Kinga M jak miłość
Instagram

Kinga w "M jak miłość" wyjedzie do Grabiny, aby uciec od Piotrka! W nowym sezonie kryzys u Zduńskich jeszcze się pogłębi!?

Kinga M jak miłość
Instagram

Nowy sezon "M jak miłość" przyniesie wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. Okazuje się, że wiele zmieni się w małżeństwie Kingi i Piotrka. Para zupełnie przestała się ze sobą dogadywać, a wyjazdy Zduńskiego  z piękną prawniczką i problemy z Lenką sprawiły, że Kinga jest u kresu sił. Niestety nie znajdzie oparcia u Marysi Rogowskiej i ostatecznie wszystko wskazuje na to, że wyjedzie z Deszczowej!

Katarzyna Cichopek pochwaliła się zdjęciami z planu, na których widać, że Zduńska jest w Grabinie. Być może na wsi Kinga będzie chciała na spokojnie wszystko przemyśleć i skupić się na dzieciach? Czy Piotrek będzie walczył o rodzinę i pojedzie za nimi?

Kinga w "M jak miłość" ucieknie od Piotrka!

Kinga czuje, że życie jej rodziny spoczywa tylko na jej barkach. W końcu podejmie decyzję o wyjeździe z Deszczowej. W rodzinnym domu Mostowiaków będzie szukała spokoju i rady babci Basi z pewności jej w tym pomogą. Czy Kinga poważnie rozważa rozstanie z Piotrkiem? Jego najbliższa rodzina nie zdaje sobie sprawy z tego, jak poważna jest sytuacja w ich małżeństwie. 

Na zdjęciach z planu widać rozmowy Kingi z Barbarą, a Marysi z Piotrkiem lub... Pawłem! Czy pomoże interwencja Rogowskiej, aby życie rodziny wróciło na dawne tory? Może się okazać to trudne, bo Kinga ma dosyć zachowania Piotrka, a coraz bardziej docenia Pawła! Czyżby szykował się romans? 

Zobacz także: Joasia w "M jak miłość" będzie w ciąży? Kto będzie ojcem jej dziecka!?

Zduńska z Deszczowej wyjedzie do Grabiny. Tam będzie chciała przemyśleć wszystko, co dzieje się w jej małżeństwie. 

KInga M jak miłość nowy sezon
Instagram

Piotrek będzie walczył o rodzinę?

KInga M jak miłość nowy sezon
Instagram

Kinga w Grabinie postara się zapomnieć o problemach w małżeństwie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Biec w stronę słońca 🤗 A w tle sad dziadka Lucjana 🍎🍏 #natur #sad #sunday #summervibes

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

 

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36