Anna Lewandowska w zielonym płaszczu, Robert Lewandowski w bluzie z misiem
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy na wakacjach! Spójrzcie na nowe zdjęcie trenerki! Brzuszek jest już bardzo widoczny

Anna Lewandowska w zielonym płaszczu, Robert Lewandowski w bluzie z misiem
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy razem z córką wybrali się na wakacje. W sieci pojawiły się zdjęcia z wyjazdu szczęśliwej rodzinki, na których widać duży brzuszek trenerki! Gdzie wypoczywają Ania i Robert? Wybrali zimowe szaleństwo w górach czy ciepłe klimaty gdzieś na rajskiej plaży?

Patrząc na zdjęcia pary wygląda na to, że zdecydowali się na drugą opcję. Musicie zobaczyć, jak prezentuje się Anna Lewandowska. Trenerka ma już naprawdę spory brzuszek! Co napisała o swoim rodzinnych wakacjach?

Anna Lewandowska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Anna Lewandowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z mężem i córką i przyznała, że razem wybrali się na krótkie wakacje. Trenerka nie ukrywa, że rok 2019 był dla nich naprawdę intensywny i pracowity dlatego teraz muszą poświęcić trochę czasu na odpoczynek i regenerację. 

Zasłużony urlop (piszę to z czystym sumieniem, bo ten rok był dla nas WYJĄTKOWO pracowity, krok po kroku, cel po celu, więc z pełną satysfakcją uznaję, że kolejny cel do spełnienia to ODPOCZYNEK🙈😍😚- napisała na Instagramie. 

Anna Lewandowska nie zdradziła, gdzie wypoczywa z Klarą i Robertem, ale na Instagramie pochwaliła się naprawdę sporym ciążowym brzuszkiem! Zobaczcie sami, jak prezentuje się trenerka! 

Przypominamy, że drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich najprawdopodobniej przyjdzie na świat w kwietniu 2020 roku. 

Zobacz także: To tu Robert i Anna Lewandowscy spędzają święta! Zobacz ich posiadłość na Mazurach

Anna Lewandowska pokazała duży ciążowy brzuszek również w relacjach na InstaStories.

Klara Lewandowska i Anna Lewandowska na wakacjach
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy wybrali się na wakacje.

Anna i Robert Lewandowscy z córką
Instagram

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51