Kinga Rusin tłumaczy się z postu z Adele
Newsy

Kinga Rusin tłumaczy, dlaczego usunęła post z Adele. "Nie powinno się zdradzać żadnych wrażliwych informacji"

Kinga Rusin tłumaczy, dlaczego usunęła post z Adele. "Nie powinno się zdradzać żadnych wrażliwych informacji"

Nowy dzień, nowe oświadczenie, a właściwie Q&A od Kingi Rusin w sprawie imprezy po Oscarach! Po tym, jak gwiazda TVN wrzuciła na Instagram zdjęcie z Adele i zdradziła kulisy przyjęcia zorganizowanego przez Beyonce i Jaya-Z, w sieci zawrzało, a o wyczynie dziennikarki napisały wszystkie światowe media. W Polsce Rusin stała się głównie bohaterką prześmiewczych memów, ale i ostrej krytyki. Co tym razem zdradziła Kinga?

Weronika Rosati komentuje aferę z Kingą Rusin! "Wywiad nie jest na jej temat, myślę, że ona nie przeczytała"

Kinga Rusin o imprezie oscarowej z udziałem gwiazd

Wczoraj Kinga Rusin odsłoniła kulisy zdjęcia z Adele, które jak się okazało, zostało zrobione za zgodą wokalistki i jej managementu. Teraz Kinga Rusin sama zadała sobie pytania w sprawie imprezy i na nie odpowiedziała w długim poście na Instagramie. Przy okazji zablokowała możliwość dodawania komentarzy:

Dla wciąż pytających, poniżej obiecane odpowiedzi ws mojej relacji z imprezy w LA (w kwestii zdjęcia odsyłam do wczorajszego postu)

Czy dziennikarz ma prawo zrobić relację z zamkniętej imprezy?

Tak, i co więcej, tego od dziennikarza oczekują jego czytelnicy. Nie powinno sie natomiast zdradzać żadnych wrażliwych informacji (tym zajmują się brukowce), a relacja musi się mieścić w granicach prawa (tak jak moja). Zdarza się, w wyjątkowych przypadkach, że goście proszeni są o podpisanie dokumentu o poufności. W tym wypadku nie było takich dokumentów.

Czy jakiś inny dziennikarz podzielił się, podobnie jak Pani, wrażeniami z tej imprezy i zrobił insiderską mini relację?

Tak, słynny Trevor Noah w swoim talk show opowiedział wielomilionowej publiczności o swoich przeżyciach z dwóch zamkniętych imprez pooskarowych, w tym tej u Beyonce i Jaya Z. Zobaczcie na youtube jego rozentuzjazmowaną relację o tym kogo spotkał i co kto robił na parkiecie (link w moim bio i na instastory). Uznał, że to była najbardziej niesamowita impreza w jego życiu.

Czy była Pani w LA prywatnie czy jako dziennikarz?

Dziennikarze są zawsze dziennikarzami. Mogą zrobić materiał w każdej chwili. Ja pojechałam do LA porozmawiać z kilkoma ciekawymi ludźmi, ale też zrobić kilka relacji z tego, co się dzieje wokół Oskarów czyli z zadaniem dziennikarskim.

Dlaczego post zniknął z Pani instagrama?

Tak jak pisałam, w ciągu 24 godzin od publikacji, do mojego posta zalinkowały setki mediów z całego świata. Zaczęłam otrzymawać dziesiątki próśb o wywiady. Jednocześnie zaczęłam dostawać mnóstwo obrzydliwych, hejterskich wiadomości z Polski. Postanowiłam zarchiwizować post, bo po ludzku miałam dosyć. Media zagraniczne w dużym stopniu zrozumiały przesłanie, za to hejterzy zaatakowali jeszcze mocniej.

Czy przywróci Pani post?

Być może. Natomiast z jego treścią można zapoznać się teraz bez problemu, na stronach różnorakich mediów.

Czy media światowe dalej interesują się Panią w związku z relacją i zdjęciem z Adele?

Dostaję zaproszenia od różnych zagranicznych mediów, w tym programów telewizyjnych. Wczoraj napisał do mnie np. niemiecki RTL, a ciut wcześniej amerykańska stacja NBC.

