Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Maciej Dowbor chce wrócić do Joanny Koroniewskiej
Newsy

Kochanka RZUCIŁA Dowbora!

Dlaczego nie chciała być z nim dłużej w związku?

Związek i rozstanie Macieja Dowbora z Joanną Koroniewską spokojnie mógłby być inspiracją dla scenarzystów polskich seriali. Para na początku roku ogłosiła rozstanie, ale w międzyczasie kilkukrotnie spotkała się z nadzieją, że ich relacje wrócą do normy.

Tym razem w rozmowie z magazynem "Flesz" Dowbor przyznał, że "dojrzał" i doszedł do wniosku, że w życiu są ważniejsze rzeczy niż sama praca. Podobno Maciej rozstał się ze swoją kochaną Anią z Krakowa, która miała dość ciągłego utrzymywania ich związku w tajemnicy. Dla niego to nie jest jednak powód do smutku. Bardziej załamuje go obojętność Koroniewskiej, która nie reaguje na jego "smutne oczy".

- Aśka jest twarda i smutne oczy Maćka przestały na nią działać. Skupia się na sobie - tłumaczy przyjaciółka aktorki.

Faktycznie, w życiu zawodowym Koroniewskiej wiosna. Po kontraktach reklamowych, Joanna dostała właśnie propozycję zagrania w filmie "Powrót do Legolandu", a jesienią zapowiada tournee po Polsce ze spektaklem "Jabłko".

Ciekawe czy  w swoim napiętym kalendarzu znajdzie czas dla Macieja? O tym przekonamy się już na przełomie lipca/sierpnia kiedy para planuje wyjazd ze znajomymi i córką na wakacje.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Koroniewska i Dowbor sprzedają dom
To definitywny koniec

Rozstanie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora było dla wielu osób ogromnym zaskoczeniem. Związek, który wydawał się być idealnym, nagle przestał istnieć. Media już od kilku tygodni donoszą o kłopotach pary. Niestety, wszystkie informacje dotyczące Koroniewskiej i Dowbora wydają się być prawdziwe. Smutne wieści potwierdza magazyn "Party", który donosi właśnie, że aktorka i prezenter sprzedają swój dom w Wilanowie.  Koroniewska razem z córeczką zamierza przeprowadzić się na Saską Kępę. - Stąd jest bliżej do centrum, więc jako samotnej matce będzie jej łatwiej zorganizować sobie pracę i opiekę nad córeczką . W dodatku w okolicy mieszka wielu przyjaciół Asi - zdradziła koleżanka gwiazdy. Kłopoty w życiu prywatnym, na szczęście, nie wpłynęły na zawodowe życie Joanny Koroniewskiej. Aktorka dostaje coraz więcej propozycji pracy. Byłą partnerkę Dowbora już wkrótce będziemy mogli zobaczyć w programie "Kocham Cię Polsko!", serialu "Julia" oraz w telewizyjnym show "Matka czy nastolatka", w którym wcieli się w rolę prowadzącej. Słowem, rozstanie jej służy! Więcej informacji o gwiazdach znajdziecie w najnowszym wydaniu "Party". Już w kioskach! kb

Koroniewska i Dowbor wezmą ślub?!
Newsy
Dowbor i Koroniewska pojednanie zakończą ślubem
Po rozstaniu stwierdzili, że bez siebie nie mogą żyć

Wydawałoby się, że rozstanie i pojednanie Joanny Koroniewskiej z Maciejem Dowborem ma bardzo pozytywne zakończenie, iście bajkowe. Tymczasem magazyn "Flesz" twierdzi, że może być jeszcze lepiej, bo para podobno planuje w końcu wziąć upragniony ślub . Do rozważenia takiej decyzji parę skłoniło rozstanie, podczas którego zauważyli jak mocno byli ze sobą związani. - Ta cała historia w końcu powinna zakończyć się ślubem . Po tym, co przeszli, już chyba tylko taki happy end wchodziłby w grę. Znów mogą rozmawiać ze sobą od rana - tłumaczy bliska osoba z otoczenia Joanny i Macieja. Podobno Dowbor zmienił się do tego stopnia, że dla rodziny jest gotowy zrobić wszystko, a do tego uprawia dużo sportu by móc chronić Joannę. Czujemy, że to będzie pojednanie dekady. Zobacz: Koroniewska i Dowbor wrócili do siebie! "Joanna jest gotowa spróbować jeszcze raz"

ONS
Newsy
Wiemy ile Dowbor będzie płacił Koroniewskiej
W końcu doszli do porozumienia

Rozstanie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora przebiega raczej w bezproblemowych warunkach. Para nie kłóci się na łamach kolorowych magazynów, niechętnie wypowiada się na temat związku, a dla utrzymania poprawnej relacji regularnie spotyka się, tak jak ostatnio wspólnie spędzając Wielkanoc. A to wszystko w trosce o dobro córeczki, Janinki. Joanna i Maciej nie chcą żeby poróżniły ich przede wszystkim kwestie finansowe. Jak donosi dwutygodnik "Show", Dowbor obiecał spłacać połowę rat kredytu za dom pod Warszawą , w którym mieszka Koroniewska z córką. Prezenter Polsatu zobowiązał się też do comiesięcznego opłacania alimentów. Oprócz zabezpieczenia materialnego bytu dla swojej córki i byłej partnerki, Maciejowi zależy przede wszystkim na regularnych spotkaniach z nimi. Ostatnio deklarował na łamach magazynu "Flesz", że chce żeby Joanna w końcu poznała jego nową ukochaną. Ciekawe jak długo będzie realizował to postanowienie? Zobacz: Wiemy z kim spotyka się Dowbor  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner