Kinga Rusin w zaskakujących słowach podsumowała ostatni mecz Polska -Czechy i nie ukrywa, że powinien to być zimny prysznic dla nowego trenera. Dziennikarka żartuje, że też sprawdzi się na boisku i wymienia kolejne wymagania, które, jak się okazuje, idealnie spełnia! Żartobliwy ton zachwycił internautów i piszą wprost:

Reklama

Jakże trafny opis „naszej” reprezentacji ????

Kinga Rusin prosi o powołanie do reprezentacji Polski i uważa, że spełnia warunki

Kinga Rusin, choć od dłuższego czasu nie mieszka w Polsce, to często wypowiada się na ważne społecznie tematy. Bez wątpienia jednym z takich tematów są mecze reprezentacji Polski, które wiążą się z ogromnymi nadziejami na zwycięstwo dla milionów rodaków. Ostatni mecz z Czechami prowadzony przez nowego trenera, Fernando Santosa wyraźnie pokazał, że reprezentacja nie radzi sobie najlepiej, a teraz Kinga Rusin opublikowała zdjęcie w sportowym zestawie i prosi o powołanie do reprezentacji, pisząc o spełnieniu najważniejszych kryteriów, którymi okazują się być ultra drogie ubrania i dodatki. W ten sposób gwiazda nawiązuje do ostatnich zdjęć sportowców ze zgrupowania (zobacz: Wojciech Szczęsny, Matty Cash, Nicola Zalewski i inni w stylizacjach wartych fortunę na zgrupowaniu reprezentacji):

Szanowny Panie trenerze Santos, uprzejmie proszę o powołanie mnie do piłkarskiej reprezentacji Polski. Uważam, że spełniam najważniejsze kryteria (nerka LV✔️,
spodnie z dyskretnym ???? logo✔️, nietanie sneakersy✔️, odpowiednie okulary, biżuteria i zegarek do kompletu✔️).

W dalszej części wpisu Kinga Rusin wymienia kolejne zalety i podkreśla, że będzie grać bez premii, nawiązując do niedawnej głośnej afery z premiami obiecanymi piłkarzom po udziale w Mistrzostwach Świata.

Niektórzy twierdzą też, że jestem całkiem skuteczna zarówno w obronie, jak i w ataku, a po ostatnich treningach narciarskich widać u mnie mocny „ciąg na bramkę”. Najważniejsze jednak, że mam serce do walki i dla Polski zawsze będę grać bez premii z naszych podatków. Co prawda tak się zmęczyłam ostatnim meczem, że udałam się na „Zasłużony Odpoczynek” do Florencji, ale, jakby co, zdążę jeszcze na dzisiejsze spotkanie z Albanią ????. Czekam i pozdrawiam. K.

Zobacz także: Kinga Rusin pokazuje płaski brzuch i grzmi na Instagramie: "Nie da się schudnąć 15 kg w tydzień!"

Internauci są zaskoczeni i zachwyceni celnymi uwagami Kingi Rusin i piszą wprost, że perfekcyjnie opisała polską kadrę:

Zobacz także

Hahaha, Kinga???????? bo Chłopaki się obrażą.. - napisała Anna Kalczyńska

Piękna stylówka, taka skromna jak dla każdego naszego orła kadrowego ????

Dobre i w punkt ????????????-o tym samym pomyślałam gdy przegrali - wyłonił mi się obraz , gdy szli do hotelu -metka goniła metkę ????-kto tam myślał o meczu ????

EOS
Reklama

Na koniec swojego postu o żartobliwym charakterze, Kinga Rusin napisała wprost, że trzyma kciuki za kolejny mecz i ma nadzieję, że ten "zimny prysznic" przyniesie efekt.

PS. A serio mówiąc, jak wszyscy, po cichu liczę, że ten czeski zimny prysznic podziałał. Trzymamy dziś kciuki za Biało-Czerwonych! ????????????????

Reklama
Reklama
Reklama