M jak miłość Iza i Marcin
MTL Maxfilm
Newsy

Kolejny dramat w "M jak miłość"! Dzieci Izy i Marcina zaginą! Czy policja odnajdzie Maję i Szymka? 

Czy szykują się kolejne odejścia z "M jak miłość"?

W "M jak miłość" emocje nie opadają! Ostatnio media informowały, że już wkrótce dojdzie do tragicznego wypadku z udziałem Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek), a teraz okazuje się, że to nie koniec dramatów w serialu TVP! Już wkrótce zaginą dzieci Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)! Maja i Szymek znikną bez śladu.

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

"M jak miłość": policja odnajdzie Maję i Szymka?

Iza i Marcin mają za sobą naprawdę trudne chwile. Iza przez kilka lat była dręczona przez Artura (Tomasz Ciachorowski), który robił wszystko, żeby jego ukochana nie była z Chodakowskim. Dopiero śmierć psychopaty zakończyła dramat Izy, która w końcu mogła związać się z ukochanym. Dziś Iza i Marcin tworzą szczęśliwe małżeństwo i razem wychowują Maję i Szymka. Niestety, teraz okazuje się, że wkrótce sielanka Chodakowskich zostanie brutalnie przerwana! Jak informuje portal superseriale.se.pl w 1551 odcinku "M jak miłość" wydarzy się coś, co wstrząśnie Izą i Marcinem. Okazuje się, że w odcinku, który zostanie wyemitowany 12 grudnia Chodakowska odbierze telefon z przedszkola i usłyszy, że Maja i Szymek zaginęli! Przerażona Iza o wszystkim poinformuje Marcina i już po chwili razem pojawią się w przedszkolu. Nauczycielka przyzna, że nie wiadomo, gdzie podziały się ich dzieci. 

Przerażeni rodzice i nauczyciele zaalarmują policję, która przyjedzie do przedszkola i jedyne co znajdzie to zabawka małego Szymka Chodakowskiego! Policja rozpocznie poszukiwania Mai i Szymka, którzy zaginęli bez śladu. Iza i Marcin będą zrozpaczeni.

Czy śledczy odnajdą Maję i Szymka? A może ktoś porwał dzieci Izy i Marcina? Tego dowiemy się już wkrótce! 

Będziecie oglądać 1551 odcinek "M jak miłość"? My z pewnością!

Zobacz także: Dramatyczny wypadek Kingi w "M jak miłość"! Zduńska zginie, a Katarzyna Cichopek po 20 latach odejdzie z serialu?

Iza i Marcin dowiedzą się, że Maja i Szymek zaginęli.

M jak miłość Szymek i Maja
Mat. prasowe

Chodakowskich czekają prawdziwe chwile grozy.

Iza i Marcin M jak miłość
Instagram

Zobacz także
Dominika Ostałowska w czerwonej sukience

Dominika Ostałowska w złej sytuacji finansowej. Gwiazda „M jak miłość” martwi się również o syna

małgorzata kożuchowska w krótkich włosach

Małgorzata Kożuchowska po latach wyznała jak wyglądała praca na planie „M jak miłość”. Nikt się nie spodziewał

 

Basia Kurdej - Szatan
East News
Newsy
Czy Barbara Kurdej - Szatan wróci do "M jak miłość"? Jak długi urlop macierzyński planuje?
Czy Barbara Kurdej - Szatan wróci do "M jak miłość"? Jak długi urlop macierzyński planuje?

Barbara Kurdej - Szatan lada moment powita na świecie swoje drugie dziecko. Już wiadomo, że do rodziny Szatanów dołączy chłopiec, który najprawdopodobniej dostanie na imię Henio! Aktorka pomimo zaawansowanej ciąży jest bardzo aktywna i świetnie się czuje, jednak teraz obowiązki zawodowe odkłada na dalszy plan. Najważniejszy jest maluszek, na którego tak długo czekała.  Zobacz także:   Basia Kurdej-Szatan opublikowała romantyczne zdjęcie z mężem. Fani jednak są zniesmaczeni. Wszystko przez jeden szczegół   Jak wiadomo Basia Kurdej - Szatan jest gwiazdą "M jak miłość", występuje również w innych serialach i na deskach teatrów. Jak długą przerwę po urodzeniu dziecka planuje zrobić sobie gwiazda? Kiedy znów będziemy mogli ją gdzieś zobaczyć?  Zobaczcie co powiedziała na ten temat Barbara Kurdej - Szatan, oglądając wideo powyżej. 

M jak miłość Iza, Szymek i Marcin
Instagram M jak miłość
Seriale
Przerażające słowa Szymka w "M jak miłość"! Opowie Izie i Marcinowi o dramacie swojej przyjaciółki
Dlaczego Szymek i Maja  z "M jak miłość" znikną z przedszkola? Co się stanie z dziećmi Izy i Marcina? Już wkrótce poznamy odpowiedzi na te pytania!

Dlaczego Szymek i Maja  z "M jak miłość" znikną z przedszkola? Co się stanie z dziećmi Izy i Marcina? Już wkrótce poznamy odpowiedzi na te pytania! Niestety, Chodakowscy przeżyją prawdziwe chwile grozy, a na dodatek dowiedzą się, jaki dramat przechodzi przyjaciółka ich pociech. Ta scena z pewnością poruszy Was do łez! Dramat przyjaciółki Szymka i Mai Jak już informowaliśmu, w najbliższy wtorek (15 grudnia) Telewizyjna Dwójka wyemituje 1551 odcinek "M jak miłość" w którym Iza i Marcin przeżyją prawdziwe chwile grozy. Okazuje się bowiem, że dzieci Izy i Marcina znikną z przedszkola! Maję i Szymka będą poszukiwać przerażeni rodzice i policja. Teraz portal superseriale.se.pl informuje, że na szczęście dzieci odnajdą się całe i zdrowe. Do Izy zadzwoni mama Amelki, przyjaciółki Szymka i Mai z przedszkola. Kobieta powie, że dzieci Chodakowskich przyszły do jej domu. Marcin i Iza przeprowadzą poważną rozmowę z Szymkiem. Szymuś, czy zdajesz sobie sprawę z tego, jakie to było dla was niebezpieczne?- powie Iza.  Wtedy Chodakowscy usłyszą przerażające wyznanie syna! Okazuje się, że chłopiec uciekł z Mają z przedszkola ponieważ martwił się o małą Amelkę! Dziewczynka powiedziała mu bowiem, że jest bita przez swojego ojca. Amelka przyznała również, że ojciec maltretuje również jej mamę. Chciałem tylko zobaczyć co u Amelki... Wiecie co mi powiedziała? Że tata ją bije...- wyzna poruszony Szymek. Słowa Szymka wstrząsną Izą i Marcinem. Chodakowski postanowi porozmawiać z mamą Amelki i spróbuje namówić ją, żeby zgłosiła się na policję. Jak zakończy się wątek przyjaciółki Szymka i Mai? Czy mama Amelki odejdzie od męża, który je bije?  Zobacz także:  Gwiazda wraca do „M jak miłość”! Widzowie...

M jak miłość Iza porwana przez Artura
MTL Maxfilm
Newsy
W "M jak miłość" Iza wciąż boi się Artura! Wpadnie w panikę kiedy Szymek zniknie
Dramat Izy (Adriana Kalska) z "M jak miłość" wciąż trwa! Narzeczona Marcina (Mikołaj Roznerski) nie radzi sobie ze stresem i cały czas cierpi przez Artura (Tomasz Ciachorowski)!

Dramat Izy (Adriana Kalska) z "M jak miłość" wciąż trwa! Narzeczona Marcina (Mikołaj Roznerski) nie radzi sobie ze stresem i cały czas cierpi przez Artura (Tomasz Ciachorowski)! Ostatnie lata były dla Izy wyjątkowo trudne. Wszystko przez Skalskiego, który cały czas ją terroryzował. Kilka tygodni temu doszło jednak do prawdziwego przełomu - Olek zabił Artura i zakopał jego ciało w lesie. Wydawało się wówczas, że śmierć psychopaty zakończy dramat Izy. Niestety, teraz już wiemy, że ukochana Chodakowskiego wciąż cierpi przez Artura! Dramatyczne chwile w "M jak miłość" Wszyscy fani "M jak miłość" doskonale wiedzą, że Iza nie wie o śmierci Artura. Co więcej, cały czas jest przekonana, że Skalski tylko się ukrywa i w każdej chwili znów może ją zaatakować. Stres mocno odbija się na jej zdrowiu. Niestety, wkrótce Iza znów przeżyje naprawdę dramatyczne chwile. Jak donosi portal superseriale.se.pl w 1472. odcinku Iza wybierze się z Szymkiem na imprezę urodzinową do kolegi chłopca. W pewnym momencie Iza zorientuje się, że syn Marcina gdzieś zniknął! Narzeczona Chodakowskiego wpadnie w panikę i zacznie go nerwowo szukać. Iza będzie przerażona, że to Artur mógł porwać Szymka!  Nie mogli wyjść z posesji pewnie się gdzieś schowali - powie mama chłopca, którego odwiedzili Iza i Szymek. Słowa kobiety nie uspokoją  Izy! Dopiero kiedy Szymek krzyknie, że razem z kolegą bawią się w chowanego bogaterka "M jak miłość" zrozumie, że nic złego się nie stało. Czy ta sytuacja pogorszy stan Izy? Tego dowiemy się z nowych odcinków serialu TVP! Przypominamy, że 1472. odcinek "M jak miłość" zobaczycie już w najbliższy poniedziałek, 25 listopada. Będziecie oglądać? Zobacz także:  Małgorzata Kożuchowska po latach zdradziła,...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner