Kornelia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w rozmowie z mediami zabrała głos w sprawie komentarzy, jakie pojawiły się pod jej ostatnim zdjęciem na Instagramie. Po tym, jak była uczestniczka programu TVN pokazała kadr z ukochanym mężem internauci od razu zaczęli się zastanawiać, czy para nie spodziewa się dziecka. Teraz Kornelia skomentowała komentarze i zaskoczyła wyznaniem!

Reklama

Kornelia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" komentuje plotki o ciąży

Kornelia i Marek wzięli udział w ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i do dziś tworzą szczęśliwe małżeństwo. Para zdobyła sporą popularność i sympatię widzów. Dziś na Instagramie tylko Kornelię obserwuje już ponad 56 tysięcy internautów, którzy mogą śledzić jej losy po programie. Była uczestniczka hitu TVN i jej mąż chętnie pokazują swoim fanom, jak dziś wygląda ich życie. Ostatnio para pochwaliła się zaręczynami, a później w sieci pojawiło się zdjęcie, które wywołało lawinę spekulacji: Kornelia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zwróciła uwagę internautów: "Sukienka się ułożyła jakoś podejrzanie".

Ostatnio Kornelia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pierwszy raz komentowała plotki o ciąży, a teraz znów zabrała głos w tej sprawie!

Zobacz także: Magda ze "Ślubu" zaskoczyła nowym zdjęciem i wyznaniem: "Bardzo mi to pomogło po emisji programu"

Kornelia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Kornelia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia Instagram/kornelia.m

Była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl odniosła się do komentarzy internautów i zdradziła, czy męczą ją wiadomości w których fani sugerują, że jest w ciąży.

Zobacz także
Jesteśmy osobami, które wystąpiły w programie telewizyjnym, ludzie nas oglądali, kibicowali, więc to zrozumiałe, że dopytują o nasze życie prywatne, to nie jest męczące, a zrozumiałe. Sama mam kontakt z fanami i jeśli ktoś do mnie pisze, to ja chętnie z nimi rozmawiam i staram się na bieżąco odpowiadać na wszystkie wiadomości
wyznała Kornelia.

Co ciekawe, Kornelia dała jasno do zrozumienia, że jeżeli przyjdzie na to czas to ogłosi radosną nowinę.

To są tematy prywatne, jeśli chcemy z kimś się podzielić jakąś informacją, to fani dowiedzą się w odpowiednim czasie
zdradziła dla cozatydzien.tvn.pl.

Zobacz także: Niepokojące wieści o Agnieszce z "ŚOPW". Potrzebowała pomocy. "Nie mogę chodzić, siedzieć, stać"

Kornelia i Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Kornelia i Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Instagram @kornelia.m
Reklama

Wygląda więc na to, że jeżeli Kornelia i Marek będą chcieli ogłosić radosną nowinę to zrobią to za pośrednictwem Instagrama. Co ciekawe, była uczestniczka programu TVN o raz kolejny nie potwierdziła plotek na swój temat, ale również ich nie zdementowała...

Kornelia i Marek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia w Dzień Dobry TVN
MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News
Reklama
Reklama
Reklama