Party Stories
Justyna Żyła
Mat. prasowe
Newsy

Konflikt Justyny Żyły z ojcem Piotra Żyły! Mocny wpis w sieci: "Moje dzieci mają tylko jednych dziadków"

 

Justyna Żyła jest już znana z tego, że wszystkimi swoimi przemyśleniami dzieli się w mediach społecznościowych. Niedawno została prowadzącą program "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!" i z tego powodu spłynęła na nią fala hejtu w internecie. Zobaczcie, w jaki sposób sobie z nią poradziła i dlaczego toczy wojnę ze swoim teściem!

 

Zobacz: Justyna Żyła napisze książkę o tajemnicach polskich skoczków! Jej powieść może wywołać sensację!

 

"Chodziliśmy na terapię małżeńską" Justyna Żyła o kulisach rozstania z Piotrem

Justyna Żyła znów napisała o swoim byłym mężu!

 

Justyna Żyła swoje wpisy zaczęła od ujawnienia zdrady swojego męża w mediach społecznościowym. Od tamtego czasu publikowała, co dzieje się w jej życiu i widać, że trudno znosiła rozstanie. Jednak rozpad małżeństwa był nieunikniony i pod koniec listopada zakończył się rozwodem. Wyglądało na to, że kobieta zaczęła już nowe życie, dostała program w telewizji, a jej relacje z byłym mężem są poprawne. Widać, że nadal pisze o nim z sentymentem:
 

Piotr jest i będzie dla mnie i dzieci najważniejszą osobą na świecie. Jest mi naprawdę przykro, czytając komentarze, posty i artykuły, zmienił partnerkę i lepiej skacze, dobrej nocy. Nie wszytko jest takie kolorowe, jak by miało być, a szkoda – napisała Żyła na Instagramie.

 

Dlaczego Justyna Żyła miała konflikt z teściem?

 

Jednak, tym razem Justyna Żyła w odpowiedzi na falę hejtu dotyczącą jej osoby przyznał, że poradzi sobie z tym:

 

góralka na klatę przyjmie weźmie wszytko ..ok wezmę zawsze to robiłam,wspierałam męża,dopingowałam,motywowałam...nawet wtedy kiedy jego najbliższa osoba jaka jest rodzic 

 

Zdradziła tym samym, że ojciec Piotra Żyły nie wspierał go, co więcej napisała, że jej dzieci mają tylko jednych dziadków, a ze swoim teściem nie rozmawiała dwa miesiące...

 

ojciec ..mówił nie nadajesz się nie umiesz skakać ,stając w obronie najbliższej mi Osoby ...nie rozmawiałam z teściem dobre dwa miesiące .w końcu ma ta swoje swoją galerie pucharów Piotrka ok ale sa ludzie równi równiejsi i szkoda ze moje dzieci maja tylko jednych dziadków - napisała o swoim teściu Justyna Żyła.

 

Wyraźnie widać, że Justynie Żyle nie spodobały się komentarze internautów, którzy twierdzą, że od kiedy Piotr Żyła zmienił partnerkę lepiej skacze, dlatego podkreśliła to jakie wsparcie mu dawała nawet, kiedy rodzina w niego zwątpiła. Czy osiągnęła zamierzony efekt, czy wręcz przeciwnie?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rusza ...Mój pierwszy program 🤦‍♀️czekam na hejty ,buziaki activfamilly....tak na mężu dzieki niemu bez niego (specjalnie nie ma przecinkow )góralka na klatę przyjmie weźmie wszytko ..ok wezmę zawsze to robiłam,wspierałam męża,dopingowałam,motywowałam...nawet wtedy kiedy jego najbliższa osoba jaka jest rodzic ..ojciec ..mówił nie nadajesz się nie umiesz skakać ,stając w obronie najbliższej mi Osoby ...nie rozmawiałam z teściem dobre dwa miesiące .w końcu ma ta swoje swoją galerie pucharów Piotrka ok ale sa ludzie równi równiejsi i szkoda ze moje dzieci maja tylko jednych dziadków Piotr jest i będzie dla mnie i dzieci najważniejsza osoba na świecie ..Jest mi naprawdę przykro czytając komentarze posty i artykuły ,zmienił partnerkę lepiej skacze 😔dobrej nocy .Nie wszytko jest takie kolorowe jak by miało byc a szkoda .

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

 

Justyna Żyła promuje program "Pierzemy brudy do czysta"

Justyna Żyła promuje program
ONS

Justyna Żyła na nagraniach do swojego programu 

Justyna Żyła
Mat. prasowe

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Justyna Żyła
EastNews
Newsy
Internautka ostro do Justyny Żyły "Rozumiem, czemu Piotrek od Ciebie uciekł". Jej odpowiedź jest mistrzowska!

Od kiedy Justyna Żyła rozstała się z Piotrem Żyłą budzi ogromne emocje i nieustannie musi się mierzyć z hejtem. Wszystko przez to, że pod wpływem silnych emocji podczas rozstania Justyna Żyła otwarcie opisywała cały przebieg tego procesu na Instagramie. Wiele razy była żona skoczka otwarcie krytykowała swojego męża, zarzucała mu zdradę, publikowała w sieci nagrania z jego wyprowadzki. Dla wielu internautów zachowanie Justyny Żyły przekraczało granice dobrego smaku. Ona sama nigdy tym się nie przejmowała i robiła swoje - wykorzystała nawet zainteresowanie mediów, wystąpiła w sesji dla "Playboya" i zaczęła prowadzić swój własny program. Niedawno brała także udział w show "Taniec z Gwiazdami". I mimo że od jej rozstania z Piotrem Żyłą minął już rok, to jednak Justyna Żyła wciąż musi mierzyć się z hejtem na ten temat. Tym razem jedna z internautek opublikowała na jej profilu na Instagramie bardzo ostry komentarz. Justyna Żyła odpowiedziała! Justyna Żyła reaguje na hejt Justyna Żyła na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie ze swojego programu "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta", w którym godzi skłócone pary. Format programu od początku budził niemałe kontrowersje i tak zostało do tej pory. Pod zdjęciem pojawiło się więc wiele złośliwych wpisów internautów, ale jeden z nich była naprawdę ostry. Teraz każdego dnia coraz bardziej rozumiem, czemu Piotrek od Ciebie uciekł. Biedny, cały czas robisz mu wstyd. A jeśli dzieci będą za nim to i z czasem one zaczną się wstydzić. Naprawdę żal mi Piotra. W końcu chłopak jest szczęśliwy, ale jak może być do końca skoro cały czas używasz do robienia pseudo kariery informacji o nim. Dobrze że nie wiesz, co on o Tobie mówi - napisała jedna z internautek. Justyna...

Justyna Żyła
East News
Newsy
Justyna Żyła jest gotowa na nową miłość? Zobacz jej zaskakujące wyznanie!
Justyna Żyła zaczęła nowe życie i dojrzała do zmian. Po rozwodzie z Piotrem Żyłą pracuje na swoje nazwisko i jest gotowa na nową miłość.

Justyna Żyła jest gotowa na nową miłość? Po rozwodzie ze skoczkiem Piotrem Żyłą jego żona szybko zaczęła pracować na swoje nazwisko. W stacji Active Family prowadzi program „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!” , który wkrótce doczeka się nowej edycji. 1 marca zadebiutowała też w Polsacie w show "Taniec z Gwiazdami", gdzie partneruje jej Tomasz Barański . Co ciekawe, Justyna Żyła chce teraz zrobić coś dla kobiet w całej Polsce – będzie pomagać samotnym matkom! W wywiadzie z magazynem "Flesz" zdradziła też, jak zmieniło się jej życie i czy jest już gotowa na nową miłość. Padły mocne słowa! Justyna Żyła jest gotowa na nową miłość? Żyła nie ukrywa, że udział w "Tańcu z Gwiazdami" kosztował ją wiele wyrzeczeń. Przede wszystkim musiała zostawić ukochane dzieci : 12-letniego Kubę i 7-letnią Karolinkę i przeprowadzić się na czas treningów do stolicy. Jeszcze przed pierwszym odcinkiem, w którym razem z Tomkiem Barańskim zatańczyli cza-czę, miała momenty krytyczne, kiedy chciała wszystko rzucić, wycofać się z programu i wrócić do rodzinnej Wisły. Przyznaję bez bicia: czasami, gdy wracam po treningu do pustego mieszkania, dopada mnie tęsknota za moimi dzieciakami. (...) Bardzo brakuje mi wspólnych posiłków, gotowania rozmówi wieczornych wygłupów. Dzieciaki bardzo mi kibicują, zwłaszcza Karolinka, która uwielbia tańczyć i też chodzi na profesjonalne lekcje. Justyna przyznała, że wiążąc się ze sportowcem liczyła się z tym, że dużo rzeczy będzie na jej głowie. Dziś Piotr Żyła jest utytułowanym skoczkiem, ale gdy robił karierę, jego czas pochłaniały liczne treningi, wyjazdy i zawody. On był głową rodziny, a jego żona zajmowała się domem. Po rozwodzie wszystko się zmieniło. Żyła wiedziała, że musi pójść do pracy, zacząć zarabiać i... zawalczyć o siebie. A łatwo nie było,...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner