Klaudia El Dursi, jak wyglądała 10 lat temu?
Instagram

Klaudia El Dursi z "Top Model" ma bogate doświadczenie w show-biznesie! Nigdy nie zgadniecie, w czym zagrała!

Klaudia El Dursi, jak wyglądała 10 lat temu?
Instagram

Klaudia El Dursi to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek nowej edycji "Top Model". Początkowo została przedstawiona jako niespełniona modelka, która bardzo wcześnie została mamą i nie mogła zrobić kariery. Sympatyczna i energiczna dziewczyna mówiła w swoim pierwszym wystąpieniu w "Top Model":

Bycie modelką zawsze było gdzieś obok mnie, ponieważ wyróżniałam się urodą spośród innych dzieci.Zaczepiali moją mamę "Pani córka powinna być modelką". Pojawiali się jacyś fotografowie, którzy przekabacali moją mamę, żebym wzięła udział w jakiś sesjach zdjęciowych i tak też się działo - mówiła Klaudia.

30-letnia uczestniczka błyskawicznie podbiła serca jurorów i jako pierwsza w programie dostała nawet Złoty Bilet, dzięki któremu od razu trafiła do domu modelek, omijając boot camp. Ta nieco bajkowa historia niestety szybko zamieniła się w spory skandal. Wyszło bowiem na jaw, że Klaudia ma spore doświadczenie w modelingu - pojawiła się m.in. na okładce kolumbijskiego Playboya w 2008 roku! Teraz z kolei okazuje się, że Klaudia El Dursi wystąpiła także w wielu produkcjach zarówno telewizyjnych, jak i filmowych. Zobaczcie poniżej, gdzie zagrała!

Klaudia El Dursi od dawna robi karierę

Sporym zaskoczeniem dla wielu widzów "Top Model" może być fakt, że dla Klaudii El Dursi show-biznes nie jest taką nowością, jak mogłoby się początkowo wydawać. Klaudia już od dawna próbowała zrobić karierę i jak się okazuje, udało jej się załapać do wielu polskich produkcji. 30-letnia modelka zagrała m.in. w filmie "Jak się pozbyć cellulitu?" w reżyserii Andrzeja Saramonowicza, gdzie wcieliła się w jedną z trzech żon Jerry'ego. Klaudię można było także podziwiać w serialu TVN "Prosto w serce" w 24. odcinku, gdzie zagrała Esperanzę Munos, żonę ambasadora Republiki Argentyny. Była także żoną "Grubego" w filmie "Chrzest" z 2010 roku.

Spodziewaliście się tego? 

Klaudia El Dursi jako żona "Grubego"

Klaudia el Dursi w filmie
filmpolski.pl

Klaudia w serialu "Prosto w serce"

Klaudia El Dursi
filmpolski.pl

Teraz Klaudia chce podbić branżę mody

Klaudia El Dursi z "Top Model" nie zawsze była taka piękna?
Instagram

 

Więcej na temat Top Model Klaudia El Dursi
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53