Hofit Golan w sukience Ewy Minge

Kolejna wielka gwiazda w sukience Evy Minge

Hofit Golan w sukience Ewy Minge

Międzynarodowy sukces Ewy Minge i jej marki sygnowanej nazwiskiem trwa, a echa głośnych pokazów w Moskwie, Paryżu i Nowym Jorku procentują. Niedawno w kreacji z nowej kolekcji polskiej projektantki mogliśmy oglądać Cheryl Cole, która wystąpiła w niej na wydarzeniu z okazji jubileuszu Królowej Elżbiety II. Zobacz: Cheryl Cole pokochała sukienki Evy Minge! Teraz przyszła kolej na kolejną zagraniczną gwiazdę.

Tym razem w pięknej sukience z metką "by Eva Minge" z kolekcji haute couture mogliśmy zobaczyć Hofit Golan, izraelską modelkę i aktorkę oraz popularną prezenterkę FashionTV. Gwiazda zachwyciła w niej na premierze filmu "Niezwyciężony Spiderman" i trafiła do modowych rankingów w Stanach obok Emmy Stone (w kreacji Eliego Saaba) i Andrewa Garfielda (garnitur Gucci). O oryginalności sukienki pisał np. brytyjski Daily Mail.

Dotychczas sukienki Ewy Minge wśród zagranicznych gwiazd nosiły m.in. Kelly Rowland, Adrianna Karembeu i Cheryl Cole. Coś czujemy, że ta lista wkrótce będzie jeszcze dłuższa.

A tak Hofit Golan prezentowała się w kreacji Ewy Minge:

Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27