Nasuwa się tylko jedno przysłowie - "winny się tłumaczy". Ciekawe, czy będzie dalszy ciąg. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dla wciąż pytających, poniżej obiecane odpowiedzi ws. mojej relacji z imprezy w LA (w kwestii zdjęcia odsyłam do wczorajszego postu) Czy dziennikarz ma prawo zrobić relację z zamkniętej imprezy? Tak, i co więcej, tego od dziennikarza oczekują jego czytelnicy. Nie powinno sie natomiast zdradzać żadnych wrażliwych informacji (tym zajmują się brukowce), a relacja musi się mieścić w granicach prawa (tak jak moja). Zdarza się, w wyjątkowych przypadkach, że goście proszeni są o podpisanie dokumentu o poufności. W tym wypadku nie było takich dokumentów. Czy jakiś inny dziennikarz podzielił się, podobnie jak Pani, wrażeniami z tej imprezy i zrobił insiderską mini relację? Tak, słynny Trevor Noah w swoim talk show opowiedział wielomilionowej publiczności o swoich przeżyciach z dwóch zamkniętych imprez pooskarowych, w tym tej u Beyonce i Jaya Z. Zobaczcie na youtube jego rozentuzjazmowaną relację o tym kogo spotkał i co kto robił na parkiecie (link w moim bio i na instastory). Uznał, że to była najbardziej niesamowita impreza w jego życiu. Czy była Pani w LA prywatnie czy jako dziennikarz? Dziennikarze są zawsze dziennikarzami. Mogą zrobić materiał w każdej chwili. Ja pojechałam do LA porozmawiać z kilkoma ciekawymi ludźmi, ale też zrobić kilka relacji z tego, co się dzieje wokół Oskarów czyli z zadaniem dziennikarskim. Dlaczego post zniknął z Pani instagrama? Tak jak pisałam, w ciągu 24 godzin od publikacji, do mojego posta zalinkowały setki mediów z całego świata. Zaczęłam otrzymawać dziesiątki próśb o wywiady. Jednocześnie zaczęłam dostawać mnóstwo obrzydliwych, hejterskich wiadomości z Polski. Postanowiłam zarchiwizować post, bo po ludzku miałam dosyć. Media zagraniczne w dużym stopniu zrozumiały przesłanie, za to hejterzy zaatakowali jeszcze mocniej. Czy przywróci Pani post? Być może. Natomiast z jego treścią można zapoznać się teraz bez problemu, na stronach różnorakich mediów. Czy media światowe dalej interesują się Panią w związku z relacją i zdjęciem z Adele? Dostaję zaproszenia od różnych zagranicznych mediów, w tym programów telewizyjnych. Wczoraj napisał do mnie np. niemiecki RTL, a ciut wcześniej amerykańska stacja NBC.

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Kinga Rusin i Adele
Instagram

 

Kinga Rusin w DDTVN, Iga Lis i Taco Hemingway
East News/Instagram
Newsy
Kinga Rusin skomentowała koncert Taco Hemingwaya! Jak ocenia występ "zięcia"?
Kinga Rusin w rozmowie z Party.pl skomentowała głośny koncert Taco Hemingwaya!

Kinga Rusin w rozmowie z Party.pl skomentowała głośny koncert Taco Hemingwaya! Pod koniec września na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się wielka muzyczna impreza, podczas której zaśpiewali Dawid Podsiadło i wspomniany raper. Koncert przyciągnął prawdziwe tłumy fanów, a wśród nich nie zabrakło gwiazd! Okazało się wówczas, że na imprezie pojawiła się m.in. Kinga Rusin, z której młodszą córką spotyka się raper. Gwiazda TVN nie bawiła się jednak w sektorze VIP. Dlaczego? Prowadząca "Dzień Dobry TVN" zdradziła to przed naszą kamerą! Posłuchajcie, co o koncercie  Taco Hemingwaya powiedziała nam Kinga Rusin! Kinga Rusin szczerze o koncercie Taco Hemingwaya Iga Lis, młodsza córka Kingi Rusin, spotyka się z raperem już od dłuższego czasu Zobacz także:   Tomasz Lis bardzo ceni chłopaka córki Igi! Zobacz, jak wspiera Taco Hemingwaya!

