Quiz wiedzy z filmu Kogel-mogel Grażyna Błęcka-Kolska Antoni Pawlicki Mikołaj Roznerski zagra Piotrusia w "Kogel Mogel 3" Stanisława Celińska na gali Kryształowe Zwierciadła 2013
Quiz wiedzy z filmu Kogel-mogel
filmweb.pl
Coraz więcej wiadomo też o fabule
1/6
Quiz wiedzy z filmu Kogel-mogel
filmweb.pl

 

Na ten moment czekają wszyscy fani hitu "Kogel - mogel"! Już za kilka miesięcy odbędzie się premiera trzeciej części kultowego filmu! Ostatnio dowiedzieliśmy się, że produkcja będzie nosiła tytuł "Misz-masz czyli Kogel mogel 3", a teraz media zdradzają znacznie więcej szczegółów.

Ilona Łepkowska w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl powiedziała kto wystąpi w filmie i kiedy może odbyć się jego premiera. 

Aktorzy mają bardzo napięte terminy. Mam nadzieję, że do końca października skończymy zdjęcia. Jeśli wszystko ułoży się dobrze z montażem, udźwiękowieniem, to film może mieć premierę nawet w początku nowego roku, może w okolicach Walentynek - przyznała Ilona Łepkowska. 

Jesteście ciekawi kto wystąpi w trzeciej części filmu "Kogel mogel"? Okazuje się, że rolę syna Kasi zagra pewien bardzo znany przystojniak! 

 

Zobacz także: Czy Piotrusia zagrał Misiek Koterski? Co stało się z aktorem, który wcielił się w Pawła? Sprawdź, czego jeszcze nie wiesz o filmie "Kogel Mogel"!

2/6
Grażyna Błęcka-Kolska
ONS

 

W trzeciej części hitu nie może zabraknąć Grażyny Błęckiej-Kolskiej, która gra Kasię. Jak już wiemy, w najnowszej odsłonie filmu Kasia będzie zgorzkniałą rozwódką, która będzie mieszkać ze swoją owdowiałą matką.

W filmie oczywiście zabraknie Pawła, w którego wcielał sie nieżyjący już niestety Dariusz Siatkowski. 

Nie chciałam uśmiercać postaci Pawła, z różnych powodów. Myślę, że wdowieństwo mocno ciążyłoby na postaci dzisiejszej postaci dzisiejszej Kasi. Wymyśliłam inne rozwiązanie - mąż ją zostawił, wyprowadził się za granicę. Całą historię zaczynamy od tego, że po wielu latach pobytu u ojca w Holandii, do rodzinnego domu w Polsce wraca syn Kasi i Pawła - Marcin Zawada - Ilona Łepkowska zdradziła w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

Kto zagra syna Kasi? Doskonale go znacie! 

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Ilona Łepkowska zdradza kulisy powstawania trzeciej części „Kogla-mogla”: „Kasia mieszka ze swoją matką, Wolańska jest sex-coachem”

3/6
Antoni Pawlicki
ONS

 

Według doniesień "Faktu" syna Kasi i Pawła zagra Antoni Pawlicki! To właśnie on ma się wcielić w rolę Marcina Zawady. Kto jeszcze dołączył do obsady filmu? Zobaczcie, co zdradziła Ilona Łepkowska! 

 

Zobacz także: "No przecież dla przyjemności nikt nie pije, tylko jak mus", kto tak powiedział? Quiz z filmu "Kogel Mogel"!

4/6
Mikołaj Roznerski zagra Piotrusia w "Kogel Mogel 3"

 

Jak informował ostatnio "Super Express" w filmie zobaczymy również Mikołaja Roznerskiego - aktor zagra Piotrusia, syna państwa Wolańskich. 

Kto jeszcze pojawi się w filmie? Scenarzystka zdradziła, że obok Kasi i jej mamy będą mieszkać Goździkowie- w rolę małżeństwa wcielą się bardzo znani aktorzy! 

 

Zobacz także: Którym bohaterem z "Kogla Mogla" jesteś?! Kasią, Babcią Wolańską, a może Solskim? PSYCHOTEST!

5/6
Stanisława Celińska na gali Kryształowe Zwierciadła 2013
AKPA

 

Ilona Łepkowska w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl zdradziła, że w rolę sąsiadów Kasi i jej mamy wcielą się Stanisława Celińska i Paweł Nowisz, którzy zagrali już w drugiej części hitu. 

Oni będę odgrywali  ważną, i mam nadzieję, bardzo zabawną rolę- przyznaje scenarzystka. 

 

Paweł Nowisz zagra w trzeciej części filmu "Kogel mogel".

Paweł Nowisz zagra w 3 części filmu Kogel mogel
ONS
ONS

6/6
Pies Ewy Kasprzyk wystąpi w filmie Kogel Mogel
Instagram

W filmie nie może również zabraknąć Ewy Kasprzyk - czyli Barbary Wolańskiej! Wolańska w trzeciej części hitu będzie sex couchem. 

Czekacie na najnowszą odsłonę "Kogla mogla"? My już odliczamy dni do premiery filmu! 

 

Zobacz także: Przyczyny zgonu aktora filmu „Kogel-mogel’’, Dariusza Siatkowskiego, nigdy nie zostały wyjaśnione!

Więcej na temat film Kogel Mogel