Selena Gomez i Bill Murray w Cannes
East News

Bill Murray i Selena Gomez na czerwonym dywanie w Cannes promowali film „The death don't die” w reżyserii Jima Jarmuscha. Para na gali otwarcia festiwalu pozowała wspólnie, a na szczególną uwagę zasługuje dosyć kontrowersyjne zachowanie gwiazdora.

Murray cały czas obejmował Selenę, szeptał jej do ucha, dotykał szyi – to spowodowało lawinę komentarzy dotyczących postawy 68-letniego aktora w stosunku do 26-letniej młodej gwiazdy! Zobaczcie, jak zachowanie Murraya tłumaczą dziennikarze „New York Magazine".

Zobacz także: Oszałamiające kreacje gwiazd na Festiwalu w Cannes. Na czerwonym dywanie nie zabrakło polskiego akcentu!

1/4
Selena Gomez i Bill Murray w Cannes kontrowersyjne pocałunki
East News

Bill Murray i Selena Gomez razem na festiwalu w Cannes

Na czerwonym dywanie w Cannes, oprócz fotografowania kreacji gwiazd, fotoreporterzy skupili się na Billu Murrayu i Selenie Gomez. Zaskakujące zachowanie starszego aktora, który nie mógł oderwać rąk od młodej aktorki, jest dość szokujące! Szczególnie w obliczu głośnego w USA ruchu #metoo.

2/4
Selena Gomez i Bill Murray
East News

Temat zachowania aktora na czerwonym dywanie podjął „New York Magazine”. Dziennikarze magazynu stanęli w obronie Murraya i stwierdzili, że jego zachowanie przypomina ostatnią scenę z filmu „Między słowami”. Dokładnie chodzi o scenę pożegnania ze Scarlett Johansson, która grała zagubioną kobietę.

3/4
Selena Gomez i Bill Murray w Cannes kontrowersyjne pocałunki
East News

Niestety, internauci komentujący w mediach społecznościowych tę sytuację nie podzielają zdania zaprezentowanego w magazynie. Wprost piszą, że takie zachowanie nie powinno mieć miejsca!

- To przerażające!

- Ohyda

- Co z #MeToo?"

Zaskakujące jest to, że Selena również wdzięczy się do aktora. Być może ich relacja na planie była na tyle dobra, że oboje mogą pozwolić sobie na takie gesty. 

4/4
Selena Gomez i Bill Murray
East News

Selena Gomez przez cały czas uśmiechała się i przesyłała całusy aktorowi. Wszystko wskazuje na to, że zachowanie Murraya nie rozpocznie kolejnej afery w Hollywood. Z drugiej strony aktorka bardzo źle przyjęła informację o małżeństwie Justina Biebera z Hailey Bieber. Wiadomo, że była załamana, a jej stan psychiczny był naprawdę zły. Czy to możliwe, aby starszy aktor pocieszył Selenę i sprawił, że dzięki niemu zapomniała o dawnej miłości!?

 

Więcej na temat Cannes Selena Gomez Bill Murray