Maciej Dowbor chce wrócić do Joanny Koroniewskiej

Kochanka RZUCIŁA Dowbora!

Maciej Dowbor chce wrócić do Joanny Koroniewskiej

Związek i rozstanie Macieja Dowbora z Joanną Koroniewską spokojnie mógłby być inspiracją dla scenarzystów polskich seriali. Para na początku roku ogłosiła rozstanie, ale w międzyczasie kilkukrotnie spotkała się z nadzieją, że ich relacje wrócą do normy.

Tym razem w rozmowie z magazynem "Flesz" Dowbor przyznał, że "dojrzał" i doszedł do wniosku, że w życiu są ważniejsze rzeczy niż sama praca. Podobno Maciej rozstał się ze swoją kochaną Anią z Krakowa, która miała dość ciągłego utrzymywania ich związku w tajemnicy. Dla niego to nie jest jednak powód do smutku. Bardziej załamuje go obojętność Koroniewskiej, która nie reaguje na jego "smutne oczy".

- Aśka jest twarda i smutne oczy Maćka przestały na nią działać. Skupia się na sobie - tłumaczy przyjaciółka aktorki.

Faktycznie, w życiu zawodowym Koroniewskiej wiosna. Po kontraktach reklamowych, Joanna dostała właśnie propozycję zagrania w filmie "Powrót do Legolandu", a jesienią zapowiada tournee po Polsce ze spektaklem "Jabłko".

Ciekawe czy  w swoim napiętym kalendarzu znajdzie czas dla Macieja? O tym przekonamy się już na przełomie lipca/sierpnia kiedy para planuje wyjazd ze znajomymi i córką na wakacje.

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13