Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Klara Lewandowska na wakacjach z rodzicami! Robert pokazał zdjęcie, które wzrusza do łez

Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Klara Lewandowska jest prawdziwym oczkiem w głowie swoich rodziców. Już niedługo pociecha Ani i Roberta Lewandowskich będzie miała rodzeństwo! Za kilka miesięcy na świat przyjdzie drugie dziecko tej pary.

Małżeństwo uznało, że nie będzie publikować wizerunku Klary, jednak od czasu do czasu na ich profilach w mediach społecznościowych można zobaczyć, jak rośnie dziewczynka. Najczęściej zdjęcia córeczki Lewandowskich pojawiają na Instagramowym profilu Ani. Tym razem to Robert pochwalił się swoją pociechą. Fani są zauroczeni jego najnowszą fotografią! 

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy na wakacjach! Spójrzcie na nowe zdjęcie trenerki! Brzuszek jest już bardzo widoczny

Robert Lewandowski pochwalił się córeczką 

Małżeństwo Lewandowskich razem z córeczką Klarą postanowiło po świętach Bożego Narodzenia wyjechać na krótkie wakacje. O tym fakcie poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych Ania Lewandowska

Zasłużony urlop (piszę to z czystym sumieniem), bo ten rok był dla nas WYJĄTKOWO pracowity, krok po kroku, cel po celu, więc z pełną satysfakcją uznaję, że kolejny cel do spełnienia to ODPOCZYNEK🙈😍😚 - napisała Ania Lewandowska.

Cała rodzina zbiera siły na kolejny rok, który zapewne będzie wyjątkowy! Robert Lewandowski ma teraz czas, aby spędzić wspólne chwile ze swoją córeczką Klarą. Dumny tata opublikował zdjęcie, które wywołało prawdziwy zachwyt wśród fanów. Od razu pojawiło się mnóstwo komplementów! 

- Jaki to uroczy obrazek...tatuś z córeczką...miłego wypoczynku😘😘😘

- Cudny widok😍

- Pięknie się na to patrzy... 😍

- Śliczna dziewczynka i super Tato - komentują fani.

Trzeba przyznać, że zdjęcie jest naprawdę urocze i aż ciężko oderwać od niego wzrok. Oczywiście życzymy całej rodzinie udanego wypoczynku! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👨‍👧😍 #familytime #qualitytime 📸 @annalewandowskahpba

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Już niedługo Klara będzie miała rodzeństwo! 

Anna Lewandowska pokazała choinkę i... Klarę! To zdjęcie was rozczuli
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy po raz drugi zostaną rodzicami! 

Anna i Robert Lewandowscy
Instagram/Anna Lewandowska

 

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13