Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram

W "M jak miłość" Bartek sprowadzi na Ulę ogromne niebezpieczeństwo! Bandyta zabije jego żonę?!

Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram

Kolejny dramat w "M jak miłość"! Zaledwie kilka dni temu fani serialu mogli zobaczyć wyjątkowo emocjonujący odcinek hitu, w którym Olek (Maurycy Popiel) zabił Artura (Tomasz Ciachorowski). Teraz okazuje się, że już wkrótce prawdziwy horror przeżyje również inna bohaterka "M jak miłość"! Jak donosi portal superseriale.se.pl, ogromne emocje przyniesie nam wątek Uli (Iga Krefft), na którą niebezpieczeństwo sprowadzi jej mąż, Bartek (Arkadiusz Smoleński). Co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"? Zobaczcie poniżej!

Były kolega Bartka pobije Ulę w "M jak miłość"!

Według doniesień portalu już wkrótce w Grabinie pojawi się były kolega Bartka. Okazuje się, że z więzienia wyjdzie Grzelak, z którym w przeszłości współpracował mąż Uli. Janek (Tomas Kollarik) dowie się, że gangster wyszedł na wolność i powie byłej narzeczonej wprost, że ona i Bartek są w niebezpieczeństwie. Żeby ochronić Ulę, Bartek zdecyduje się wyjechać z siedliska. W tym czasie Janek będzie chciał zbliżyć się do Uli.

Trudno będzie oprzeć się pokusie, pojawienie się Grzelaka może być dla Janka szansą na zbliżenie się ponowne do Uli - Tomas Kollarik, który gra Janka, zdradził w kulisach serialu. 

Niestety, chociaż Janek będzie próbował ochronić Ulę przed niebezpieczeństwem, to kiedy Grzelak pojawi się w Grabinie, nie będzie go przy byłej narzeczonej. Bandyta napadnie Ulę w lesie! Grzelak zacznie bić bezbronną dziewczynę, ale czy ją zabije, żeby zemścić się na Bartku? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! 

Zobacz także: Kalska i Roznerski w piękny sposób pożegnali Tomka Ciachorowskiego. Będą za nim tęsknić w serialu?

Były kolega Bartka pobije Ulę

Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram

Czy Janek ochroni byłą narzeczoną?

Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04