Party Stories
Jarosław Bieniuk bez piksla
EastNews
Newsy

Kobieta, która oskarżyła Jarosława Bieniuka o gwałt, przerywa milczenie! Co mówi Sylwia Sz.?

W połowie kwietnia Jarosław Bieniuk został oskarżony przez swoją koleżankę o brutalny gwałt! Były partner Anny Przybylskiej miał odrzucić propozycję zapłacenia jej 500 tysięcy złotych, aby zmieniła oskarżenia, ale podobno nikt żadnych pieniędzy nie żądał. Sylwia Sz. przerwała milczenie w tej sprawie. 

Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

Bieniuk miał zapłacić 500 tysięcy złotych?

Ta wiadomość zszokowała opinię publiczną i media. Kilka dni temu Jarosław Bieniuk został oskarżony przez modelkę o brutalny gwałt. Sportowiec miał się go dopuścić w jednym z hoteli w Sopocie. Bieniuk został zatrzymany i przesłuchany w tej sprawie. Sportowiec nie przyznał się do zarzucanych mu czynów i wyszedł z aresztu po ponad dobie od zatrzymania za poręczeniem majątkowym w wysokości 20 tysięcy złotych. Otrzymał również dozór policyjny. 

Zobacz także: Zaskakujące doniesienia w sprawie Jarosława Bieniuka! Miał zapłacić 400 tysięcy kobiecie oskarżającej go o gwałt?

Ojciec trójki dzieci usłyszał zarzut udostępnienia innej osobie środka psychoaktywnego. Za to przestępstwo grożą mu nawet 3 lata więzienia! 

Według ustaleń "Faktu" oskarżająca Jarosława Bieniuka, Sylwia Sz. miała domagać się od niego 500 tysięcy złotych w zamian za zmianę zeznań. Modelka miała oskarżyć byłego partnera Anny Przybylskiej wyłącznie o gwałt, wycofując słowa o brutalności. Propozycję kancelarii broniącej Jarosława Bieniuka mieli przedstawić pełnomocnicy kobiety na spotkaniu za zamkniętymi drzwiami. W rozmowie z dziennikiem Sylwia Sz. zaprzeczyła tym doniesieniom. 

– Absolutnie nie zlecałam swoim pełnomocnikom, by żądali jakichkolwiek pieniędzy. Do takiego zdarzenia nie doszło – powiedziała Sylwia Sz.

Co ciekawe, kilka dni temu pełnomocnicy Sylwii Sz. zrezygnowali z jej reprezentowania.

Wypowiedzieliśmy pełnomocnictwa naszej klientce, wycofaliśmy się ze sprawy. Zapewniam, że jako Kancelaria nie mamy w zwyczaju odbywania z innymi kancelariami nieoficjalnych spotkań oraz negocjowania sposobów rozwiązywania sporów innych niż zgodnych z przepisami prawa lub wprost opartych na przepisach prawa – poinformował w rozmowie z Fakt24.pl mec. Mateusz Dończyk.

Jak ta sprawa się zakończy? Przeczytajcie oświadczenie Jarosława Bieniuka, które opublikował po wyjściu z aresztu. 

Jarosław Bieniuk na finale WOŚP
East News

Jarosław Bieniuk wyszedł z aresztu za poręczeniem majątkowym 

Jarosław Bieniuk w Dzień Dobry TVN
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jarosław Bieniuk i Ania Przybylska na premierze w kinie
ONS.pl
Newsy
O samotności, wychowywaniu dzieci i stracie ukochanej - zobacz, co zdradził ostatnio Jarosław Bieniuk!

Jarosław Bieniuk po raz pierwszy udzielił wywiadu, w którym tak otwarcie opowiedział o swoim życiu po śmierci Ani Przybylskiej . Były piłkarz stracił ukochaną trzy lata temu, gdy 5 października 2014 roku aktorka przegrała walkę z chorobą nowotworową. W najnowszym wywiadzie dla portalu WeMen, Bieniuk zdradził, że po śmierci Ani potrzebował pomocy specjalistów. Korzystałem z pomocy psychologów. Nadal to robię. Ale to pomoc tylko na zasadzie rozmowy. Podczas spotkania nawet z najlepszym psychologiem na świecie też nie uzyskasz odpowiedzi na pytanie „dlaczego tak się stało?”. Na terapii możesz sobie pomóc poznając mechanizmy myślenia, które w traumatycznych sytuacjach zwykle się pojawiają. Kiedy jesteś ich świadom, wiesz jak się bronić, żeby nie wejść w ślepy zaułek. Tylko tyle możesz dla siebie zrobić - wyznał Jarosław Bieniuk w wywiadzie. Bieniuk opowiedział też o swoich dzieciach, walce z paparazzi i swoim związku z Martyną Gliwińską. Zobaczcie wideo! ZOBACZ:  Nowa partnerka Jarosława Bieniuka wspomina Anię Przybylską w dniu jej śmierci: "Zawsze mi obca, a jednak bliska"   Jarosław Bieniuk opowiedział o tym, jak sobie radzi po śmierci Ani Przybylskiej  

Małgorzata Rozenek
Newsy
Małgorzata Rozenek skomentowała aferę z Jarosławem Bieniukiem: "Pamiętajmy, że mówimy o ojcu trójki dzieci"

Rodzina Jarosława Bieniuka przeżywa teraz trudne chwile. W ubiegłym tygodniu sportowiec i były partner Anny Przybylskiej został oskarżony przez swoją koleżankę o brutalny gwałt . Jarosław Bieniuk nie przyznał się do winy i po ponad dobie od zatrzymania wyszedł na wolność za poręczeniem majątkowym. W obronie 39-latka stanęli już m.in. Natalia Siwiec, partner Edyty Górniak czy jedna z sióstr Godlewskich. Teraz kilka słów na ten temat powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan. Co dokładnie?

Jarosław Bieniuk w studiu telewizyjnym
East News
Newsy
Jarosław Bieniuk wyszedł z aresztu! Jakie zarzuty mu postawiono?

Po ponad dobie od zatrzymania Jarosław Bieniuk (sam w oświadczeniu poprosił, by podawać jego pełne imię i nazwisko)  wyszedł z aresztu ! Były partner Anny Przybylskiej został oskarżony o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Oskarżyła go jego 28-letnia znajoma. Były piłkarz wyszedł na wolność w środę po godzinie 23. Czy usłyszał jakieś zarzuty? Jarosław Bieniuk wyszedł na wolność  Od niespełna dwóch dni oczy mediów i fanów są zwrócone ku Jarosławowi Bieniukowi. Były piłkarz zgłosił się we wtorek do Prokuratury w Trójmieście. Początkowo media informowały, że chodzi o brutalny gwałt na swojej znajomej w nocy z piątku na sobotę w jednym z sopockich hoteli.  Zobacz także:  Majdan broni Jarosława B.! "Słowo "gwałt" paraliżuje opinię publiczną: osoba oskarżona traci prawo obrony"  Jak informuje WP Kobieta Jarosław Bieniuk po godzinie 23 opuścił areszt po wpłaceniu poręczenia majątkowego w wysokości 20 tys. złotych . Prokuratura postawiła mu zarzut „udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego”. Został objęty dozorem policyjnym, a także ma zakaz kontaktowania się ze świadkami. Jarosław B. został przesłuchany w charakterze podejrzanego. Zostały mu postawione dwa zarzuty z art. 58 ustęp 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – powiedział Mariusz Duszyński, prokurator okręgowy z Gdańska dla WP Kobieta.  W obronie sportowca stanęli m.in. Radek Majdan, Natalia Siwiec czy Zbigniew Boniek. Przyjaciele od samego początku nie wierzyli, że były partner Przybylskiej mógł dopuścić się takiego czynu. 28-latka, która oskarżyła Jarosława Bieniuka. przebywa obecnie pod opieką bliskich i psychologa. Kobieta ma być w bardzo złym stanie psychicznym.  Jarosław...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner