Meghan Markle, królowa Elżbieta Meghan Markle i książę Harry Meghan Markle i książę Harry na dyskusji o równouprawnieniu Książę Harry i książę William Meghan Markle z rodziną na chrzcinach Archiego
Meghan Markle i książę Harry
EastNews

Decyzje Meghan Markle i księcia Harry'ego nie przestają nas zaskakiwać. Książęca para cały czas próbuje żyć z dala od królewskiego protokołu, a jednocześnie nie chce zrzec się swoich tytułów, więc wychodzi na to, że nieustannie łamie zasady panujące na brytyjskim dworze. Teraz okazało się, że Meghan i Harry nie chcą spędzić świąt Bożego Narodzenia w Wielkiej Brytanii, a planują dekorować choinkę w Stanach Zjednoczonych! Do tej pory cała królewska rodzina spędzała ten wyjątkowy czas wspólnie. Czy królowa pozwoli Meghan i Harry'emu na wyjazd? Coś czujemy, że para nie zapyta o pozwolenie... 

1/5
Meghan Markle, królowa Elżbieta
East News

Meghan Markle znów podpadnie królowej Elżbiecie II? Księżna Sussex nie chce spędzać świąt Bożego Narodzenia z monarchinią. Wolałaby zasiąść przy stole z mężem, synkiem i swoją mamą Dorią Ragland. Co więcej, książęca para Sussex chce spędzić z mamą Meghan święto Dziękczynienia (28 listopada). Jednak Amerykanka nie chce wracać od razu do Wielkiej Brytanii. Wizja świąt Bożego Narodzenia w jej rodzinnym domu wydaje się jej świetnym pomysłem.

Zobacz także: Konflikt między Harrym a Williamem trwa? Kulisy braterskiej wojny

 

2/5
Meghan Markle i książę Harry
EastNews

Jak się okazuje, Harry nie wyprowadza ukochanej z błędu. Podobno także marzy mu się odpoczynek od królewskiego dworu! 

Meghan i Harry potrzebują trochę czasu, żeby naładować akumulatory i przemyśleć plany na przyszły rok - powiedział informator tabloidu "The Sun".

3/5
Meghan Markle i książę Harry na dyskusji o równouprawnieniu
EastNews

Zdaniem Ingrid Seward, biografki królewskiej rodziny, królowa nie poprze decyzji pary. Meghan i Hary "zranią jej uczucia" wyjazdem, jednak królowa nie skomentuje decyzji na głos i pozostawi im wybór.

Święta Bożego Narodzenia w Sandringham mogą być dosyć stresujące, może dlatego nie chcą jechać tam z synkiem, kiedy jest jeszcze tak mały (...) Myślę, że to smutne, że Meghan i Harry nie chcą brać udziału w rodzinnym spotkaniu, zwłaszcza gdy królowa i książę Filip są w podeszłym wieku. Królowa może być trochę zraniona, ale jest zbyt łaskawa, aby to pokazać lub powiedzieć - wyznała Seward w rozmowie z tabloidem.

4/5
Książę Harry i książę William
East News

Powodem, dla którego Meghan i Harry nie chcą spędzać świąt w Pałacu, może być kłótnia pary z Williamem i Kate Middleton. Stosunki między braćmi nie są ostatnio najlepsze. Harry potwierdził to w rozmowie z mediami, a potem wraz z ukochaną zaczęli unikać nawet małżeństwa Cambridge.

5/5
Meghan Markle z rodziną na chrzcinach Archiego
East News

Święta Bożego Narodzenia 2019 będą pierwszymi świętami pary spędzonymi w trójkę. W maju br. księżna Sussex urodziła chłopca. Z pewnością małżeństwo chce skupić się na Archim. Na jakie prezenty chłopiec może liczyć od pary? Z pewnością najlepszym prezentem byłby spokój w domu i zgoda w rodzinie!

 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle