Kinga Rusin
Instagram

Kinga Rusin w kostiumie kąpielowym. Partner uchwycił ją na zdjęciu w TAKIM momencie

Kinga Rusin
Instagram

Kinga Rusin jakiś czas temu przestała udzielać się publicznie tak mocno, jak wcześniej. Jak się okazało, wyprowadziła się z Polski. Niedawno zdradziła, że wraz z Markiem Kujawą mieszka i pracuje na jednej z wysp na Oceanie Indyjskim

„Biuro” jest metr od szmaragdowej wody. Bezpiecznie (mało ludzi i wszyscy regularnie badani na Covid), ciepło, pięknie i dobrze dla naszego biznesu, bo w bliskim kontakcie z wieloma kontrahentami i laboratoriami zajmującymi się egzotycznymi składnikami naturalnymi - pisała na Instagramie.

Po zdjeciach w jej mediach społecznościowych możemy zorientować się w jak pięknych miejscach przebywa obecnie i co robi. Tydzień temu wzięła udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy - wraz z partnerem przekazali na konto fundacji kwotą aż 30 tysięcy zł.

Teraz pokazała kolejne zdjęcie. Trzeba przyznać, że robi ogromne wrażenie.

Kinga Rusin w kostiumie kąpielowym na zdjęciu zrobionym przez partnera

Kinga Rusin na nowej fotce zaprezentowała się w kostiumie kąpielowym. Widzimy ją na rajskiej plaży z idealnym jasnym piaskiem, lazurową wodą i niebieskim niebem bez cienia chmurki. Tylko pozazdrościć. Do tego fotograf uchwycił ją w wyjątkowym momencie - podczas skoku, tak że zdaje się być zawieszona na granicy piasku i wody.

Scenariusz, Reżyseria, Zdjęcia: Marek Kujawa
Muza i Kostiumy: Kinga Rusin 😉 - napisała.

Dołączajamy do za chwytów pod zdjęciem nie tylko z powodu rajskiego krajobrazu, ale też idealnej figury dziennikarki i prezenterki. Ciężko uwierzyć, że już za kilka tygodni Kinga Rusin kończy 50 lat!

Jak podoba Wam się miejsce, w którym teraz mieszka Rusin? Patrząc na to, co u nas za oknami, możemy tylko pozazdrościć.

Kinga Rusin
Instagram/Kinga Rusin

Więcej na temat Kinga Rusin Marek Kujawa
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22