Klaudia Halejcio zaledwie 3 tygodnie temu została mamą i jak sama przyznała to najpiękniejszy okres w jej życiu. Chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi pierwszymi chwilami spędzonymi z małą Nel. Młoda mama właśnie pokazała, jak spędza upalne dni w mieście. Klaudia Halejcio wybrała przepiękną oversizową mini sukienkę, która podkreśliła jej figurę. Trudno uwierzyć, że dopiero co została mamą!

Reklama

Zobacz także: Klaudia Halejcio o pierwszych chwilach po porodzie. "Myślałam, że będzie mi ze wszystkim łatwiej"

Klaudia Halejcio na spacerze z córką

Klaudia Halejcio i jej partner Oskar niedawno zostali rodzicami. Dokładnie 2 czerwca na świat przyszła jej córka Nel. Aktorka początkowo nie pokazywała twarzy dziewczynki. Zrobiła to dopiero kilka dni temu przy okazji dzieląc się tajemnicą, że Nel urodziła się przed terminem.
Fanki Klaudii Halejcio widząc zdjęcie jej ukochanej córeczki nawet przez chwilę nie miały wątpliwości, że dziewczynka odziedziczyła urodę po mamie:

Cała mamusia - pisały zgodnie.

Klaudia Halejcio w sieci chętnie dzieli się pierwszymi momentami spędzonymi już jako mama. Okazuje się, że przy okazji zalicza pierwsze wpadki, jak nieplanowany sen w ciągu dnia, kiedy jednocześnie miała spotkać się z przyjaciółkami. Jednak znajome z pewnością nie miały za złe młodej mamie chwilowej niedyspozycji. Oby tylko takie wpadki się zdarzały!

Klaudia Halejcio pokazała jak spędza z córeczką upalne lato w mieście. Dziewczyny wybrały się na spacer ulicami Warszawy. Aktorka postawiła na letnią stylizację, która podkreśliła jej zgrabne nogi. Oversizowa mini sukienka to idealna propozycja na upalne temperatury. Patrząc na figurę Klaudii Halejcio trudno uwierzyć, że dopiero co została mamą! Przy okazji pokazała również kilka wzruszających kadrów z maluchem. Klaudia Halejcio nie może się nacieszyć swoją ukochaną córeczką i trudno się dziwić! Zobaczcie nowe zdjęcia.

Zobacz także

Zobacz także: Klaudia Halejcio i mała Nel wróciły już ze szpitala! W domu czekała niespodzianka!

Klaudia Halejcio pokazała jak spędza upały z ukochaną córeczką. Aktorka z małą Nel wybrała się na spacer po mieście. Młoda mama wygląda doskonale. Klaudia Halejcio postawiła na oversizową mini sukienkę, która nie tylko wyeksponowała jej zgrabne nogi ale również zamaskowała pociążowe krągłości.

Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio cieszy się każdą chwilą spędzoną z małą Nel. Jednak dopiero niedawno zdecydowała się pokazać jak dokładnie wygląda jej ukochana córeczka. Fani nie mają wątpliwości, że dziewczynka ma urodę po mamie.

Instagram @klaudiahalejcio
Reklama

Niedawno została przyłapana na spacerze ze swoim ukochanym Oskarem oraz małą córeczką. Wówczas wybrała sukienkę maxi.

Reklama
Reklama
Reklama