Klaudia El Dursi w czerwonej sukience
Instagram

Klaudia El Dursi zostanie na Bali dłużej?! Szczere wyznanie modelki o rozłące z rodziną

Klaudia El Dursi w czerwonej sukience
Instagram

Klaudia El Dursi przebywa na Bali, gdzie nagrywany jest nowy program TVN7, "Hotel Paradaise". Modelka została gospodynią show i od ponad tygodnia przebywa na indonezyjskiej wyspie. Jak się teraz okazuje, planuje tam spędzić kolejne miesiące!

Jak znosi rozłąkę z rodziną? Kiedy będzie mogła się spotkać z dzieckiem i mężem? O tym wszystkim Klaudia poinformowała na Instagramie!

Zobacz także: Klaudia El Dursi pokazała zdjęcia z nagrania nowego programu na Bali! Jej zmysłowy taniec w bikini to hit!

Klaudia El Dursi zostaje na Bali dłużej

Klaudia El Dursi po udziale w "Top Model" robi oszałamiającą karierę. Niedługo po zakończeniu programu, modelka otrzymała propozycję poprowadzenia nowego hitu TVN7, "Hotel Paradaise". Nowe obowiązki spowodowały, że gwiazda musi w najbliższym czasie przebywać z dala od domu, na rajskiej wyspie Bali.

Na instagramowym profilu Klaudii pojawiło się nowe zdjęcie z wyspy i opis, z którego wynika, że modelka zostaje tam na dłużej. 

Bali .. my new home for the next few months.. - napisała Klaudia El Dursi, wyraźnie sugerując, że zostanie tak kolejne miesiące. 

W komentarzach pod postem gwiazdy, natychmiast pojawiły się pytania o to, jak modelka znosi rozłąkę z rodziną. Niektórzy zastanawiają się, czy modelka nie przedkłada kariery nad kontakt z najbliższymi.

- Rozumiem, kariera karierą, trzeba się ustatkować itp., ale jak radzisz sobie z rozłąką z mężem i co najważniejsze z dzieckiem?? Chyba żadna matka by tego nie wytrzymała 😔 oczywiście nie neguje, jesteś piękna ❤️

- A co z dzieciakami i mężem? 

- Czy masz możliwość zobaczenia sie z rodziną? Ich przyjazdu ? Jak długo jeszcze zostajesz na Bali ? 😀 

- Tak zapytam, nie tęskni Pani za dziećmi?

- Co z rodzinką? Jak sobie radzisz? - piszą fani gwiazdy.

Klaudia odpowiedziała na te pytania i wygląda na to, że bardzo tęskni za swoimi najbliższymi. Na szczęście już niedługo modelka spotka się z dziećmi i mężem. 

tak to prawda, rozłąka z rodzina jest bardzo trudna. Przyjechałam tu najpierw sama, żeby spokojnie rozpocząć program, wdrożyć się... ale już za dwa dni rodzina do mnie przylatuje - wyznała gwiazda. 

Premiera "Hotelu Paradaise" planowana jest już na 24 lutego. Jak Klaudia El Dursi poradzi sobie w roli prowadzącej? Przekonamy się już niedługo!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bali .. my new home for the next few months.. ☀️

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Gwiazda zyskała sławę dzięki udziałowi w programie "Top Model". Piękna modelka na castingu zachwyciła wszystkich jurorów i otrzymała złoty bilet!

Klaudia El Dursi na planie Top Model
Instagram

 

Więcej na temat Hotel Paradise Klaudia El Dursi
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23