Klaudia el Dursi Top Model
Instagram

Klaudia El Dursi z Top Model znów hejtowana w sieci! "Jest na to za stara i nie ten typ urody"!

Klaudia el Dursi Top Model
Instagram

Klaudia El Dursi od początku udziału w „Top Model” wywołuje ogromne kontrowersje! Jako pierwsza w historii programu dostała złoty bilet, który jest przepustką do dalszego udziału w show. Szybko okazało się, że 30-latka ma na swoim koncie rozbieraną sesję dla „Playboya”! Ten fakt nie spodobał się internautom, ale jurorzy od początku wspierają modelkę. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia. Marcin Tyszka wróży jej wielką karierę. Choć internauci są innego zdania...

Hejt na Klaudię El Dursi

Marcin Tyszka opublikował na Instagramie zdjęcie modelki i napisał, że już teraz nikt nie powinien mieć wątpliwości, że Klaudia świetnie sprawdza się w tej roli:

Gdyby ktoś miał wątpliwości co do złotego biletu… @klaudia_el_dursi weszła na plan i rozwaliła system… Zgadzacie się ze mną? Obawiam się że w domu @topmodelpolskatvn może być bardzo gorąco, już od pierwszego dnia widać jak rodzą się „sympatie” między uczestniczkami ⚡⚡⚡ - napisał Marcin Tyszka na Instagramie.

Niestety, zdjęcie nie przekonało widzów programu, którzy piszą wprost, że jest już za późno na karierę modelki, w końcu Klaudia El Dursi ma już 30 lat, a to sporo w tej branży. 

Skoro przez 10 lat nie wybiła sie w modelingu to i teraz tego nie zrobi, bo już jest na to za stara i nie ten typ urody. Ona nadaje się do Playboya a nie do high fashion i na wybiegi. To widać. Poza tym, zdaje sie że Top Model ma promować nowe twarze i młode talenty a nie stare wyjadaczki - pisze wprost jeden z Internautów.

Słynny fotograf stanął w obronie modelki i podkreślił, że skoro nie ma limitu wieku, dlaczego jurorzy nie mieliby dać szansy 30-latce:

W tej edycji Top Model nie ma granicy wieku, jesteśmy super happy że pojawiła się uczestniczka która ma skończone 30 lat i dwójkę dzieci… Taka jest też teraz moda, otwarta na różne typy urody i wiek… Zobaczymy jak sobie Klaudia dalej poradzi… Ja się uważnie przyglądam, ale gratuluję odwagi, że zostawiła swoje ułożone życie by je zacząć od nowa z @topmodelpolskatvn - napisał Marcin Tyszka. 

Ostra reakcja na zdjęcie opublikowane przez Tyszkę

Okazuje się, że mimo obrony jurorów, krytycznych głosów pod adresem modelki jest więcej! Faktycznie Klaudia nie cieszy się sympatią dużej części internautów:

juz po 4 odcinach odczuwam faworyzowanie tej osoby, tak samo srednio podobaja mi sie jej reakcje i wypowiedzi w stosunku do innych uczestnikow w ktorych daje do zrozumienia ze jest o range wyzej od innych.

Lepsze zdjęcia były

a projektanci jej nie wybrali na pokaz!? Widocznie nie jest taka dobra

Czy modelka ma szansę na wygraną w "Top Model"? Z takim poparciem jurorów powinno się to udać?

Klaudia El Dursi

Top Model jury
East News

 

Więcej na temat Top Model Klaudia El Dursi
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51