Kinga Rusin opublikowała mocny wpis pod jednym z najnowszych zdjęć Jessiki Mercedes na Instagramie! Popularna blogerka pokazała ostatnio kilka fotek ze swojego zimowego wyjazdu w góry, gdzie wypoczywa w prawdziwie luksusowych warunkach. Jessica Mercedes nie zamieszkała w hotelu, tylko w specjalnym namiocie, z którego można podziwiać piękne widoki. Internauci byli zachwyceni luksusową kopułą i zdjęciem Jessiki, ale okazuje się, że miejsce, w którym wypoczywa gwiazda internetu, nie spodobało się Kindze Rusin! Zobaczcie, co napisała.

Reklama

Kinga Rusin krytykuje zdjęcie Jessiki Mercedes

Zdecydowana większość internautów bardzo pozytywnie komentowała zdjęcie blogerki, ale Kinga Rusin, która znana jest ze swojej działalności na rzecz zwierząt i środowiska, zwróciła uwagę na coś, co ją oburzyło. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" skrytykowała pomysł wieszania skór zabitych zwierząt w namiotach, w których wypoczywa Jessica Mercedes!

Miejsce wygląda bajecznie. Mieszkałam dokładnie w takich namiotach w Andach. Z jedną różnicą - koncepcja eko (a taka jest filozofia glampingu) nijak nie da się pogodzić z tymi skórami zabitych zwierząt (wygląda na to, że dzikich). Szkoda. Ale wszystko da się naprawić. Nie promujmy w takich cudownych miejscach okrucieństwa - napisała Kinga Rusin.

Jessica Mercedesdo tej pory nie skomentowała wpisu gwiazdy TVN. Myślicie, że blogerka odpowie Kindze Rusin?

Zobaczcie zdjęcie, które oburzyło Kingę Rusin!

Zobacz także: Jak Kinga Rusin i Piotr Kraśko radzą sobie z krytyką widzów? "Jeśli mówię coś ostrego, to dlatego..."

Zobacz także

Kinga Rusin uburzona zdjęciem Jessiki Mercedes.

Instagram
Reklama

Gwiazda TVN nie jest zachwycona fotką bolgerki.

Reklama
Reklama
Reklama