Klaudia Halejcio, 2015, stylizacja
Instagram

Ostatnio o Klaudii Halejcio mówi się przede wszystkim w kontekście jej związku z Tomaszem Barańskim - partnerem z Tańca z Gwiazdami (zobacz: Halejcio i Barański - miłość, która pokonała chorobę. "Oni idealnie do siebie pasują").
Często też komentowane są ubrania, w których aktorka pokazuje się na salonach. Swoją nową, codzienną stylizację Halejcio opublikowała na Instagramie. Możemy też zobaczyć ją na Facebooku - zdjęcie promuje kampanię społeczną „Możesz To Zrobić!’’.

Elegancki zestaw utrzymany jest w neutralnych odcieniach bieli i beżu, które świetnie pasują do jej urody. Zwróciliśmy uwagę na metki, które aktorka ma na sobie. Płaszcz Klaudii to projekt Aleksandry Markowskiej. Cena? 790 zł. Tyle samo kosztuje torebka - worek marki Franco Morenzo. To już ponad półtora tysiąca złotych!
Reszta rzeczy jest znacznie tańsza, w dodatku możecie znaleźć je na wyprzedażach. Spodnie w kratkę kupicie w Zarze za 59 zł (przecena ze 129 zł), buty w Deezee - kosztują 53,40 zł (było: 89 zł). Po biżuterię zajrzyjcie do sklepu By Dziubeka.

Co sądzicie o tym zestawieniu? Zapłacilibyście za nie ponad 1700 zł?


Zobacz: Halejcio i Siwiec o wymarzonych sukniach ślubnych [WIDEO]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

💭 #fashion #moda #look #love #buty - @deezeepl #torebka - @franco_morenzo #spodnie - #zara #lato #blog #style #stylizacja 😊

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Klaudia Halejcio (@klaudiahalejcio)

 


 

 

Więcej na temat kosmetyki Klaudia Halejcio