Justyna Żyła
Mat. prasowe

Konflikt Justyny Żyły z ojcem Piotra Żyły! Mocny wpis w sieci: "Moje dzieci mają tylko jednych dziadków"

Justyna Żyła
Mat. prasowe

 

Justyna Żyła jest już znana z tego, że wszystkimi swoimi przemyśleniami dzieli się w mediach społecznościowych. Niedawno została prowadzącą program "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!" i z tego powodu spłynęła na nią fala hejtu w internecie. Zobaczcie, w jaki sposób sobie z nią poradziła i dlaczego toczy wojnę ze swoim teściem!

 

Zobacz: Justyna Żyła napisze książkę o tajemnicach polskich skoczków! Jej powieść może wywołać sensację!

 

Justyna Żyła znów napisała o swoim byłym mężu!

 

Justyna Żyła swoje wpisy zaczęła od ujawnienia zdrady swojego męża w mediach społecznościowym. Od tamtego czasu publikowała, co dzieje się w jej życiu i widać, że trudno znosiła rozstanie. Jednak rozpad małżeństwa był nieunikniony i pod koniec listopada zakończył się rozwodem. Wyglądało na to, że kobieta zaczęła już nowe życie, dostała program w telewizji, a jej relacje z byłym mężem są poprawne. Widać, że nadal pisze o nim z sentymentem:
 

Piotr jest i będzie dla mnie i dzieci najważniejszą osobą na świecie. Jest mi naprawdę przykro, czytając komentarze, posty i artykuły, zmienił partnerkę i lepiej skacze, dobrej nocy. Nie wszytko jest takie kolorowe, jak by miało być, a szkoda – napisała Żyła na Instagramie.

 

Dlaczego Justyna Żyła miała konflikt z teściem?

 

Jednak, tym razem Justyna Żyła w odpowiedzi na falę hejtu dotyczącą jej osoby przyznał, że poradzi sobie z tym:

 

góralka na klatę przyjmie weźmie wszytko ..ok wezmę zawsze to robiłam,wspierałam męża,dopingowałam,motywowałam...nawet wtedy kiedy jego najbliższa osoba jaka jest rodzic 

 

Zdradziła tym samym, że ojciec Piotra Żyły nie wspierał go, co więcej napisała, że jej dzieci mają tylko jednych dziadków, a ze swoim teściem nie rozmawiała dwa miesiące...

 

ojciec ..mówił nie nadajesz się nie umiesz skakać ,stając w obronie najbliższej mi Osoby ...nie rozmawiałam z teściem dobre dwa miesiące .w końcu ma ta swoje swoją galerie pucharów Piotrka ok ale sa ludzie równi równiejsi i szkoda ze moje dzieci maja tylko jednych dziadków - napisała o swoim teściu Justyna Żyła.

 

Wyraźnie widać, że Justynie Żyle nie spodobały się komentarze internautów, którzy twierdzą, że od kiedy Piotr Żyła zmienił partnerkę lepiej skacze, dlatego podkreśliła to jakie wsparcie mu dawała nawet, kiedy rodzina w niego zwątpiła. Czy osiągnęła zamierzony efekt, czy wręcz przeciwnie?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rusza ...Mój pierwszy program 🤦‍♀️czekam na hejty ,buziaki activfamilly....tak na mężu dzieki niemu bez niego (specjalnie nie ma przecinkow )góralka na klatę przyjmie weźmie wszytko ..ok wezmę zawsze to robiłam,wspierałam męża,dopingowałam,motywowałam...nawet wtedy kiedy jego najbliższa osoba jaka jest rodzic ..ojciec ..mówił nie nadajesz się nie umiesz skakać ,stając w obronie najbliższej mi Osoby ...nie rozmawiałam z teściem dobre dwa miesiące .w końcu ma ta swoje swoją galerie pucharów Piotrka ok ale sa ludzie równi równiejsi i szkoda ze moje dzieci maja tylko jednych dziadków Piotr jest i będzie dla mnie i dzieci najważniejsza osoba na świecie ..Jest mi naprawdę przykro czytając komentarze posty i artykuły ,zmienił partnerkę lepiej skacze 😔dobrej nocy .Nie wszytko jest takie kolorowe jak by miało byc a szkoda .

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

 

Justyna Żyła promuje program "Pierzemy brudy do czysta"

Justyna Żyła promuje program
ONS

Justyna Żyła na nagraniach do swojego programu 

Justyna Żyła
Mat. prasowe

Więcej na temat Piotr Żyła Justyna Żyła
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30