Anna Lewandowska portret
Instagram

Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie Klary z prababcią! To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

Anna Lewandowska portret
Instagram

Anna Lewandowska w ostatnim czasie coraz częściej publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia Klary. Co prawda nic się nie zmieniło, jeśli chodzi o ochronę prywatności dziecka, trenerka nadal nie pokazuje twarzy córeczki. Jednak dzięki relacjom Anny wiemy, jak dziewczynka spędza czas. Tylko spójrzcie na ostatnie zdjęcie Klary Lewandowskiej. To pierwsza tego typu fotografia!

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Klary z prababcią!

Trenerka opublikowała na Instagramie zdjęcie Klary z prababcią i napisała o tym, jak ważne są międzypokoleniowe relacje w rodzinie. Dzieci dają radość i sprawiają, że częściej się uśmiechamy, z kolei otrzymują wsparcie i wiarę we własne możliwości. Jak widać Anna Lewandowska dba o to, aby jej córka miała kontakt również ze starszym pokoleniem:

Prababcia z prawnuczką.
To jest ta chwila... ♥
Co może ofiarować prawnuczka swojej prababci, a co prababcia prawnuczce?
To... piękna energia, to dodanie otuchy i wiary, to wsparcie, to poczucie wolności, uśmiech, siła, to wzajemna miłość ♥
To zdjęcie zostanie w mojej pamięci na lata 🙏

Pod zdjęciem pojawiło się tysiące komentarzy. Fanki gwiazdy dzielą się swoimi doświadczeniami i piszą, jak ważne są takie relacje.

- Cudna fota! Kochana Babcia ❤️ i kochany Klarys!

- Aniu pozdrowienia dla Babci 💓 cudowne ujęcie przepięknej chwili 💓

- Moja córka ma praprababcie 😍 90 lat różnicy jest między nimi 😊

Zdjęcie skomentowały też inne gwiazdy, m.in Ania Starmach napisała Wzruszajace! Piekne!❤️❤️❤️. Trzeba przyznać, że zdjęcia z Klarą cieszą się coraz większą popularnością, a obserwatorki zauważają, że widać coraz więcej twarzy dziecka. Czyżby Anna Lewandowska powoli zmieniała zdanie i niedługo zobaczymy jak wygląda jej córka?

Zobacz takżeJak zachowuje się Klara Lewandowska w samolocie? Ania nie ucisza córki, kiedy ta jest za głośno

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prababcia z prawnuczką. To jest ta chwila... ♥ Co może ofiarować prawnuczka swojej prababci, a co prababcia prawnuczce? To ... piękna energia, to dodanie otuchy i wiary, to wsparcie, to poczucie wolności, uśmiech, siła, to wzajemna miłość ♥ To zdjęcie zostanie w mojej pamięci na lata 🙏 ______________________________ Great-grandmother with great-granddaughter. this moment ... ❤ What great-grandmother can offer her great-grandchild and what this child can offer her granny? This ... beautiful energy, it is the encouragement and faith, support, feeling of freedom, smile, strength,and mutual love❤ This picture will stay in my memory for years #annalewandowska #healthyplanbyann #family #Klara #CampbyAnn ampbyAnn

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska coraz częściej publikuje zdjęcia z Klarą

Anna Lewandowska z Klarą
Instagram

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51