Małgorzata Rozenek i Malwina Wędzikowska na konferencji TVN
ONS.pl

Rozenek i Wędzikowska POKŁÓCIŁY się na ramówce TVN?! Poznaj szczegóły!

Małgorzata Rozenek i Malwina Wędzikowska na konferencji TVN
ONS.pl

 

W tym tygodniu odbyła się konferencja TVN, na której stacja przedstawiła swoją ramówkę na jesień 2018. Wśród gwiazd, które pojawiły się na konferencji nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek i twarzy stacji TTV, Malwiny Wędzikowskiej. Kilka dni po konferencji wyszło na jaw, że za kulisami było bardzo gorąco, bowiem gwiazdy stacji starły się ze sobą! O co poszło?

 

Kłótnia Rozenek i Wędzikowskiej na konferencji TVN

Jak podał dzisiejszy "Fakt", Małgorzata Rozenek "naskoczyła na młodszą koleżankę". Dlaczego? Dziennik podaje, że Małgorzacie nie spodobało się to, że Malwina skrytykowała ostatnio jedną z jej stylizacji. Chodziło o look, w którym Rozenek pojawiła się na koncercie Guns N' Roses. 

- Jestem przekonana, że jest to mrugnięcie okiem do widza. Te hałdy różowych doczepów, kusa ramoneska z tworzywa sztucznego, kuse szorty z tworzywa sztucznego, nawet bransoletki imitujące rzemienie, były z gumy, do tego tona biżuterii z wyprzedaży z jakiejś podrzędnej sieciówki...Ja jako fachowiec siedzący w mediach tyle lat nie wierzę, że to było na poważnie. To jest żart, Halloween w środku lata - powiedziała nam Malwina.

Co działo się za kulisami show?

- Rozenek zaczęła krzyczeć na Wędzikowską, a ta po prostu się uśmiechnęła i odwróciła na pięcie. - mówi informator "Faktu".

Czy rzeczywiście chodziło o krytykę stylizacji? Jak udało nam się dowiedzieć, Małgorzata Rozenek od niedawna pracuje ze stylistką, która wcześniej należała do teamu Malwiny.

- Malwina nie była zadowolona z tego, że straciła współpracownicę na rzecz Małgosi. Dlatego Małgosia uważa, że krytykuje ją teraz właśnie z tego powodu. Przed konferencją miała okazję z nią porozmawiać i powiedziała jej, co myśli o całej sytuacji. Malwina wysłuchała jej do końca - zdradza nam osoba z otoczenia Rozenek.

Myślicie, że Malwina albo Małgorzata skomentują całą sytuację?

 

Zobacz: Plejada gwiazd na ramówce TVN! Chylińska w mini, Krupa tuż po ślubie, Szelągowska, Rozenek i wiele więcej!

 

Rozenek zachwyciła na ramówce TVN

Małgorzata Rozenek

Malwina również wyglądała świetnie!

 Malwina Wędzikowska na konferencji TVN
ONS.pl

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00