Kinga Rusin w białym bolerku
ONS.pl

Kinga Rusin lansuje powrót bolerka? Zobaczcie, jak wyglądała na biznesowej gali

Kinga Rusin w białym bolerku
ONS.pl

O Kindze Rusin znów jest głośno! Dziennikarka pokłóciła się na ulicy z Zofią Klepacką pod jednym z lokali wyborczych. Do tej sytuacji doszło, gdy Kinga Rusin skomentowała homofobiczne wypowiedzi mistrzyni świata w windsurfingu. Klepacka udostępniła nagranie z kłótni w sieci, a wtedy wśród internautów i innych gwiazd zawrzało! Kinga Rusin nie przejmuje się jednak komentarzami w internecie i poniedziałkowy wieczór spędziła na biznesowej gali, podczas której przyznano Nagrody Polskiej Rady Biznesu 2019. Zobaczcie poniżej, jak się prezentowała!

Kinga Rusin w beżowej sukni na biznesowej gali

Kinga Rusin zawsze doskonale wie, co zrobić, żeby zachwycić i przyciągać spojrzenia wszystkich. Dziennikarka zaprezentowała się w beżowej spódnicy z falbanami, do której dobrała gorsetową górę. Wisienką na torcie jej stylizacji było białe bolerko. Co ciekawe, ten ostatni element garderoby odszedł już dawno w zapomnienie. Czyżby Kinga Rusin chciała przywrócić go do łask? Niewykluczone!

Kinga Rusin w sukni z falbanami
East News

Warto również wspomnieć o dodatkach - Kinga Rusin postawiła na wiszące kolczyki-perły, które są na topie w tym sezonie. Uwagę zwracały także włosy ułożone w romantyczne fale oraz delikatny makijaż, który zdecydowanie podkreślał urodę dziennikarki. 

Podoba się wam jej look?

Kinga Rusin na gali biznesowej
ONS.pl

 

Więcej na temat Kinga Rusin
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56