wrócili z zagranicy. Ile osób zarażonych koronawirusem jest obecnie w Polsce?   Aktualizacja, godz. 14.00 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 31 nowych przypadkach zarażenia koronawirusem. Potwierdzone przypadki dotyczą: 11 osób z woj. dolnośląskiego, 7 osób z woj. wielkopolskiego, 4 osób z woj. podkarpackiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 2 osób z woj. lubuskiego, 2 osób z woj. śląskiego oraz po 1 osobie z woj. małopolskiego, opolskiego i warmińsko-mazurskiego. W szpitalu w Bolesławcu zmarł 71-letni mężczyzna zarażony koronawirusem. To 13. ofiara śmiertelna. Aktualizacja, godz. 17:50 Ministerstwo zdrowia poinformowało o 74 przypadkach zarażenia koronawirusem. Potwierdzone przypadki dotyczą: 39 osób z woj. mazowieckiego, 15 osób z woj. łódzkiego, 5 osób z woj. dolnośląskiego, 4 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. świętokrzyskiego, 2 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. podlaskiego i po jednej osobie z woj. zachodniopomorskiego, woj. opolskiego i małopolskiego. W szpitalu w Skarżysku Kamiennej zmarła 14. osoba zakażona koronawirusem. To 80-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące.  Łączna liczba zakażonych to 1031...

Koronawirus w Polsce. Ile jest przypadków zarażonych?
East News
Newsy
Koronawirus w Polsce. Zmarła piąta osoba zakażona koronawirusem! Miała zaledwie 57 lat
Nie żyje już piąta osoba zakażona koronawirusem. Kim była i gdzie zmarła piąta ofiara niebezpiecznie rozprzestrzeniającego się wirusa COVID-19? Czy cierpiała na choroby współistniejące? 

Nie żyje już piąta osoba zakażona koronawirusem. Pierwszy przypadek zarażenia w Polsce zdiagnozowano 4 marca. Dziś (poranek 17 marca), Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 205 przypadków zarażeń, w tym 5 ofiar śmiertelnych. Liczba zarażonych ciągle rośnie. Kim była i gdzie zmarła piąta ofiara niebezpiecznie rozprzestrzeniającego się wirusa COVID-19? Czy cierpiała na choroby współistniejące?  Zobacz także:   Koronawirus w Polsce, 16.03. Zmarła czwarta osoba zakażona koronawirusem. Nie żyje piąta osoba zarażona koronawirusem. Kim była?  Podano kolejną tragiczną informację o śmierci pacjenta zarażonego koronawirusem. Piątą ofiarą jest 57-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące. Mężczyzna zmarł w szpitalu w Wałbrzychu.  Z przykrością informujemy, że w szpitalu w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie) zmarła piąta osoba zakażona koronawirusem - podało Ministerstwo Zdrowia na Twitterze.  Minister Zdrowia podczas jednej z konferencji zakomunikował, że trzeba przygotować się na coraz większą liczbę zarażeń:  Prawdopodobnie za tydzień, może trochę dłużej, będzie w Polsce nawet tak jak w innych krajach około 1000 osób z potwierdzonym zakażeniem. Miejmy nadzieję, że mniej - mówił podczas piątkowego wystąpienia. Przypominamy, że władze i oraz służba zdrowia apelują, aby unikać skupisk ludzi i pozostać w swoich domach na okres kwarantanny, aby zapobiegać rozprzestrzeniającemu się koronawirusowi.  Kim są ofiary koronawirusa w Polsce?  Pierwsza ofiara koronawirusa to 57-letnia kobieta. Zmarła pacjentka miała mieć kontakt z osobą, która wróciła z Włoch. Zmarła 12 marca w poznańskim szpitalu.  Druga ofiara to 73-letni mężczyzna, który w stanie ciężkim...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner