Agnieszka Szulim o Dodzie
ONS

Doda obwinia Agnieszkę Szulim o chorobę swojej mamy! "Mogła domyślić się, jaką krzywdę wyrządza"

Agnieszka Szulim o Dodzie
ONS

 

Konflikt Dody i Agnieszki Szulim


Konflikt między Dodą a Agnieszką Szulim ciągnie się już dwa lata i nic nie wskazuje na to, że gwiazdy w końcu się pogodzą. Wszystko zaczęło się od materiałów, jakie powstały na temat Dody w programie Agnieszki Szulim “Na językach”. Poruszono w nich sprawę nieślubnego dziecka ojca artystki oraz wyśmiano wypadek Dody na koncercie, który dla artystki skończył się wizytą w szpitalu.


Kilka tygodni później, Doda i Agnieszka Szulim spotkały się w Chorzowie, gdzie doszło między nimi do ostrej wymiany zdań i szamotaniny. Od tamtego czasu, piosenkarka i gwiazda TVN spotykają się już tylko w sądzie. Gdy ostatnio Doda została spytana, czy nie ma już dosyć konfliktu z Agnieszką, gwiazda odpowiedziała: “Odkąd Agnieszka ma nową dziewczynę, jest taka bardziej butna, nie chce się godzić”. Szulim nie była dłużna i wyśmiała udział artystki w Festynie w Cycowie.


Bez względu na to, jak skończy się sprawa sądowa piosenkarki i gwiazdy TVN, Doda nigdy nie wybaczy Agnieszkę tego, że obrażała w telewizji jej rodzinę.
 

“Moi rodzice ciężko przeżyli te newsy w jej programie. Mamę zaatakował nowotwór, tata też zaczął mieć problemy ze zdrowiem. Mogła domyślić się, jaką krzywdę wyrządza. Po co aż pięć programów o nas, i to jeszcze jeden w Boże Narodzenie?”, mówi na łamach magazynu “Flesz” Doda.
 

Co sądzicie o konflikcie między Dodą a Agnieszką Szulim? O jego kulisach przeczytajcie w najnowszym wydaniu magazynu "Flesz", który już od poniedziałku w sprzedaży.


 

Stylizacja Agnieszki Szulim przed konferencją TVNAgnieszka Szulim na MazurachDoda wyprzedaje swoją garderobę

Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47