Anna Lewandowska, Kinga Rusin Anna Lewandowska Anna Lewandowska w kostiumie kąpielowym na Instagramie Anna Lewandowska w kostiumie kąpielowym na Instagramie Kinga Rusin
Anna Lewandowska, Kinga Rusin
Instagram
Robi wrażenie...
1/6
Anna Lewandowska, Kinga Rusin
Instagram

Zdjęcia Anny Lewandowskiej w bikini wzbudzają ogromne emocje! Trenerka zaledwie dwa miesiące temu urodziła swoje pierwsze dziecko, córeczkę Klarę, a już wygląda rewelacyjnie. Jej szczupła i umięśniona sylwetka robi wrażenie i... wzbudza falę krytyki. W słynnej już sprawie brzucha Anny Lewandowskiej przed media przetoczyła się gorąca dyskusja. Pojawiły się głosy, że gwiazda fitness wywołuje kompleksy u innych młodych mam, którym powrót do sylwetki sprzed ciąży sprawia sporo trudności. Pod kolejnym zdjęciem trenerki w kostiumie kąpielowym, głos zabrała Kinga Rusin. Dziennikarka wypowiedziała się na temat figury Anny Lewandowskiej w bardzo stanowczy sposób. Co napisała?

 

Zobacz też: Anna Lewandowska pokazała ZDJĘCIA w kostiumie kąpielowym! Znów jest efekt "WOW" i... hejt

 

Gwiazda TVN odniosła się również do doświadczeń z czasu, kiedy sama była w ciąży. Co zdradziła? Odpowiedź na następnych stronach fotogalerii!

 

Polecamy: Czy powstanie ulica im. Roberta Lewandowskiego? Znamy decyzję władz!

2/6
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska publikuje na Instagramie kolejne zdjęcia w bikini. Pod fotkami pojawia się mnóstwo komentarzy. Wśród nich dostrzegliśmy wpis Kingi Rusin.

Ania! Wspaniale! Można? Można!!! Dojście do formy po porodzie nie jest ani niemożliwe, ani zbyt obciążające dla matki, ani niebezpieczne dla dziecka. Wszystko to kwestia dyscypliny i chęci no i tego jak się prowadziłyśmy w czasie ciąży - napisała dziennikarka.

Odniosła się również do własnych doświadczeń. Czy jej powrót do formy po ciąży był równie krótki, co w przypadku Anny Lewandowskiej?

3/6
Anna Lewandowska w kostiumie kąpielowym na Instagramie

Wiem coś na ten temat. W czasie drugiej ciąży przytyłam 32 (!) kilo! Nie dlatego ze byłam chora czy miałam cukrzyce ciążową ale dlatego że się nie ruszałam i jadłam bez opamiętania. Dojście do firmy zajęło mi ... 3 lata. Teraz, patrząc na Ciebie i Twój przykład nigdy bym do tego nie dopuściła. Jesteś wzorem do naśladowania jak to robić z głową i zdrowo - zdradziła Kinga Rusin.

4/6
Anna Lewandowska w kostiumie kąpielowym na Instagramie
Instagram/Anna Lewansowska

Figura Anny Lewandowskiej zachwyca! Po ciążowych krągłościach nie ma ani śladu. Trenerka i dietetyczka taki wygląda zawdzięcza zbilansowanej diecie oraz wysiłkowi fizycznemu.

5/6
Kinga Rusin
Instagram/Kinga Rusin

Kinga Rusin również wygląda świetnie! 46-letnia dziennikarka doskonale prezentuje się w kostiumie kąpielowym. Widać, że również dba o zdrowe odżywianie i kocha sport.

6/6
Kinga Rusin na rajskich wakacjach
Instagram

Kinga Rusin i Anna Lewandowska mają sporo wspólnego! Nic dziwnego, że dziennikarka jest zachwycona figurą trenerki. 

Więcej na temat Kinga Rusin Anna Lewandowska