Adam Zdrójkowski cierpi po rozstaniu?
Newsy

Uczestniczka "Twoja twarz brzmi znajomo" pociesza Adama Zdrójkowskiego! "Poprawiłaś mi humor"

Nie da się nie zauważyć, że Adam Zdrójkowski bardzo przeżywa rozstanie z Wiktorią Gąsiewską. Na szczęście w tej sytuacji może liczyć na wsparcie przyjaciół, w tym między innymi koleżanki z "Twoja twarz brzmi znajomo"!

Od kilku dni w mediach głośno zrobiło się o rozstaniu Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej. Po prawie pięciu latach związku, relacja tej dwójki dobiegła końca. Prawda o rozstaniu popularnej pary wyszła na jaw niedługo po tym, gdy w mediach pojawiły się zaskakujące zdjęcia Wiktorii z jednym z tancerzy "Tańca z Gwiazdami". Kilka dni po publikacji fotek paparazzi w mediach, aktorka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jej relacja z Adamem Zdrójkowskim to już przeszłość. 

Młody aktor przez ostatnie dni był wyraźnie zasmucony całą sytuacją, ale na szczęście w tym trudnym okresie Adam Zdrójkowski może liczyć na wielkie wsparcie od kolegów i przyjaciół! Właśnie na jego InstaStories pojawiło się nagranie, na którym aktor jest już w lepszym humorze. A to wszystko za sprawą niespodzianki od koleżanki z "Twoja twarz brzmi znajomo", Kasi Łaski! Sprawdźcie szczegóły.

Zobacz także: Adam Zdrójkowski po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską pokazał niepokojące zdjęcie

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wrócą do siebie? Basia Kurdej-Szatan komentuje rozstanie pary!

"Twoja twarz brzmi znajomo": Kasia Łaska poprawiła humor Adamowi Zdrójkowskiemu po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską!

Na początku tygodnia media obiegły zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej i tancerza, który zadebiutował w 12. edycji "Tańca z gwiazdami", Jakuba Lipowskiego, na których mogliśmy zobaczyć, jak ta dwójka trzyma się za ręce i czule przytula. Nic więc dziwnego, że wśród fanów szybko pojawiły się plotki na temat rozstania aktorki z Adamem Zdrójkowskim. Jak się okazało, spekulacje fanów okazały się słuszne - Wiktoria Gąsiewska niedawno potwierdziła, że jej związek z Adamem Zdrójkowskim to już przeszłość

- Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a Was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy powód naszego rozstania - napisała aktorka.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w Sopocie

Zobacz także: Adam Zdrójkowski odważył się na zmianę. To po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską? 

Z kolei Adam Zdrójkowski zdecydował się tylko na krótki komentarz w tej sprawie w rozmowie z reporterką Party.pl. Aktor podczas rozmowy wyraźnie nie był w najlepszym nastroju.

- Tu nie ma nic więcej do dodania. Chciałbym coś więcej powiedzieć, ale z szacunku do Wiktorii, nie będę… - powiedział przed naszą kamerą. 

Adam Zdrójkowski skomentował zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej i Jakuba Lipowskiego
/VIPHOTO/EAST NEWS

Przez ostatnie kilka dni również nagrania na InstaStories Adama Zdrójkowskiego wskazywały na to, że aktorowi jest po prostu bardzo trudno z tą całą sytuacją. Ale na szczęście dziś w końcu możemy usłyszeć gwiazdora "Rodzinki.pl" w wyraźnie lepszym nastroju! W dobry humor wprowadziła go koleżanka z programu "Twoja twarz brzmi znajomo", Kasia Łaska!

Kasia Łaska pociesza Adama Zdrójkowskiego
Instagram/Adam Zdrójkowski

Artystka wręczyła swojemu koledze z programu statuetkę, na której widnieje napis: "Adam Zdrójkowski. Najlepszy Adam". Na nagraniu możemy usłyszeć, że ta miła niespodzianka wywołała u aktora ogromną radość!

- O boże, ale mi poprawiłaś humor - powiedział szczęśliwy aktor. 

Mamy nadzieję, że już zawsze będziemy widzieć i słyszeć Adama Zdrójkowskiego w tak dobrym nastroju!

Kasia Łaska pociesza Adama Zdrójkowskiego
Instagram/Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski zdradził swoje plany po rozstaniu z Wiktorą Gąsiewską
Pawel Wodzynski/East News
Newsy
Co Adam Zdrójkowski chce zrobić po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską? Zaskakująca decyzja
Zaledwie kilka dni temu okazało się, że związek aktora i Wiktorii Gąsiewskiej to już przeszłość. Teraz Adam Zdrójkowski zdradził, jakie ma plany po rozstaniu!

Adam Zdrójkowski w rozmowie z mediami zdradził, jak się czuje po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską. Co zamierza zrobić i jakie ma plany na najbliższą przyszłość? Sprawdźcie, co przed kamerą powiedział Adam Zdrójkowski! Młody aktor nie ukrywa, że ostatnie dni były dla niego bardzo trudne, ale wkrótce zamierza zrobić coś tylko dla siebie. Domyślacie się, o co chodzi? Adam Zdrójkowski jedzie na wakacje Związek  Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego to już przeszłość. Niestety, tuż po tym, jak w mediach pojawiły się zdjęcia paparazzi na których młoda gwiazda Polsatu świetnie bawiła się w towarzystwie przystojnego tancerza Jakuba Lipowskiego, okazało się, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski jakiś czas temu  podjęli decyzję o rozstaniu.  Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę - Adam Zdrójkowski komentował zdjęcia byłej partnerki dla portalu plotek.pl. Zobacz także:   Uczestniczka "Twoja twarz brzmi znajomo" pociesza Adama Zdrójkowskiego! "Poprawiłaś mi humor" Pomimo trudnych chwil w życiu osobistym Adam Zdrójkowski musiał zapomnieć o smutku i pojawić się na nagraniach ostatnich już odcinków programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tuż przed nagraniem młody aktor w rozmowie z reporterem portalu pomponik.pl zdradził, co zamierza zrobić już po wielkim finale show. Okazuje się, że Adam Zdrójkowski po rozstaniu z Wiktorą Gąsiewską i po zakończeniu programu Polsatu zamierza wyjechać z Polski i wypocząć na wakacjach na Zanzibarze. Wracam na Zanzibar (...) byłem tam bardzo szczęśliwym człowiekiem - Adam Zdrójkowski wyznał w rozmowie z portalem pomponik.pl.  Co ciekawe, to właśnie na Zanzibarze Adam spędził ostatnie wakacje z Wiktorą Gąsiewską. Para świętowała tam...

Wiktoria Gąsiewska pokazała, kto pociesza ją po rozstaniu
Instagram @wiktoria_gasiewska
Newsy
Wiktoria Gąsiewska pokazała, z kim spędza czas po rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim
Wiktoria Gąsiewska w takim towarzystwie czuje się najlepiej. Kto ją pociesza po rozstaniu?

Informacja o rozstaniu Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej pojawiła się w mediach tuż po finale "Tańca z Gwiazdami". Wówczas paparazzi przyłapali młodą aktorkę z tancerzem Jakubem Lipowskim. Nie byłoby w tym nic poruszającego, gdyby nie fakt, że para trzymała się za ręce. Kolejnego dnia Wiktoria Gąsiewska potwierdziła, że jej związek z Adamem Zdrójkowskim to już przeszłość. Rozstanie tych dwojga budzi w sieci sporo emocji. Aktorka właśnie pokazała, jak aktualnie spędza czas. Na kogo może liczyć w okresie, w którym wszyscy rozprawiają o jej życiu uczuciowym?  Zobacz także:  Koniec pięknej miłości Zdrójkowskiego i Gąsiewskiej! Zobaczcie, co mówili o związku i zdradzie Wiktoria Gąsiewska może na nich liczyć po rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim Rozstanie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego było dużym zaskoczeniem dla ich fanów. Do tej pory nikt nie podejrzewał, że domysły o kryzysie w ich związku mogą potwierdzić się w taki brutalny sposób. Gdy w mediach pojawiły się zdjęcia aktorki w towarzystwie Jakuba Lipowskiego , w sieci zawrzało. Sam Adam Zdrójkowski zdawał się być tym zdruzgotany, a w rozmowie z Plotek.pl przyznał, że " jest mu wybitnie przykro ". W rozmowie z Party.pl wyznał:  Tu nie ma nic więcej do dodania. Chciałbym coś więcej powiedzieć , ale z szacunku do Wiktorii, nie będę… Z kolei Wiktoria Gąsiewska, potwierdzając rozstanie z wieloletnim partnerem przyznała:  Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. (...) z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu . (...) tylko ja i Adam znamy powód naszego rozstania Fani pary są ciekawi, jak będą toczyć się losy ich ulubieńców już osobno. Wiktoria Gąsiewska właśnie...

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
East News/VIPHOTO
Newsy
Wiktoria Gąsiewska ostro odpowiada internaucie na pytanie o Adama Zdrójkowskiego!
Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się zdjęciem ze swojego nowego mieszkania, a jeden z internautów przy tej okazji postanowił nawiązać do rozstania aktorki z Adamem Zdrójkowskim! Jak skomentowała to gwiazda?

Związek Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego to już przeszłość, ale wygląda na to, że wciąż część fanów nie może się pogodzić, że uwielbiana przez nich para nie jest już ze sobą. Choć Wiktoria Gąsiewska na swoim Instagramowym profilu nie wspomina o byłym partnerze, to jednak robią to za nią internauci. Tak się stało również pod najnowszym postem aktorki, w którym to młoda gwiazda pochwaliła się zdjęciem ze swojego nowego gniazdka.  Jeden z internautów zdecydował się "przypomnieć" Wiktorii Gąsiewskiej o rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim, właśnie w kontekście jej nowego mieszkania! Aktorka zareagowała na to stanowczo! Zobaczcie, o co dokładnie chodzi! Zobacz także:  Co Adam Zdrójkowski chce zrobić po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską? Zaskakująca decyzja Fan dopytuje Wiktorię Gąsiewską o Adama Zdrójkowskiego. Aktorka odpowiedziała! O rozpadzie związku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego dowiedzieliśmy się dość niespodziewanie. Kiedy to po finale 12. edycji "Tańca z gwiazdami" paparazzi przyłapali młodą aktorkę i tancerza, Jakuba Lipowskiego , trzymających się za ręce i czule przytulających się, wśród fanów pojawiło się mnóstwo spekulacji na temat tego, czy związek gwiazdy i Adama Zdrójkowskiego trwa nadal. Kilka dni po opublikowaniu zdjęć paparazzi w mediach, Wiktoria Gąsiewska zdecydowała się opublikować krótkie oświadczenie, w którym potwierdziła, że jej związek z Adamem Zdrójkowskim to już przeszłość . - W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a Was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik