ONS

Halejcio i Barański - miłość, która pokonała chorobę. "Oni idealnie do siebie pasują"

ONS

Choć Klaudia Halejcio i Tomasz Barański nie udzielają wypowiedzi na swój temat, wszyscy o nich mówią! Ta para poznała się podczas nagrywania programu "Taniec z gwiazdami" i od razu się sobie spodobali. Ich dokonania na parkiecie oraz kiełkujące uczucie obserwowała cała Polska. W trakcie trwania programu nie byli jeszcze parą, lecz wyraźnie mieli się ku sobie. W najnowszym wydaniu magazynu "Party" możemy przeczytać obszerny artykuł o tej miłości. Zobacz też: Halejcio i Barański razem na imprezie. Już nie ukrywają swojego związku? [FOTO]

Halejcio i Barański na krótko po tym, jak ich związek na dobre się rozpoczął, musieli zmierzyć się z poważnymi problemami zdrowotnymi Tomasza. Niewinny początkowo ból pleców, po zdiagnozowaniu okazał się być guzem nerki. Nowotwór był na tyle rozwinięty, że organ należało natychmiast usunąć. To właśnie choroba Barańskiego wzmocniła ich więź i popchnęła ich w kierunku bycia razem:

To wtedy zbliżyli się najbardziej. Ona odwiedzała go w szpitalu, przynosiła obiady i dopingowała podczas zajęć z rehabilitantem. Godzinami rozmawiali przez telefon i właśnie wtedy zrozumieli, że chcą być razem - zdradziła na łamach "Party" znajomy pary.

Mimo, że nie udało im się wygrać programu, wygrali znacznie więcej - siebie! W ich związku świetnie się układa, od jakiegoś czasu mieszkają już razem.

Tomek tak szczęśliwy nie był jeszcze nigdy. Niedawno byli z Klaudią na pierwszych wspólnych wakacjach i ten wyjazd potwierdził, że idealnie do siebie pasują. Wszyscy, z rodzicami Klaudii włącznie, tak uważają. O nich można
nakręcić drugą cześć „Love Story”, tyle że z happy endem.
- powiedział magazynowi przyjaciel Tomasza.

Trzymamy kciuki za tę miłość!

Zobacz na Polki.pl: Siwiec vs Halejcio! Która lepiej stylizuje mini z kozakami?

  

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22