Klaudia El Dursi opublikowała w sieci przejmujący wpis. Prowadząca "Hotel Paradise" niezwykle szczerze napisała o swoich problemach zdrowotnych, o których wielu jej fanów nie miało dotychczas pojęcia. "Długo się zastanawiałam, czy się przyznać" - wyznała.

Reklama

Klaudia El Dursi ujawnia problemy zdrowotne

Odkąd Klaudia El Dursi pojawiła się w "Top Model", a potem została prowadzącą znanego randkowego reality show, zdobyła dużą popularność, a jej życie w mediach społecznościowych zaczęły śledzić setki tysięcy osób. Swoim fanom modelka pokazuje teraz kulisy swojej pracy, a także kadry z prywatnego życia. Zdarza się, że ujawnia też szczere przemyślenia. Nie inaczej stało się tym razem. Gospodyni "Hotelu Paradise" wyznała, że jej codzienne funkcjonowanie utrudnia walka z wyjątkowo nieprzyjemną dolegliwością.

Instagram @klaudia_el_dursi

Zobacz także: Synek Klaudii El Dursi trafił do szpitala. Doszło do niefortunnego upadku

W środowy wieczór 4 października Klaudia El Dursi wyznała, że na co dzień zmaga się z dużymi problemami zdrowotnymi. Na swoim Instagtory napisała: "Długo się zastanawiałam, czy się przyznać, czy tak obnażyć... Ale może to komuś pomoże. A może mi pomoże". Z kolei w opublikowanym przez siebie poście, na którym widać, jak zrezygnowana siedzi na kanapie, ujawniła więcej szczegółów.

- Muszę się Wam do czegoś przyznać. Mam już dość, jestem zmęczona i zrezygnowana. Od kilku lat całe moje życie kręci się wokół dolegliwości żołądkowo-jelitowych, ciągłe badania, kolejne wyrzeczenia, następny antybiotyk, wielka nadzieja, a jest tylko gorzej i gorzej... Przepuklina rozworu przełykowego, helicobacter, zespół jelita drażliwego, refluks, zapalenie żołądka, sibo, imo... Co jeszcze? Uważam na to, co jem, tak naprawdę niewiele jem... Oczywiście bez glutenu, tylko low fodmap, zero smażonego, tylko delikatne, zdrowe, nieprzetworzone. Czy to pomaga? Nie! Dni z dobrym samopoczuciem jest zdecydowanie mniej, niż tych ze złym... Chciałabym, żeby było normalnie - napisała.

Zobacz także

Zobacz także: Klaudia El Dursi ogłosiła radosną nowinę: "Nowy rozdział w życiu"

Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy nie kryli zaniepokojenia stanem zdrowia modelki. Internauci okazali jej wsparcie, a także życzyli lepszego samopoczucia. Niektórzy podzielili się także radami.

- Może warto pomyśleć o wyeliminowaniu stresu i szybkiego życia;

- Może to być związane z dużym stresem i brakiem równowagi hormonalnej, co jest powszechne u wielu kobiet;

- Kochana, czy próbowałaś zakwaszać żołądek kiszonkami? Żurkiem? Ja tak miałam 3 lata i kiszonki mnie uratowały;

- Klaudia sprawdź takie tematy, jak psychosomatyka czy totalna biologia;

- Przechodzę to samo. Leczyć się w tym kraju na fundusz to dramat. Nie śpię po nocach - brzuch wzdęty, mimo że prowadzę zdrowy tryb życia. Nie na wszystkie badania mnie stać, a na niektóre, tak jak kolonoskopia, trzeba czekać około 4 miesiące. Współczuję, bo wiem co czujesz;

- Radzę się zainteresować naturalnymi metodami - czytamy pod postem.

Reklama

Trzymamy kciuki, by już wkrótce udało się rozwiązać te problemy!

Instagram.klaudia_el_dursi
Instagram @klaudia_el_dursi
Reklama
Reklama
Reklama