	Kinga Rusin już ma najmodniejsze jeansy na wiosnę 2020
East News
Newsy
Kinga Rusin komentuje swoje usunięte zdjęcie z Adele: "Niech będzie, że mi się przyśniło"
Kinga Rusin komentuje swoje usunięte zdjęcie z Adele: "Niech będzie, że mi się przyśniło"

Jak się okazuje, jedno zdjęcie potrafi wywołać w internecie prawdziwą burzę! Jeszcze niedawno na profilu Kingi Rusin widniała jej fotografia z Adele , jednak dziennikarka zdecydowała się je usunąć ze względu na ogromne zainteresowanie polskich i zagranicznych mediów. Przypomnijmy, że zdjęcie zostało zrobione podczas prywatnej imprezy u Beyonce i Jaya-Z. Ponadto prowadząca "Dzień dobry TVN" opisała szczegóły całego przyjęcia. Kinga Rusin już wcześniej opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała dlaczego usunęła zdjęcie. Teraz dziennikarka zamieściła wpis, z którego dowiedzieliśmy się jeszcze więcej o tej sprawie. Wygląda na to, że niektórzy internauci zareagowali dość sceptycznie na jej post, który już zniknął z profilu gwiazdy. Zobacz także:  Kinga Rusin skasowała zdjęcie z Adele! To przez zamieszanie w światowych mediach?  Kinga Rusin o komentarzach po jej zdjęciu z Adele Wpis Kingi Rusin, dotyczący relacji z imprezy po Oscarach natychmiast obiegł internet. Do dziennikarki zaczęły odzywać się nie tylko polskie, ale i zagraniczne media. W internecie pojawiło się także mnóstwo memów, a sama prezenterka przyznała, że nie spodziewała się aż takiej burzy z powodu jej relacji.  Internauci zaczęli również szerzyć dyskusję na temat tego co może, a czego nie powinien robić dziennikarz. Kinga Rusin postanowiła jeszcze raz zabrać głos w tej sprawie i zamieściła obszerny wpis.  Siedzę przed komputerem w L.A. i zaśmiewam się z memów powstałych na kanwie mojej relacji. Tak, moje przygody były jak z bajki i są wręcz niewiarygodne. Sama mam ochotę te memy tworzyć. Ale najśmieszniejsze jest to, że to co opisałam jest prawdą. Życie tworzy niesamowite scenariusze. Nie wierzycie? Niech będzie, że mi się przyśniło, jeśli oczywiście lepiej się...

Kinga Rusin o aferze z Adele
Newsy
Kinga Rusin odsłania kulisy zdjęcia z Adele! Czy poniesie konsekwencje? Wiemy!
Kinga Rusin odsłania kulisy zdjęcia z Adele! Czy poniesie konsekwencje? Wiemy!

O instagramowej relacji Kingi Rusin z owianej tajemnicą (a właściwie już nie) imprezy oscarowej mówi dosłownie cały świat. Gwiazda TVN miała szansę bawić się z największymi gwiazdami podczas prywatnego przyjęcia wyprawionego przez Beyonce i Jaya-Z. Mimo zakazu fotografowania prezenterka wstawiła na swój Instagram zdjęcie z Adele i zdradziła szczegóły spotkania, co wywołało prawdziwą sensację! Następnie Rusin usunęła swój post, a teraz... zdradziła kolejne smaczki, odpowiadając na najbardziej nurtujące pytania internautów.  Kinga Rusin opowiada o kulisach zdjęcia z Adele! Kinga Rusin doskonale wie, jak wielką aferę wywołał jej post z Adele. Zdjęcie prezenterki z odchudzoną piosenkarką obiegło cały świat, a dziennikarka została bohaterką setek memów. Wszyscy do tej pory zastanawiają się, jak doszło do jej spotkania z artystką, czy ekipa Adele ma do niej pretensje i czy poniesie konsekwencje. W najnowszym poście Rusin odpowiada na pytania, które powtarzają się najczęściej: W związku z olbrzymią liczbą fałszywych informacji oraz pytań od dziennikarzy i internatutów ws słynnego zdjęcia z Adele poniżej moje odpowiedzi: Czy był zakaz fotografowania? Był zakaz fotografowania i filmowania zabawy (w środku budynku). Nikt jednak nie zakazywał robienia sobie nawzajem pozowanych zdjęć, za zgodą fotografowanych. Zdjęcie z Adele jest pozowane i jest zrobione poza miejscem zabawy. Jakie były okoliczności zrobienia tego zdjęcia z Adele? Czy miała Pani zgodę na publikację? Zdjęcie jest wynikiem długiej i przesympatycznej rozmowy. Jest to zdjęcie pozowane, zrobione za zgodą Adele. Adele sama wybrała to zdjęcie spośród kilku zrobionych nam moim telefonem przez znajomego reżysera. Było to zdjęcie na instagrama, a nie „do szuflady. Czy ktoś ze strony Adele zwracał...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner