Zwycięzcy konkursu Trendy Top Trendy 2014
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

TYLKO U NAS: Wielcy zwycięzcy konkursu Trendy 2014. Zobaczcie jak się cieszyli z wygranej

Kuzyn Karpiela-Bułecki, przystojniacy z Francji i niszowy zespół

Najważniejszym punktem wczorajszego dnia festiwalu Top Trendy 2014, był konkurs Trendy, który towarzyszy wydarzeniu od samego początku. Jego celem jest wyłonienie młodych, zdolnych wykonawców i pomoc im w dalszym rozwijaniu kariery. Wcześniejsze edycje wygrywali tacy wykonawcy jak Bracia, Sistars, Zakopower, Paulla czy też Jula. Dziś chyba nie ma osoby w Polsce, która nie kojarzyłaby kim są ci wykonawcy. Przypomnijmy: Poznaliśmy artystę Trendy 2014

W tym roku główna nagroda, czyli ta od publiczności, trafiła do zespołu Future Folk ze Stanisławem Karpielem-Bułecką na czele. Panowie długo nie mógł uwierzyć w to, że to właśnie im przypadło pierwsze miejsce. W rozmowie z AfterParty.pl, podzielili się wrażeniami na gorąco, chwilę po zejściu ze sceny. 
 

To jest coś, czegośmy się kompletnie nie spodziewali, a chyba nie może nic lepszego dla artysty jak to, że ludzie, którzy nas oglądają i słuchają - głosują na nas. Za to serdecznie dziękujemy. - powiedział wyraźnie wzruszony lider 
 

Swojej radości nie mogli również ukryć zdobywcy nagroda przyznanej przez jury, czyli zespół Be.My o którym pisaliśmy wczoraj, że są jednymi z faworytów. Ulubieńcy Kory z programu ''''''''Must Be The Music" w szybkim czasie podbili serca słuchaczy w Polsce i jeśli ich kariera będzie się nadal rozwijała w takim tempie, to wróżymy im ogromny sukces.
 

Jesteśmy w szoku kompletnie. Jeszcze nie zrealizowaliśmy, że wygraliśmy tego. Naprawdę dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli. Dziękujemy jury. Dziękujemy publiczności i fani, którzy nam pomagali psychologicznie. - powiedzieli
 

Trzecim laureatem był zespół Sorry Boys do którego powędrowała nagroda przyznana przez dziennikarzy zgromadzonych wokół festiwalu. Zespół, który przez długi okres unikał tego typu przedsięwzięć, nie krył swojego zadowolenia po otrzymaniu wyróżnienia. Być może wczorajsza nagroda, będzie sygnałem dla nich, że warto pojawiać się na takich wydarzeniach.
 

Dla nas sam występ tutaj jest wyjątkowym wydarzeniem, bo my nie uczestniczymy, nie jesteśmy zespołem dla którego takie festiwale telewizyjne są codziennością, normalnością. To było dla nas wyjątkowe wydarzenie, zagrać tutaj. A otrzymanie nagrody, no cóż... nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego uwieńczenia pobytu tutaj. - powiedziała wokalistka grupy.
 

Komu wy kibicowaliście?

Zobacz: Be.My przed koncertem Trendy. Co nam powiedzieli? 
 

Drugi dzień festiwalu Top Trendy 2014:

Konkurs Trendy Top Trendy Festiwal 2014
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Top Trendy 2014: Poznaliśmy artystę Trendy
To o nich będzie głośno w tym roku

Festiwal Top Trendy 2014 , jak sama nazwa wskazuje poza nagradzaniem artystów, którzy są na topie i sprzedają tysiące płyt, docenia również młodych wykonawców rozpoczynających swoją wielką przygodę z muzyką. Festiwal jest dla nich przepustką do dalszej kariery, bowiem jedną z nagród jest szeroko rozumiana promocja w mediach. Wczoraj wielki powód do radości mieli Rafał Brzozowski i Dawid Podsiadło, którzy zdobyli odpowiednio statuetki dla "najlepszego artysty w sieci", jak również "najlepszego artysty TOP".  Przypomnijmy: Rafał Brzozowski "królem sieci". To jego utwory są ściągane najczęściej Być może w przyszłym roku, któryś z wykonawców Trendy wystąpi w Sopocie ponownie, ale już jako gwiazda koncertu Top. Szansę na to mieli:  Marcelina , Klara , Sorry Boys , Patryk Kumór , BE.MY , Najlepszy Przekaz w Mieście , Miąższ , Future Folk i Olek Klepacz . Po wspaniałym koncercie i bardzo zróżnicowanym gatunkowo koncercie, poznaliśmy wyniki. Nagrodę dziennikarzy otrzymał zespół Sorry Boys, nagrodę jury otrzymał zespół BE.MY, zaś nagrodę publiczności otrzymał zespół Future Folk. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Zobacz: Finaliści "Must Be The Music" na festiwalu w Sopocie     Gwiazdy podczas pierwszego dnia Top Trendy 2014:

Be.My w finale konkursu Trendy
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Ulubieńcy Kory w finale konkursu Trendy. To oni są faworytami [WIDEO]
Będziecie im kibicować?

Dziś drugi dzień festiwalu Top Trendy 2014 , jednego z najważniejszych muzycznych wydarzeń roku. Na scenie w Sopocie zaprezentują się wykonawcy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzykę, a udział w konkursie ma im zapewnić promocję, a co za tym idzie - przyczynić się do rozwoju ich kariery. Wielkimi wygranymi wczorajszego dnia byli Dawid Podsiadło i Rafał Brzozowski . O tym kto wygra dziś, przekonamy się późnym wieczorem.  Przypomnijmy: Rafał Brzozowski "królem sieci". Pokonał dwie wokalistki Do miana najlepszego artysty Trendy pretenduje dziewięciu wykonawców: Marcelina , Klara , Sorry Boys , Patryk Kumór , BE.MY , Najlepszy przekaz w mieście , Miąższ , Future Folk oraz Olek Klepacz . Duże szanse na wygraną daje się pochodzącemu z Francji duetowi BE.MY . Widzowie Polsatu z pewnością kojarzą go z szóstej edycji programu ''''Must Be The Music. Tylko Muzyka", w której zajęli wysokie, drugie miejsce. To właśnie oni byli ulubieńcami Kory . BE.MY to bracia Elie i Mattia , ich fascynacja muzyką rozpoczęła się w małej szkole muzycznej niedaleko Bordeaux. To właśnie tam odnaleźli swoje pasje: Ellie perkusję, a Mattia gitarę. Podczas wczorajszej konferencji udało nam się porozmawiać z chłopakami i zapytać o to jak rozwija się ich kariera oraz co nam dziś zaprezentują.   W końcu mamy wrażenie, że nasza kariera idzie do przodu. Pokażemy francuski romantyczny styl, taki trochę bardziej międzynarodowy. Mamy dużo koncertów, będziemy promować nasz nowy singiel, zagramy w Krakowie. Festiwale są dla nas bardzo ważne, my zaczęliśmy ten projekt nawet nie rok temu, a jakbyśmy mogli zagrać na dużej scenie w Woodstocku, to by było nie wiem... nie do wytrzymania.  -  zdradzają lekko łamaną polszczyzną   Kibicujecie im? Zobacz: Wielki powrót Edyty Bartosiewicz. Jak sobie poradziła?  ...

Gwiazdy na konferencji Top Trendy 2014
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Gwiazdy pozują przed festiwalem Top Trendy 2014. Byliśmy tam z kamerą
Wszyscy czują się tam jak w domu

Przełom maja i czerwca to szczególny okres dla fanów muzyki w naszym kraju. Startuje bowiem kolejna edycja festiwalu Top Trendy 2014 , podczas którego zaprezentują się najpopularniejsi wykonawcy polskiej sceny muzycznej. Premierowe występy już dziś, a w południe w Sopocie odbyła się pierwsza konferencja prasowa, na której oczywiście nie zabrakło gwiazd. AfterParty.pl było tam z kamerą - zobaczcie co się działo na spotkaniu z artystami: Gwiazdy na konferencji prasowej Top Trendy 2014:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner