M jak miłość - Anka i Andrzej wrócą do siebie?
MTL Maxfilm
1/4
M jak miłość - Anka, Andrzej i Magda w Krakowie
MTL Maxfilm

 

Kolejny skomplikowany związek w „M jak miłość”! Tym razem na ekranie możemy zobaczyć problemy w relacji Magdy i Andrzeja, a wszystko za sprawą dawnego romansu prawnika z byłą koleżanką Magdy! W 1411. odcinku, którego emisja już dziś (poniedziałek 14.01), para wyjedzie wspólnie do Krakowa na wernisaż Anki. To tam była kochanka Budzyńskiego upokorzy Magdę, podarowując jej sukienkę, którą kiedyś dostała od Andrzeja.

Prawnik z obawy przed ujawnieniem romansu zdradzi Ance pewien sekret. O tym nie wie nawet Magda. Dowiedźcie się o co chodzi!

Zobacz: Ile zaproponowano Joannie Koroniewskiej za powrót do „M jak miłość”?

2/4
M jak miłość - Anka i Andrzej wrócą do siebie?
MTL Maxfilm

 

Wyjazd do Krakowa na wernisaż Anki to będzie dla Andrzeja bardzo stresujące wydarzenie. Mężczyzna przez cały czas będzie się obawiał, że jego romans wyjdzie na jaw. Prawnik za wszelką cenę stara się go ukryć, ale była kochanka nie daje mu o sobie zapomnieć i jest bardzo zdeterminowana, aby zdobyć go ponownie. Anka nie przejmuje się obecnym związkiem Budzyńskiego i udaje przyjaciółkę Magdy, aby knuć intrygi w celu odzyskania mężczyzny, którego kocha.

Magda w końcu zauważy, że Andrzej dziwnie się zachowuje przy Ance. Jak skończy się wspólny wyjazd do Krakowa? Dowiecie się na następnej stronie!

Zobacz: Jak zmienili się bohaterowie "M jak miłość"?

3/4
M jak miłość - Anka, Andrzej i Magda w Krakowie
MTL Maxfilm

 

Przed wyjazdem do Krakowa w 1411 odcinku „M jak miłość” Budzyński spotka się z Anką. Poprosi dawną kochankę, aby nie ujawniała ich relacji i wyzna, że planuje wziąć z Magdą ślub. W ten sposób to jego kochanka dowie się pierwsza o ślubie!

Poznałem Magdę, zakochałem się i gdyby tylko się zgodziła, ożeniłbym się z nią nawet dziś! Teraz więc ty uszanuj mój wybór - szczerze wyzna Andrzej.

Anka przystanie na tę prośbę, ale wyzna też, że ona nadal coś do niego czuje. Budzyński nie potraktuje tego wyznania poważnie i niedługo tego pożałuje. Zobaczcie, co zrobi Anka...

4/4
M jak miłość - Andrzej i Magda w Krakowie
MTL Maxfilm

 

Na wernisażu Anka postanowi pokazać Andrzejowi, że to, o czym mówiła, jest prawdą. Kiedy Magdy nie będzie w pobliżu, pocałuje prawnika. Ten nie tylko nie odwzajemni pocałunku, ale będzie wściekły na byłą kochankę. Niebawem dowiemy się czy uda jej się rozbić związek Andrzeja i Magdy!

Więcej na temat M jak miłość