Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak rozstali się
ONS

Koniec romansu Klimas z miliarderem. O co poszło?

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak rozstali się
ONS

Kiedy rok temu pokazywaliśmy wam zdjęcia zakochanych Natalii Klimas i Piotra Woźniaka-Staraka, nic nie wskazywało, że dokładnie 12 miesięcy później napiszemy o ich rozstaniu. Jak się okazuje, związek nie przetrwał próby czasu i para podjęła decyzję o zakończeniu relacji. Na łamach magazynu "Party" czytamy, że to 30-letnia Klimas zdecydowała się zerwać z synem polskich miliarderów.

- Już od jakiegoś czasu nie mogli się ze sobą dogadać. Z dnia na dzień było coraz gorzej - cytuje "Party" znajomą pary.


Przypomnijmy, że 33-letni Woźniak-Starak to dziedzic miliardowej fortuny, który z zawodu jest filmowcem. Studiuje w Nowym Jorku w prestiżowej Parsons School of Design, tam też poznał Natalię Klimas. Jego portfolio jest bardzo pokaźne. Ma na koncie asystowanie Andrzejowi Wajdzie przy filmie „Katyń”, współprodukowanie „Izolatora” Christophera Doyle’a oraz produkcję filmu „Big Love” z Antonim Pawlickim i Aleksandrą Hamkało w rolach głównych.

Zobacz: Klimas z miliaderem na bożonarodzeniowych wakacjach

Jego rodzice to jedni z najbogatszych ludzi w Polsce. Majątek Staraków szacowany jest na 3,25 miliarda złotych. Rodzina ma w posiadaniu m.in. takie marki jak Polpharma, Polfa i Herbapol. Mamą Natalii z kolei jest jedna z najsłynniejszych polskich projektantek, Joanna Klimas.

Podobno Natalia już znalazła nową miłość.

Zobacz: Natalia Klimas zna całą elitę Hollywood! 

Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08