Kinga Rusin wychodzi z DDTVN Kinga Rusin wychodzi z DDTVN Kinga Rusin wychodzi z DDTVN Kinga Rusin wychodzi z DDTVN
Kinga Rusin wychodzi z DDTVN
Jesteście na tak?
1/4
Kinga Rusin wychodzi z DDTVN

Ostatni tydzień z pewnością nie należał do najłatwiejszych dla Kingi Rusin, która toczyła ostrą walkę z Małgorzatą Rozenek. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" oskarżała Małgosię o to, że reklamuje kosmetyki testowane na zwierzętach, a sama Rozenek twierdziła, że jej koleżanka ze stacji wykorzystuje walkę o prawa zwierząt do promocji właśnej marki kosmetyków. Jak już wiemy medialna przepychanka skończyła się usunięciem ostrych wpisów na profilach społecznościowych, ale niektórzy internauci do tej pory krytykują Kingę Rusin za to, że wciąż kupuje skórzane buty i torebki chociaż na co dzień walczy o prawa zwierząt. 

Wydaje się jednak, że głośna afera nie popsuła humoru Kindze Rusin, która pod studiem DDTVN z uśmiechem pozowała z fanami i rozdawała autografy. Zobaczcie sami na ZDJĘCIA Kingi Rusin! Spójrzcie tylko na jej torebkę! Choć to model ze starej kolekcji YSL to cena  zwala z nóg...

 

Zobacz także: KINGA RUSIN NIE WSTYDZI SIĘ SIWYCH WŁOSÓW! MUSICIE ZOBACZYĆ TE ZDJĘCIA

2/4
Kinga Rusin wychodzi z DDTVN

Kinga Rusin pod studiem DDTVN zaprezentowała look, który idealnie sprawdzi się w chłodniejsze wrześniowe poranki i wieczory. Gwiazda TVN wybrała długą spódnicę, którą połączyła z beżowo-czarnym sweterkiem. Stylizację uzupełniła sandałkami na wysokiej szpilce i torebkę ze starej kolekcji YSL.

 

Zobacz także: KINGA RUSIN ZDRADZIŁA SEKRET SWOJEJ MŁODEJ SKÓRY. WYSTARCZĄ DWA PROSTE KROKI

3/4
Kinga Rusin wychodzi z DDTVN

Podoba się Wam torebka Kingi Rusin? W sieci znaleźliśmy ten model za ponad 3,5 tysiąca złotych. 

Kinga Rusin- torebka Saint Laurent
screen www.fwrd.com
screen www.fwrd.com

4/4
Kinga Rusin wychodzi z DDTVN

Podoba się Wam look gwiazdy TVN? 

Więcej na temat Kinga Rusin