"Żałuję! To był impuls." Kinga z "Jaka to melodia?" wydała oświadczenie po swojej ucieczce ze studia. Przeczytaj całość! "Żałuję! To był impuls." Kinga z "Jaka to melodia?" wydała oświadczenie po swojej ucieczce ze studia. Przeczytaj całość! Kinga z Jaka to melodia - jak Robert Janowski komentuje zachowanie? Robert Janowski Kinga Jurzec z "Jaka to melodia?"
"Żałuję! To był impuls." Kinga z "Jaka to melodia?" wydała oświadczenie po swojej ucieczce ze studia. Przeczytaj całość!
Internet zapomni?
1/5
"Żałuję! To był impuls." Kinga z "Jaka to melodia?" wydała oświadczenie po swojej ucieczce ze studia. Przeczytaj całość!

Czy to już koniec akcji z Kingą Jurzec, uczestniczką "Jaka to melodia?", która po przegranej uciekła z płaczem ze studia? Pojawiły się plotki, że cała sytuacja była ustawiona, a Kinga zrobiła to specjalnie, czemu produkcja show zdecydowanie zaprzeczyła.

 

Teraz ostateczny głos w sprawie postanowiła zabrać sama Kinga - bohaterka afery. Wydała specjalne oświadczenie, w którym... przeprasza za swoje zachowanie! Treść oświadczenia znajdziecie na następnej stronie!

 

ZOBACZ: Zapłakana uczestniczka w "Jakiej to melodii" to ustawka? Wydała mocne oświadczenie! Mamy odpowiedź producenta!

2/5
"Żałuję! To był impuls." Kinga z "Jaka to melodia?" wydała oświadczenie po swojej ucieczce ze studia. Przeczytaj całość!

Oto całość oświadczenia Kingi (kim jest Kinga?):

Dziękuję za wszystkie miłe wiadomości prywatne, za ciepłe słowa oraz wyrazy zrozumienia, wsparcia oraz podziwu za dojście i grę w finale roku. ❤ Warto dostać nawet tysiące hejtów, jeśli przy tym dostaje się setki mega miłych i podnoszących na duchu wiadomości. Nawet nie wiedziałam, że tyle osób mi kibicowało bądź też przeżywało to, co się stało. ❤

Szczerze przepraszam wszystkich zniesmaczonych moim zachowaniem w programie "Jaka to melodia". Zdaje sobie sprawę, że takie zachowanie, jak ucieczka nie powinno mieć miejsca. Żałuję, ale czasu nie cofnę, to był impuls.

Myślicie, że ostateczne oświadczenie Kingi zamknie raz na zawsze tę sprawę?

 

Zobacz także: Rafał Brzozowski komentuje aferę z Robertem Janowskim! Chciał prowadzić show "Jaka to melodia?"?

3/5
Kinga z Jaka to melodia - jak Robert Janowski komentuje zachowanie?

Przypomnijmy całą akcję, Kinga walczyła o zwycięstwo, jednak emocje wzięły górę i w decydującym momencie źle odpowiedziała na pytanie o tytułową piosenkę z debiutanckiego albumu Andrzeja Dąbrowskiego. Dziewczyna nie potrafiła poradzić sobie z porażką i z płaczem opuściła studio. Zachowanie uczestniczki show wyraźnie zaskoczyło samego Roberta Janowskiego. 

4/5
Robert Janowski
East News/YouTube
5/5
Kinga Jurzec z "Jaka to melodia?"
Instagram
Więcej na temat Robert Janowski Jaka to melodia