Kler wyniki oglądalności

Są nowe wyniki oglądalności "Kleru"! Jest kolejny rekord?

Kler wyniki oglądalności

Film Wojciecha Smarzowskiego "Kler" od samego początku budził ogromne emocje, zanim jeszcze trafił do kin. Już wtedy społeczeństwo podzieliło się na dwa obozy - tych, którzy planują zobaczyć nowe dzieło reżysera oraz tych, którzy absolutnie nie mają tego zamiaru. Mimo skrajnych poglądów na "Kler", twórcy nie musieli obawiać się niskiej frekwencji w kinach i zdecydowanie też nie rozczarowali się, gdy opublikowano pierwsze wyniki oglądalności filmu. 

 

Zobacz: O TYM JEST GŁOŚNO! Kler odnosi spektakularny sukces! Wiadomo już jakie przynosi zyski

 

Nowy rekord "Kleru"

 

Już po pierwszym weekendzie od premiery "Kler" obejrzało 935 357 widzów. Gdy jednak Smarzowski świętował swój pierwszy sukces, już ogłoszono kolejny - tydzień po premierze liczba widzów niemal się podwoiła. Serwis wirtualnemedia.pl informuje bowiem, że "Kler" obejrzało już 1 732 300 widzów! Dla porównania  w pierwszym tygodniu od premiery "Wołyń" obejrzało 1,45 miliona widzów, a "Drogówkę" 1,02 miliona.

 

Co więcej, na "Kler" wybrało się więcej widzów niż na słynne "50 twarzy Greya". Amerykańską produkcję w weekend otwarcia obejrzało 843 379 widzów. "Kler" odnosi również sukcesy poza granicami kraju. Jest popularny w Niemczech, Belgii, Danii, Irlandii, Austrii, Irlandii, Luksemburgu, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Szwecji, Kanadzie, a także podbija USA.

 

Warto również dodać, że "Kler" odniósł tak duży sukces, że twórcy musieli oddać dotację, którą otrzymali na jego produkcję. 

 

Polecamy:  ZE ŚWIATA FILMU Wnikliwie obserwuje i rozlicza się z wadami Polaków... Kim jest Wojciech Smarzowski?

 

Przeczytaj też: ZE ŚWIATA FILMU Powstanie druga część Kleru? Słowa Wojciecha Smarzowskiego wywołały sensację!

 

Film "Kler" obejrzało prawie 2 miliony widzów

Kler - oglądalnośc, ile widzów

Smarzowski może świętować sukces swojego nowego dzieła

Wojciech Smarzowski  na premierze filmu Kler
Mat. promocyjne

Więcej na temat Wojciech Smarzowski Kler
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52