Rodzina królewska na balkonie pałacu
Instagram

W Wielkiej Brytanii trwa właśnie słynna impreza Royal Ascot Racecourse, czyli konne wyścigi. Na tym wydarzeniu, które jest organizowane cyklicznie już od 300 lat, pojawią się najważniejsi członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, a także cała śmietanka towarzyska. Impreza trwa zawsze 5 dni, od wtorku do soboty, a każdy dzień jest uświetniony obecnością królowej Elżbiety II. Tak było i tym razem. Królowa była oczywiście obecna, a oprócz niej można było podziwiać także księżną Kate czy księżniczkę Eugenię. Przy okazji przeglądania zdjęć z imprezy naszą uwagę zwrócił jeden charakterystyczny gest... Czyżby rodzina królewska miała się znów powiększyć?! Zobaczcie poniżej.

Kolejna ciąża w rodzinie królewskiej?

Wyścigi Ascot to wyjątkowa okazja dla członków brytyjskiej rodziny królewskiej, żeby nie tylko zaprezentować swoje wyjątkowe stylizacje i słynne kapelusze, ale przede wszystkim, żeby się spotkać. Z tej szansy skorzystały księżna Kate i księżniczka Eugenia, które przywitały się czule pod czujnym okiem fotoreporterów. Zwrócicie jednak uwagę na gest księżniczki Eugenii!

Eugenia, która w październiku 2018 roku wyszła za mąż, w czasie rozmowy m.in. z księżną Kate... dotykała się po brzuchu! Ten gest jest wyjątkowo charakterystyczny dla wszystkich kobiet w ciąży! Czyżby księżniczka Eugenia spodziewała się swojego pierwszego dziecka? Nie jest to wykluczone. Obecnie cały świat czeka na czwartą ciążę księżnej Kate i to jej figurze przygląda się w poszukiwaniu krągłości, a tymczasem królewska rodzina i tak może się powiększyć zupełnie nieoczekiwanie za sprawą księżniczki Eugenii. Jak myślicie, naprawdę jest w ciąży? 

księżna Kate i księżniczka Eugenia rozmawiają
East News

To powitanie czy składanie gratulacji? 

księżna Kate i księżniczka Eugenia w Ascot
East News

Księżna Kate na razie nie jest w czwartej ciąży

księżna Kate na wyścigać w Ascot 2019
East News