Anna  Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska
To pierwszy tak szczery wpis!
1/6
Anna  Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pokazała na Facebooku zdjęcie ciążowego brzuszka. Ale spokojnie, choć trenerka niedawno zapewniała w wywiadzie dla "Gali", że planuje mieć więcej dzieci, to jeszcze nie ten moment. Żona Roberta Lewandowskiego pokazała w sieci  fotkę z czasów ciąży z Klarą. Zestawiła je z fotografiami swojego brzucha sprzed i po ciąży. W motywacyjnym wpisie, bardzo szczerze napisała o macierzyństwie oraz swoich marzeniach. To chyba pierwszy raz, kiedy Ania tak otwarcie wypowiedziała się o tym, jak wpłynęło na nią urodzenie dziecka!

 

Zobacz też: Lewandowska wspomina początki kariery Roberta: "Pomyśleć, że jeszcze 10 lat temu..." Rusin jej odpowiedziała!

 

Sprawdź na następnej, co napisała trenerka! Jej słowa o macierzyństwie chwytają za serce.

 

Polecamy: Ania Lewandowska będzie mieć drugie dziecko? Co na to Robert? Zdradziła wszystkie sekrety w wywiadzie!

2/6
Anna  Lewandowska
Facebook/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska opublikowała na Facebooku zestawienie swoich trzech zdjęć: sprzed, w trakcie i po ciąży. Na każdym widać brzuch trenerki. Przed i po ciąży - perfekcyjnie wyrzeźbiony. W trakcie - uroczo zaokrąglony. Przypomnijmy, że szybki powrót Anny Lewandowskiej po ciąży, który gwiazda sportu oznajmiła światu, zamieszczając w sieci fotografię idealnie płaskiego brzucha w zaledwie miesiąc po urodzeniu Klary, wzbudził gorącą dyskusję w mediach. Niektórzy zarzucali Lewandowskiej, że wpędza inne kobiety w kompleksy. Tymczasem Ania udowadnia, że chcieć, to móc. Jej motywacyjny wpis z pewnością zachęci wiele Polek do dbania o formę. Trenerka w swoim poście mocno skupiła się również na macierzyństwie, które, jak zdradziła, było jej wielkim marzeniem.

 

TRZY MARZENIA

Zdjęcie, które widzicie poniżej, przedstawia mnie przed ciążą, w ciąży i po urodzeniu Klary.
Niektórzy zobaczą na nim brzuch w różnych rozmiarach, inni aktywnego sportowca, a jeszcze inni skupią się na okazywanych emocjach... Ale dla mnie to zdjęcie przedstawia najważniejsze MARZENIA.

Takie, że od zawsze chciałam mieć dziecko. I choć ciąża jest wymagającym wyzwaniem pod kątem ciała i psychiki, to posiadanie dziecka jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, która mnie spotkała. Klara mnie uczy, motywuje do rozwoju, przypomina o tym, co ważne w życiu. To zdjęcia pokazuje moje pierwsze marzenie – BYCIE MAMĄ - napisała Anna Lewandowska.

Co jeszcze napisała?

 

Polecamy: Te legginsy Anny Lewandowskiej sprawią, że Twoje nogi będą wyglądały bosko! Znamy markę i cenę

3/6
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
East News

Drugim jest chęć inspirowania Polek do świadomego dbania o siebie w ciąży. Wiadomo już powszechnie, że samopoczucie kobiety wpływa na rozwój dziecka, podobnie jak charakter spożywanego jedzenia na preferencje żywieniowe pociechy w przyszłości.
Dodatkowo kluczowa jest odpowiednia aktywność fizyczna – BO W ZDROWYM CIELE… ZDROWE DZIECKO.

Trzecim jest zachowanie równowagi. Każda z nas pełni różne role w życiu – jesteśmy partnerkami, mamami, córkami, jesteśmy aktywne zawodowo i realizujemy siebie w czasie wolnym - kontynuowała Ania.

4/6
Klara i Ania Lewandowskie podczas meczu Polska Armenia
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami 4 maja 2017 roku. Od tego czasu Klara stała się oczkiem w głowie Ani i Roberta. Trenerka nie kryje, że doskonale czuje się w roli mamy, a macierzyństwo wniosło w jej życie wiele radości.

5/6
Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Klara towarzyszy swojej mamie niemal na każdym kroku. Anna Lewandowska zabiera córkę na treningi oraz mecze męża Roberta.

6/6
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Klara jest też ulubienicą internautów! Fani uwielbiają, kiedy Anna Lewandowska zamieszcza w social mediach zdjęcia z córką.

Więcej na temat Anna Lewandowska