Dzień Dziennikarza - Monika Olejnik

"Świnia z Ciebie". Komu Monika Olejnik wysyła takie SMS-y?

Dzień Dziennikarza - Monika Olejnik

Moniki Olejnik od lat jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polce. Według „Newsweeka” prześcignęła ją tylko Ewa Kopacz i Hanna Gronkiewicz-Waltz. Dlatego każdy polityk wie, że do programu Olejnik zwaną też „czarownicy polityki” przyjść trzeba i nie tylko dlatego, że odmawiając można dostać od dziennikarki SMS o treści „Świnia z Ciebie”. 

Politycy i gwiazdy o Monice Olejnik

Od 30 lat przepytuje polityków. Nie boi się nikogo. Nawet prezydentom potrafi wytknąć brak wiedzy albo sprawić, że obrażą się na nią na długie miesiące. Jednak mimo wszystko chyba nie ma polityka  w Polsce, który nie liczyłby się ze zdaniem. I nawet jeśli czasami i jej powinie się noga, i tak cieszy się szacunkiem.  Dlaczego? 

Może to dziwnie zabrzmi, ale  lubię przychodzić do Moniki, bo wiem, że ona jest świetnie przygotowana i zawsze próbuje mnie zagiąć - żartuje Ryszard Kalisz. 

Ale nie tylko politycy szanują Olejnik.

O Monice Olejnik pisałam kiedyś pracę licencjacką. Poświęcona była ona najlepszym dziennikarzom przeprowadzającym wywiady z politykami więc Moniki nie mogło tam zabraknąć. Cenię ją za bezkompromisowość, cięty język , dystans i fantastyczny styl - powiedziała nam Agnieszka Szulim

Cały tekst o Monice Olejnik do przeczytania w najnowszym numerze „Party”. 
 

Monika Olejnik nie tylko świetnie zna się na polityce, równie dobrze radzi sobie w modzie! 

 

Monika Olejnik

Monika Olejnik w koronkowej sukience

 

Monika Olejnik w czarnej sukience

Więcej na temat Monika Olejnik
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48