Blanka Lipińska
Instagram

Czy to najgorętsza premiera przed wakacjami? Nowa książka Blanki Lipińskiej już na półkach!

Blanka Lipińska
Instagram

Blanka Lipińska dokonała rzeczy niespotykanej - w kilka miesięcy stała się jedną z najbardziej poczytnych pisarek w kraju oraz wielką gwiazdą polskiego show-biznesu! Choć niektórzy nazywają ją skandalistką, w jej pełnych erotyzmu i namiętności książkach zaczytują się tysiące Polek. Od niedawna znów mogą rozbudzić swoje zmysły z nową pozycją w dorobku pisarki - kontynuacją gorącej sagi o Laurze i Massimo pod tytułem „Kolejne 365 dni”, wydaną przez wydawnictwo Agora.

O czym jest książka „Kolejne 365 dni”?

Czytelnicy poprzednich części pamiętają zapewne koniec drugiej części sagi - „Ten dzień”, w której Laura została postrzelona, a Massimo stanął przed trudnym wyborem - ocalić życie ukochanej, czy ich nienarodzonego dziecka. Jakiego wyboru dokonał i czyje 365 dni będziemy śledzić w trzeciej części serii?

34-letnia Lipińska nie zdradza fabuły, Jedno wiadomo na pewno - znów jest ciekawie i na pewno bardzo sexy. Pisarka jest na naszym rynku fenomenem i wcale nie ucieka od tego określenia. 

- Czy to jest brak skromności z mojej strony? Może, ale czy muszę być skromna, skoro pękam z dumy z powodu tego, co zrobiłam w rok? Nie wygrałam niczego na loterii, to nie szczęście wariata sprawiło, że jestem teraz tu, gdzie jestem. To moja ciężka praca, determinacja, wiara w siebie i intuicja do ludzi, którzy pomogli mi zbudować moje marzenie - mówiła w jednym z wywiadów Lipińska.

Jak wiadomo, równolegle z niedawną premierą trzeciej części jej sagi trwają prace nad ekranizacją poprzednich bestsellerów Blanki Lipińskiej.

Jeśli podobały Wam się dwie pierwsze części sagi, trzecia będzie obowiązkową lekturą tych wakacji. Przeczytacie "Kolejne 365 dni"?

Blanka Lipińska - nowa książka

Zobacz także: Blanka Lipińska ostro o Mikołaju Roznerskim! Czy aktor zagra w filmie na podstawie jej książki?

Blanka Lipińska to dziś jedna z najpoczytniejszych autore k w naszym kraju.

Blanka Lipińska w czerwonej bluzie
Instagram

Więcej na temat Blanka Lipińska
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44