Mieszkająca w luksusowej willi Klaudia Halejcio udowodniła już fanom, że uwielbia dekorować dom w okresie świąt. W Boże Narodzenie jej warta około dziewięciu milionów złotych posiadłość wyglądała jak bajkowa kraina. Wszystko wskazuje na to, że nie inaczej będzie w Wielkanoc. Aktorka przygotowała już swoją rezydencję na nadchodzący weekend świąteczny. Zrobiła nawet próbę generalną, zapraszając koleżanki na obiad. Przy okazji pochwaliła się nowymi ozdobami. Na wieczór zaplanowała pokaz filmowy. Zobaczcie sami.

Reklama

Klaudia Halejcio ma własne kino plenerowe!

Willa Klaudii Halejcio cały czas przechodzi remont. Aktorka niedawno pokazała, jak wygląda jej sypialnia i pochwaliła się minimalistyczną łazienką. Jakiś czas temu gwiazda zdradziła, że zatrudniła profesjonalną ekipę, która udekorowała jej posiadłość na Wielkanoc. Efekty mogli już zobaczyć znajomi Klaudii Halejcio, których influencerka zaprosiła na przedświąteczny obiad. Jej bliscy z pewnością nie mogli narzekać na atrakcje. Widać, że mała Nel nieco zagubiła się wśród dużej ilości ozdób.

Zobacz także: Stylowa Klaudia Halejcio z rodziną na urodzinach. Nowe zdjęcia paparazzi

Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio zamówiła na ten dzień catering. Później jej znajomi mogli zagrać w golfa. Jak wiemy, gwiazda nie może narzekać na brak miejsca. Podobno jej posiadłość ma ponad 500 metrów kwadratowych. Jeszcze piękniej jej dom prezentował się wieczorem. Po zmroku fani mogli zobaczyć, jak rezydencję aktorki rozświetlają świece oraz dekoracje z lampkami.

Instagram @klaudiahalejcio

Nocą Klaudia Halejcio urządziła bliskim pokaz filmowy. Gwiazda wyświetlała seriale Netfliksa na ścianie swojej luksusowej willi. Jej goście mogli się poczuć jak w kinie plenerowym. Trzeba przyznać, że z zazdrością patrzy się na to, jak wygląda posiadłość influencerki. Jeśli to była próba generalna, nie możemy się doczekać, aż Klaudia Halejcio pokaże nam swoją willę w świąteczny weekend. Nadal mamy w pamięci przepiękne zdjęcia, którymi pochwaliła się w Boże Narodzenie.

Zobacz także
Instagram @klaudiahalejcio

Zobacz także: Wózki dzieci polskich gwiazd. Tym wożą pociechy Joanna Opozda, Małgorzata Rozenek, Klaudia Halejcio i inni

Reklama

Jak wam się podoba willa Klaudii Halejcio?

Instagram @klaudiahalejcio
Instagram @klaudiahalejcio
Reklama
Reklama
Reklama