Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Kuba Wojewódzki ma kanał YouTube
Newsy

Wojewódzki ma prywatne konto na YouTube? Pojawiają się tam zaskakujące filmiki

Showman rozkręca chyba nowy kanał

Podczas ostatniej konferencji prasowej TVN, wyjątkowo znudzony wydawał się być Kuba Wojewódzki. Dziennikarz zaskoczył też wszystkich deklaracją o chęci powrotu do "Mam Talent". Plany showmana zostały skonfrontowane z dyrektorem stacji, który widzi jego karierę nieco inaczej. Przypomnijmy: "Mam Talent" zamknięty dla Wojewódzkiego. Miszczak ma inny pomysł na Kubę

Wiele wskazuje na to, że Wojewódzki realizuje też swoje inne pomysły, które niekoniecznie związane są z jego show. Jak donosi blog JastrzabPost.pl, Kuba prowadzi swój prywatny kanał na YouTube pod nazwą "Warsaw City Reality". Na razie można zobaczyć tam trzy klipy wideo obrazujące codzienne życie mieszkańców stolicy. Co ciekawe, ja jednym z nich widzimy wywożone na lawecie Lamborghini należące do Kuby.

Poniżej jeden z filmików zamieszczony na domniemanym kanale Wojewódzkiego. Co sądzicie?

Zobacz: Wojewódzki z piękną dziewczyną w Sopocie. Jeździli autem za milion złotychYouTube Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki na konferencji TVN:

Edward Miszczak o oglądalności programu Kuby Wojewódzkiego
ONS
Newsy
Miszczak o show Wojewódzkiego: Zastanawiamy się nad...
Zmiany w programie Kuby?

Kuba Wojewódzki wbrew pozorom nie czuje się podczas dużych medialnych imprez jak ryba w wodzie. Przekonaliśmy się o tym po raz kolejny na niedawnej konferencji TVN, podczas której zaprezentowano jesienną ramówkę stacji. Kuba wyszedł jeszcze przed jej zakończeniem, a w trakcie był bardziej zajęty swoim telefonem niż samym wydarzeniem. Z drugiej strony Wojewódzki ma zapewniony status gwiazdy, której rozmowy na temat życia prywatnego nie są potrzebne do budowania popularności. Przypomnijmy: Chylińska i Wojewódzki nie wytrzymali długo na konferencji. Wyszli przed końcem Podczas prezentacji Wojewódzki wyznał też nieoczekiwanie, że chciałby wrócić do "Mam Talent". Ciężko powiedzieć, na ile była to poważna deklaracja, ale Edward Miszczak raczej się ku niej nie skłania. Wręcz przeciwnie - ma zupełnie inny pomysł. W końcu Kuba sam w sobie jest na tyle cenny, że towarzystwo innych gwiazd nie jest mu potrzebne by odnieść sukces. Zobacz: "Mam Talent" zamknięty dla Wojewódzkiego. Miszczak ma inny pomysł na Kubę Podczas jednego z wywiadów, dyrektor TVN-u został też skonfrontowany z dość niewygodnym pytaniem, mianowicie przyczyną coraz niższej oglądalności show Kuby. Od ponad roku można bowiem obserwować regres w wynikach, które osiąga program, ale nie jest to dla niego jakąś szczególną zmorą. Miszczak przyznaje natomiast, że wraz z Wojewódzkim myśli nad korektami w formule programu. Dlaczego? Powodem jest niechęć niektórych celebrytów przed pojawieniem się na kanapie showmana. Czasami z różnych dziwnych powodów. Oglądalność nie spada. Jest niższa wtedy, kiedy ma słabego gościa. I cały problem Kuby polega na tym, że jego goście się często boją, że o coś prywatnego zapyta, że coś tam się wydarzy. Musimy się z tym jakoś zmierzyć, bo problemem Kuby jest dziś tylko nierówny poziom gości. Jednego ma rewelacyjnego, a drugiego słabego. Gość...

Edward Miszczak o Kubie Wojewódzkim
ONS
Newsy
"Mam Talent" zamknięty dla Wojewódzkiego. Miszczak ma inny pomysł na Kubę
W sprawę zamieszana jest Chylińska

Wczorajsza prezentacja jesiennej ramówki TVN była doskonałą okazją, by dowiedzieć się co nowego u największych gwiazd stacji. Swoją obecnością zaszczycili również Kuba Wojewódzki i Agnieszka Chylińska . Niestety, tuż po zakończeniu oficjalnej części imprezy, uciekli z konferencji. Przypomnijmy: Chylińska i Wojewódzki nie wytrzymali długo na konferencji. Wyszli przed końcem Kuba podczas trwania prezentacji oferty programowej stwierdził, że tęskni za Agnieszką i rolą jurora w "Mam Talent" u jej boku. Jego życzenie nie umknęło uwadze dyrektorowi programowemu TVN, Edwardowi Miszczakowi . W rozmowie z TVN.pl stwierdził, że nie ma szansy na powrót Kuby do show, chciałby jednak w przyszłości stworzyć dla obojga oddzielny program: Kuba powiedział, że chętnie by wrócił do Agnieszki Chylińskiej, a nie do Mam Talent. Mam Talent jest już passe, zamknięta przygoda Kuby. Ciągle szkoda mi tego, jak wzajemnie reagowali. Być może coś wymyślimy dla Kuby i Agnieszki. Nie wiem co, ale szkoda rezygnować z tego, co oboje potrafią przed kamerą. - zapowiada Miszczak Niewątpliwie byłby to hit sezonu. Czekamy z niecierpliwością Zobacz:  Wojewódzki wściekł się na "Show". Chce zemścić się na naczelnej     Gwiazdy na konferencji TVN: 

ONS
Newsy
Kuba nakłonił Egurrolę do wyjawienia intymnego sekretu. Dotyczył Chylińskiej
"Agnieszce jest przykro"

Program Kuby Wojewódzkiego od kilkunastu sezonów cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Nic dziwnego - zaproszeni goście często zdradzają tam swoje tajemnice i mówią o rzeczach, o których widzieli wcześniej tylko ich najbliżsi. Nie inaczej było tydzień temu, kiedy w show pojawiła się Olga Bołądź. Przypomnijmy:  Wojewódzki i Bołądź udawali, że się nie znają. Kuba nie mógł jej wybaczyć jednego Dziś na kanapach u Kuby zasiedli Maciej Maleńczuk i Agustin Egurrola . Rozmowa z jurorem "Mam talent" przebiegła w bardzo luźnej atmosferze i krążyła wokół tematu programu, w którym jurorował kiedyś Wojewódzki. Gospodarz zadawał niewygodne pytania, a Agustin chętnie na nie odpowiadał. Jedno z nich bardzo go zaskoczyło: Kuba: Tarzałeś się z Agnieszką Chylińską? Agustin: To się nie dzieje... Powiedziałeś, że mi nie zrobisz krzywdy. Przychodzę do tego programu, a ty mnie rozwalasz.Tarzałem. Kuba: Miałeś erekcję? Agustin: Może ciutkę. Kuba: Agnieszce jest przykro. (śmiech) Agustin: Ja nie mógłbym grać takich scen, ja bym się nie rozluźnił dlatego to była mała erekcja. To znaczy taka lekko usztywniająca (śmiech). Oglądaliście Kubę? Kto powinien być następnym gościem? Zobacz:  Kuba miał za złe Dygant, że nie chce przyjść do jego show. Agnieszka mu odpowiedziała Kuba Wojewódzki i Agnieszka Chylińska na konferencji TVN:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner